bugün

işin dalgasında. umarım kız çocuğu vardır.
Sırf entrymi silmedim diye benle tartışıp donuza eklemiş yazar. Kafası güzel olmalı. Bense sorununa çözüm bulmak istemiştim. Atarlı ergene dönmüşün. Güya poisonxx e laf ediyordu. Saldırgan tavrınla ne farkın kaldı ondan?
Kendı nick6nda trıplenen yazar. Konuyu açıklasa da haksız. Üzülen insan böyle mi yapar? Bildiğin kızdın, nefret kusuyorsun. Donuza ekledim deyip ardından ezikleme mesajın da pek komik ruh hastası. Sırf şikayet etmeyeyim diye korkudan özelden peynir diyor. Çok güldüm sana. Ama ağzımla, yüzümle değil. * sevgili mi arıyormuşum? Sinirinden uydurmaya başlayan yazar. Keşke sakin olsaydın. Öfke kontrolün yok. Tedavi ol bence. *
bu yazarımızı gördüğünüz andan itibaren lütfen ölü taklidi yapın.

zira buna dert anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur.

çünkü kendisinin çözümlenemez bir türkçe sorunu var.

artık kaça kadar okuduysa bu büfeci arkadaş gelmiş geçmiş bütün türkçe edebiyat öğretmenlerinin elinden öpmem başka yerinden öperim.

bir insana hiç birşey mi öğretilmez bu kadar basit ilkokul diploması almak bu ülkede.

yazık.
Sivas'ın merkezinde bulunan mahalledeki bir sokak ismidir.
yazdıkların hoşuma gidiyor, bil istedim. *
Saygı duyduğum okuduğum kadarıyla da kaliteli olan yazar.

Klavyesine kuvvet.
uslu efendi sakin şimdilik bunları söyleyebilirim.

bir yazar parayı bulmuşta olabilir.
Cümle kuramayan klavye özürlü yazardır. Anlamıyoruz onu. Bir de tutmuş sizin gibiler yüzünden sözlük bitti püü diyor. Beni dahil ettiği siz grubu kim acaba? Sırf bir entryyi silmedim diye üzdün beni deyip ardından mahalle karıları gibi sinirli, küfreden mesajlar yazmıştı. Basit biri. Eski kalitesinde değil(gerçi eskiden kalitesi neydi? Bu da bilinmez). Yine çaylak olmuş. yine bir entry sildirmek istedi karşı taraf reddetti diye karşı tarafı düşman belleyip sataşmıştır.(olası senaryo) ha tabi olmayan şeyleri oldurmak, boş konuşmak, insanları boşuna suçlamak gibi yeteneklerini de gözardı etmeyelim.
(bkz: yazarlarına zerre saygısı olmayan moderasyon)

yazma ulan o zaman burada. zorla mı yazdırıyorlar? sürekli papağan gibi aynı terane. evet.
bunun gibileri gelecekte hastanelerde yedek parça olarak kullanacaklar. artıklardan da hayvan maması yapacaklar. hiçbir kısımları ziyan edilmeyecek. hem de oksijen israfı yapmaları engellenecek.
(bkz: beşinci nesil çaylak) herkes için hayırlı uğurlu olsun. Sataşma anam. Eskilerden çirkefinyo, ben derdini anlatamıyor! Yazarı.
Acil kadına ihtiyacı olan yuzır.

Kanka bi kıyak yapcam lan sana kart bir kevaşeye götürcem seni kırsın belini.

Kaç paraysa benden.
aşkımdan ölen yazarlardan yalnizca biri. bana olan hayranligini gizleyemiyor.
Sözlüğün kalitesini düşüren yazar parçası.
(bkz: o kız kavgası alırım bir dal)
lidya reyiz haklıdır. radiocinematelevision trol ergenidir.

tanım : iyi bir noktaya parmak basmış yazardır.
Silinmesine en cok benim sevindigim yazardir. Abi şu sözlükte bi dünya sacmalayan insan tanidim ama bunun kadar ciddi sacmalayan ustune bide berbat bi üslupla yazan baska bi herif tanimadim. Umarim sonsuza kadar dönmez amk.
Adam silmiş gitmiŞ senelerin birikimini ben bile üzüldüm lan.

tek eğlenceMdi bu fakir benim naptınız lan adama?

(bkz: mazlumu getirin bana)
kendi istegi ile silik olan yazardir.
ben yani bu hesabi sadece eski nikim pekala yi acamadim aldim. onunda entrylerini sildirecegim.

ayrilacaktim ama boyle olmamaliydi.
kendi istegimle silik oldum.
ve eski nikimin entrylerini silip gidip bir daha donmeyecegim.

cunku kisilikliyim. para kazandiramam bu tiplere.
saygilar.
insan mutsuz oldugu yerde durmamali.

bir insan herkese iyi olmaz herkese kotude olmaz. kirdiklarim vs varsa affola.
arkamdan atmayin ya. oyun yerimdi bura ama samimi oldum yalansiz kendim oldum.
lutfen sadece saygi duyun.
Şuan beni tehdit ediyo asdhjslskd.

Olm ergenlik zor be...
Parayı icat eden ibnelerin memleketi. Bu arada bir susermiş. Koştursun efenim.
Açık oylarak bana yürüyo.
Lidya seni sevmiyorum biliyosun...

Yani aramızı düzeltmeye falan çalışma.

Bir yazar.
Ortasındaki "d" harfini ters çevirince libya olan şeydir.
Parayı bulmuş olanlardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar