bugün

yaptığı galatasaray temasında kullandığı logoda uluda(gs)ozluk detayını gözümüze sokmuş, gönülleri fethetmiş kişidir. gönüllerin tema meykırıdır. alkışlamak istiyorum kendisini.
ulu sozluk hamachi ile fifa 08 oynuyoruz zirvesi 2nde tanıştığım mütevazı insan. iki maçta da harika bir oyun sergilemesine rağmen ''baldı ya'' diyebilen, rezil bir oyun çıkartmama rağmen bana ''iyi oynadın'' diyebilen süper arkadaş.
çok güzel bir bölüme yerleşmiş, olgunlaşma döneminde olan kahin. ileride bir çok şeyi kendisinden öğrenebileceğiz belki ama daha zamanı var. *

yine de kendisi ile ilgili bilgilerde yanlış yapmayacak kadar deneyimli * . hayırlı olsun. gezmeye gelebiliriz her an. *
dönüşü muhteşem olan ben.
okul üniformasına en fazla siyah rengi aşılayabilmiş insan ayrıca hümanizm seviyesi çok yüksektir bi adamın altına iğne bile koyamaz
(bkz: #7714617) tüylerimi diken diken eden yazar. bugüne kadar sözlükte okudugum en adam gibi entryi yazmış bulunmaktadır. entryi okurken duygulanmadım desem, ben yazmadım başkası yazmış diye kıskanmadım desem yalan olur. mükemmel olmuş üstad böyle devam et.
enee teması için teşekkürü borç bildiğim yazar insanı.

emeğine sağlık, +rep, teşekkür etmeden geçmeyelim arkadaşlar, emeğe saygı. *
durup dururken öylesine gözlerinden öptüğün yazar.
istanbul hukuk'un yeni kurbanıdır kendisi, ama şanslı işte ben varım.*
ordulu..korganlı bir yazar.
vize öncesi dağılan moralimi az da olsa toparlamayı başaran enee teması için yürekten teşekkür ettiğim yazardır. mutlu oldum.
latince'de öbek anlami özgür/bagimsiz demek olan, ruhumun bana sen de ilginc ol diye hükmetmesine bedenimin karsi koyamamasinin ürünü,beni 'insan neden hep farkli olmak ister' sorusunu düşünmeye sevk eden, cok sevdigim ve 'ama'si olmayan nickim.
(#7116973) uzun cümle kurma konusunda usta olan, renkdaş yazar.
besiktas teması için teşekkür etmek istediğim yazar.
üçüncü nesil yazarlar arasında ilk göze batandır. sonunu da getirir inş.