bugün

bu kadar çalışmasına gerek yoktu zaten tıp okuyabiliyorlar sınavsız.
80 milyonluk türkiye cumhuriyetinde göçme suriyeli bir sekilde sınavdan tam puan alıyor devletin haber ajansı bunu haber yapıyor bir de üstüne sanki çok gurur duyulacakmış bir sey gibi başlığı açılıyor. insanın sinirden kendini skmemesi için sabır sahibi olması lazım bu ülkede gerçekten.
sizin ben yalanlarınıza sokuyum.
o ortadoğu faresine 3 soru sorsam 3'ünü de bilemez vermişsiniz soruların cevabını reklam yapıyorsunuz.

siirtin bilmemne ilçesinde imam hatipte okuyan bir suriyeli tam puan alacak biz de bunu yiyeceğiz.

hasiktir.

türk çocuklarının gençliğini, geleceğini çalmaya devam edin bakalım elbet soracağız hesabını.
suriyelinin süper zekası yerine memleketimin öz alt puanlısını yeğlerim bu amk evlatlarından vatana hizmet bekleyenleri de şuraya alalım,

(bkz: turistlerin tl ile burun silip hesap ödemesi)
bunların özü sözü bir, geldigi yer de bir, altı üstü bedevi amk.
siirt mi? kesin sorular çalınmıştır diyemem ancak büyük bir ihtimalle hile hurda olması çok muhtemel.

benim zamanında da durumu benden çok aşağıda olan, yapamadığı soruları bana soran ancak urfalı olan ve sınava da orada giren bir tanıdığım fule yakın puan almıştı.

kendisine nasıl yaptığını sorduğumda ise, tüm gözetmen öğretmenlerle birlikte yaptıklarını, neredeyse tüm aşiretin sınavlara böyle girdiğini, bu şekilde doğudan istanbul’a çok öğrenci gelebildiğini anlatmıştı da inanmamıştım.

bu anlattığım milenyum zamanıydı, demek ki durum pek de değişmemiş olsa gerek.

tabi imam hatip olunca şüpheyle yaklaşmadan duramıyor insan.

imam hatipliysen ahlakın da o yönde gelişiyor.
şu olayda işin temelini sorgulayanlara ırkçılık yaptıklarını ima edenlarar tek bir soru sormak istiyorum;

bu amına kodumun yerinde sadece türkleri savunmak mı ırkçılık oluyor?
Valla benim sınıfta iki tane Suriyeli var. Üçüncü sınıfa geçtiler hala okuma yazma bilmiyorlar. Sınıfta bırakalım dedim, aileleri kabul etmedi. Geneli de böyle suriyeli öğrencilerin. istisnalar yok değil tabi ama habere çok da inanasim gelmedi açıkçası.
haydaaa e hani bunlar sınava girmeden giriyordu her yere.

nasıl ya, ne demek fox yalan haber yapıyor?
Umarım tez zamanda vatanına hizmet etmek için de hazırlıklara başlar.
la solak salaklar bu ne hazımsızlık o da bir insan evladı aferin diyeceğinize hazımsızlığını kusuyorsunuz, siz nasıl bir insansınız yaaaaaaa tü allah belanızı versin
80 milyonluk türkiye cumhuriyetinde göçme suriyeli bir sekilde sınavdan tam puan alıyor devletin haber ajansı bunu haber yapıyor bir de üstüne sanki çok gurur duyulacakmış bir sey gibi başlığı açılıyor. insanın sinirden kendini skmemesi için sabır sahibi olması lazım bu ülkede gerçekten."""" demiş oberst zibidisi, hele bir yazdığını oku da çok dokunduysa dediğini yap kendine
sizin ben yalanlarınıza sokuyum.
o ortadoğu faresine 3 soru sorsam 3'ünü de bilemez vermişsiniz soruların cevabını reklam yapıyorsunuz.

siirtin bilmemne ilçesinde imam hatipte okuyan bir suriyeli tam puan alacak biz de bunu yiyeceğiz.

hasiktir.

türk çocuklarının gençliğini, geleceğini çalmaya devam edin bakalım elbet soracağız hesabını
"""" @tengir budun denen adamın zırvalaması ; nerene dokundu len bu, o da senin gibi bir insan bir ALLAH ın yarattığına böyle konuşmayı layık görüyorsan ALLAH seni, aynen o tanımladığın gibi yapsın.
maçan sıkıyorsa hadi git birde sen imtihan ette göreim dicem de kızaracak surat yoktur sende
bizim solakuslar baya bir bozulmuşlar ula biraz insan olun beeeeeeeeee...
Bakın şu ayrıntılara dikkat edin; Siirt, Suriyeli, imamhatip. Arapları, imamhatipleri ve doğuyu yüceltme kampanyası. Şu çocuğu sözlü mülakata sokun eğer geçerse bana da sokun.
2011 Kpss'de doğu illerinin başarısını aklıma getiren durum:

"Genel Kültür'de ilk 10'u oluşturan 9 ilin Doğu ve Güneydoğu Anadolu'dan yer alması, üniversite mezunu adaylar arasında yeni bir tartışma başlattı.

LYS'deki başarısızlıkları nedeniyle kapsamlı incelemeye alınan iller arasında yer alan Ağrı, Muş, Diyarbakır ve Adıyaman'ın LYS sonuçlarından bir hafta sonra geçen hafta açıklanan KPSS 2011 Genel Kültür Testi'nde ise en başarılı ilk 10 il arasına girmesi şaşkınlık yarattı."

https://www.kamudan.com/g...riyle-sasirtti-h1665.html
Tebrik ederim.helal olsun .benimde okuttugum iranlı öğrencilerim var ve hepside çok başarılı.
ABD başarılı öğrencileri dünyadan topluyor. Öğrencilerine örnek olsun diye. Beyin gücünden yararlansın diye... Bugün Amerika'nın beyin gücünü yabancılar oluşturuyor. Bizim genç nüfusumuz değerlendirildiği zaman dünyada başarılı olacağımiz muhakkak.. Suriyeli gencin çalışması da bizim gençlere örnek olsun!
EĞer layığım ile aldıysa helal olsun diyeceğim çocuktur.
Bu ülkede okadar çok başarılı öğrenci var ama mülakat yüzünden iş bile bulamıyor. Bu yüzden bunun dışındaki başarılar ile ilgilenmiyorum.
"qamişlo"dan transfer arkadaşın büyüyünce vatana millete ne büyük faydalar sağlayacağı hemen gözümün önünde canlandı.
görsel
Bu ulkede bizden baska herkes mutlu ak.
müslüman grupların vasıtasıyla türklerin anadoludan atılması , perişan
edilmesi , borçlandırılması projesi .......

tıkır tıkır da işliyor ...

anantar cümleler ...

* ne olacak , bir şey olmaz biz çok kuvvetliyiz .

* türklük önemli değil , insan olsun , adam olsun , müslüman olsun ...

* mülk allahındır ....

fazlasıyla hakettik ...... 1920 lerde kürtlerle ayrılıp türk nüfuslu bir devlet kuramadık ,
kürt meselesini " kürt diye bir şey yok , kart - kurt " , " bunlar dağ türkleridir " şeklinde
açıklayan 8 milyar yıllık devlet devlet aklı soğuk savaş zamanındaki sessizliğ ebedi zannetti .
amerika 1989 yılından sonra kürt meselesini kaşımaya başladı . bütün uğraşmalara rağmen
problem bitmedi . 2002 de akp islam kardeşliğini deneyelim bahanesiyle bu işin yolunu açtı ....
şimdi herkes yorgun , herkesin kafası karışık ....
Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, "Okula Kayıt için Destek Programı"nın okuyamayan, çalışmak zorunda kalan mülteci çocukların sisteme kazandırılması noktasında büyük önem taşıdığını belirtti.

Toplantıda konuşan Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Safran, Türkiye'nin tarihten bugüne birçok yabancıya ev sahipliği yaptığını, son yıllarda güney sınırındaki göç dalgasından dolayı Suriye, Irak ve Afganistan'dan çok sayıda mülteciye kapılarını açtığını söyledi.

Türkiye'de okul çağında 1 milyon 100 bin Suriyeli çocuk bulunuyor"
UNICEF Türkiye Temsilcisi Yardımcısı Nona Zicherman, Türkiye'nin mültecilere yönelik çalışmalarını her zaman takdir ettiklerini dile getirdi.

https://www.meb.gov.tr/mu...k-programi/haber/20068/tr

ne yazmıştık yukarda ????
Ülkesine sahip çıkmayan orospu çocuklarının bu vatana yapacağı bir hizmet yoktur. ilk zorda kaçar giderler.

Lgsde barajı bile geçemeyen bu memleketin evladının,o tam puan alan suriyeliden çok daha fazla hakkı var bu ülkede.

Ve allahsız orospu çocuğu aktroll sözüm sana, senin bu ülkedeki hakkın da o suriyeliden daha fazla değil. Çünkü sen de onun gibi vatan hainisin.
ne hikmetse bir tek biz türkler başaramıyoruz bu sınavı.