bugün

--spoiler--
erman bakkal
--spoiler--
yalçın çakır'a selam çaktılar yaşlandırma tekniğiyle.
sanki 10 yıl önceki dizi çekimleri gibi iğrenç görüntülere sahip olan dizi an itibarı ile. O nası çekim lan.

edit: eksilenmiş. acaba benim tv'im falan mı bozuk, sadece bana mı öyle geldi. yoksa diziye bok attığım falan mı düşünüldü. bilemedim. dizimiz mükemmel olsa da, efsane bir sonla bitse de, bir çekim ancak bu kadar kötü olabilirdi. yapacak bir şey yok. konsantre olamadım diziye o derece yaa.
an itibari ile Yalçın Çakır a öpücük göndermiştir.
yaşlandırma tekniği beni bitirmiş dizi.
an itibari ile ismail abi ye büyük yamuk yapılmakta.
"mantarı olduğu için mecnun sana vermek istememiş." repliğiyle güldürdü.
müge boz a tarihi ayarı vermiştir istemeden de olsa. keşke ayrılsalar.

zamanın ötesinden gelen edit: aha da ayrılacaklar. keşke başka bir şey isteseydim.
erdal bakkal'ın arkadan iskender'e benzemesi sahnesi yarmıştır.
nurten in yeğeni ile erdal bakkalın kavgası yarmıştır. deli deliyi bulmuş işte.
an itibariyle ismail abi gözleri doldurmuştur.
ismail abi sahili değiştirmiş. üzmüştür yine.
Zirvedeyken bıraksa denilen dizidir. Olmuyo lan.
aslında güzel bir bölüm oluyor fakat açılar o kadar berbat ki şuan zevk alamıyorum aq.
yediğin önünde yemediğin, gerçi yemediğinde yok ama ne olursa löp löp götürüyorsun dede... denilen dizidir.
Mecnunun kötü espiri olan üzerine bastın ayağını kaldır espirisinden sonra Yavuzun yerlere yayılması yarmıştır. *
bu kadar az güldüğüm bir bölümünü hatırlamıyorum ona diyecek bi şey yok normaldir lakin
sihirli annem , bücür cadı misaline dönmeye başladı; absürdlükten öte.

43. bölüm itibariyle şu anlarda en tatsız tuzsuz bölümü oynamakta olan dizi.
sabırla bekliyoruz belki birazdan hareketlenir...
mecnun un para poşetini düşmesin diye bileğine sarması bizleri çocukluğumuza götürmüştür.
trt 1 de oynayan dizidir. dizi oyuncularının tartışması sonucu bir kısım oyuncusu diziden ayrılmıştır. ince esprilerin yer aldığı dizidir...
mecnun gitgide küçülmekte. para verilir mi lan kıza affetmesi için.
trt tarihinde reklamsız bir dizi yayını olarak tarihe geçme olasılığı yüksektir.

edit: bunu yazdıktan sonra kesin reklam girer ve büyü bozulur.

(bkz: murphy kanunları)
bu bölümü an itibarı ile hayal kırıklığına uğratmış dizidir. Çekimler neden bu kadar kötü anlamak güç. Sanki fotoğraf makinesi ile çekilmiş gibi.
şimdiye kadarki en az güldüren bölüm. ismail abinin pek görünmemesinden kaynaklanıyor da olabilir.
ayrı bir şey. hani sevilen romanların dizisi çekiliyor ya bence bu dizinin de romanı yazılmalı...
Olmuyor arkadaş olmuyor.

Leylos ile arda gittikten sonra olmuyor ışte. Getirin şunları. Ilk sezonun tadı yok işte.