bugün

leyla ile mecnun özlenen. ben de özledim özlemi gideren olacaktır büyük ihtimal.

http://www.startv.com.tr/dizi/ben-de-ozledim

teaser yayınlanmış o ana kadro aynen devam herhalde. senaryo da sağlam olursa lm den bile güzel olabilir.
ben de özledim ne yaparsa yapsın bir leyla ile mecnun olamayacaktır.
gelen gideni aratır hep. umutlanamadım.
leyla ile mecnun hiç şüphesiz absürt olmasıyla da gönlümüzde taht kurmuştur. yenisinin absürt olma ihtimali yoktur, ama yine de güzel beklentilerimiz var.
Leyla ile Mecnun efsanedir , o olmasaydı ben de özledim de olmazdı. O yüzden kıyaslamaya bile gerek duymuyorum.
ben de özledim; bir leyla ile mecnun değildir.
evet bir leyla ile mecnun değildir. ancak burak aksakla onur ünlü'nün elinden de kötü birşey çıkması beklenmemektedir.
leyla ile mecnun bendir, sendir, bizdir, caydir, kapinin onunde battaniyeyle cekirdek citlemektir, arkadaslarin, sevdigin ugruna dayak yemek, operasyona cikmaktir, yavuz'dur, ismail abi'dir, mecnun'dur, bulamadigimiz leylalardir.

ben de ozledim, tutmus, hatta tutmayi birak kendine has jargonunu yaratmis bir dizinin arkasindan pat diye sunulan b planidir. yanan guzelim yemek yuzunden pizza soylemektir.
Leyla ile Mecnun : halk dizisidir.

Ben de özledim : sosyete dizisidir.

Ben bakkal çocuğuyum aga ! Öyle villalar , yok efendim uşaklar , tekneler vs. Bize göre değil be hacı.
anlaşılmıştır ki asla bi leyla mecnun tadı vermeyecektir ben de özledim.
ilk bölümlerinde "işler güçler" dizisiyle olan benzerliği ve karakterlerin gerçek hayata dönüş yapma çabaları yeterince hikaye oluşturmadığı ve diziyi ileri taşımadığı için, yerinde bir karar ile absürt komedi, hayal dünyasına geçiş yaparak ve son yayınlanan bölümüyle beraber "leyla ile mecnun" dizisinin devamı niteliği kazanan güzel çalışma.
Leyla ile mecnun un ezip geÇeceği versus.
türk televizyonunda önemli bir yere sahip kanımca. ya da 'olmalı' yayına girip çıkmış binlerce sıkıcı diziden farklı olarak hayal dünyasına hitap eden ve farklılığı seven bir kamera arkası var. bunu hissetmek seyrederken iştahı arttırıyor. ''işler güçler, leyla ile mecnun, ben de özledim'' miktar çok az. zirve leyla ile mecnunda'dır.