bugün

Saçma sapan zengin erkek, fakir kız konulu dizelerle yatıp kalkan insanlardan farklidirlar çünkü ordaki hayata özenmezler sadece absurtluge gulenlerdir.
Bir dönem recep ivedik filminin fragmanındaki murat koyim de tur at esprisine gülündüğünü sanan bir güruh vardı. Oysa orada gülünen şey, 35 yaşına gelip bir ortamda ilkokul seviyesinde espri yapabilecem bir karakterin varlığıydı. L&m de aynı şekilde sadece lafa baksan anlam ifade etmeyebilir ama o karakterlerin o ortamda o sözü söylemesi gülmek için yeterli.
Sonlara doğru cıvıttılar azizim.
zekasına tükürdüğüm kişidir.
kişiden kişiye göre değişebilen zekadır. ya gülen güler eyvallah da hacı ben de gram gülmüyorum ya... bütün bölümleri izledim hani komik bir şeyler vardır bu kadar insan övüyorsa diye ama yok hacı yok. duygusal sahneleri için izledim sırf. ayrı bir çekicilik vardı ama inan hiç komik değildi. çocuklar duymasın'a daha fazla gülmüşümdür ne söylüyorum ki bence çocuklar duymasın daha kaliteli bir diziydi.
benim. 4,5 yaşımdayım ve haliyle işsizim.
ince düşüneceksin.Herkes anlayamaz.ilk izleyenlerin bu ne amk diyeceği bir süre sonra bağımlısı olacağı şahane ötesi bir dizi.
Rece ivedik e gülünen bir topluma nazaran gereksiz bir zekadır.adam haklı. Ne alaka absürtlük felan. Mis gibi recep ivedik var gül geç işte demi ama.
komik degil diyenlerde anlamayanlar aslinda şşş caktirmayin.
evet ya bende sovmoyom hoc.
Zeka kırıntısı.
Mizah illaki gülmek veya kahkaha atmak mı? Bu dizi bana ince ince işlenmiş karakterleriyle, diyaloglarıyla,göndermeleriyle haftalık bir karikatür dergisinin absürd bir köşesi gibi gelmiştir.
Zaten senaristinden görüntü yönetmenine kadar hepsi karikatür kafasında insanlar gibi.
Bir bölümünü bile izlemedim. Çok mutluyum bu yüzden.
görsel
Güldüğümüzü kim söyledi.
giydikleri ayakkabi numalarina esittir buyuk ihtimalle.

zeki insanlar boyle b.ktan espirilere gulmez.
insanı üzen zekadır. yazık neyine gülüyorlar ya. evet.
sırf onlara bakarak diziyi merak bile etmeyip açıp bir fragmanını bile izlemeyip hayatıma devam ettim, o derece.
bırak gülsünler amk sanane adamın içinde gülmek varsa en alakasız şeye bile gülecektir açacağın başlığa sokayım affedersin..
leyla ile mecnunu anlayan insandır o zeka gibi zekadır yarram.
Yüksek zekalı olmak toplumun dayatması olunca böyle oluyor.

Ben orta zekalı olsam ne düşük zekalı olsam ne. Espri kötü olsa ne ben komik bulup gulsem ne.

Bu dizi neden kurtlar vadisi pusu ya da arka sokaklar kadar izlenmedi çünkü komedi olduğu için heyecanlı değil diyelim.

Yalan Dünya veya avrupa yakası hatta güldur güldür kadar neden sevilmedi çünkü yapılan espriler sive komigi veya kelime oyunundan çok belli şeyleri izlemiş kitleye yönelikti.

Izlemek de yetmiyor keyif almak gerekiyordu bu dizi ve filmlerden ki yapılan gönderme anlasilsin ve gulunsun.

Her bölüm aynı kalitede miydi tabi ki değil . Her espriye güldüm mu asla ama genel olarak komik bir diziydi. Sadece komedi de değil bay baya dram tarafı öne çıkan bir yapımdı.
Cennet mahallesindeki kanepe sahnesine gülen kişi aynı kişi.
Cennet mahallesindeki kanepe sahnesine gülen kişi aynı kişi.
Leyla ile mecnun dizisini her zeka sahibi anlayamaz, kendinden bir parça bulamaz. Diziye gülen insanın zekasını sorgulamakta kimseye düşmez.
leyla ile mecnun bir absürt komedi zaten herkes gülmez veya anlamaz. herkesin güldüğü şey aynı olsaydı tek tip mizah olurdu. insanların güldüğü veya üzüldüğü şeyler farklı olabilir pek şeyapmamak lazım.
hoop ve nasillll laflarina anira anira gulebilen zekadir.

su ergenler kadar basa bela birsey yok.
(bkz: anlayamazsın)