bugün

Sana ne olan durumdur.
Her koyun kendi bacağından Asılır. Kim neye inanıyorsa saygı duyunuz. Oruç Tutan tutar, tutmayan tutmaz, içen içer, içmeyen içmez.
Ramazanda canı rakı çekecek dini bütün müslüman kardeşlerimizi üzmüştür.
bize ne ister medreseye gider ister meyhaneye gider, ramazan diye milletin ağzına pranga mı vurulacak. oruç tutanlara saygı gösterildiği gibi tutmayanlara da saygı gösterilmeli.
On bir ay içip bir aylığına içmeyen kesimden daha normaldir.
Yarasın Levent abi. Masalar ayrı ve herkesin hesabı şahsına kesiliyor. Kimseyi ilgilendirmez bir durum.
Arkadaki zafer işareti yapan, süper mario kılıklı herifi. Bülent serttaş sanan sadece benmiyim?
afiyet olsun. yarasın.
Ramazan’da rakı içilmez. Yazar bu konuda haklı.

iftardan sonra o şişlik ile yeterli keyif vermez. Bir bardak cin tonik atsa daha iyiydi.
zafer işareti yapan salih herhalde. güldüm...

biri benden önce yazmış.

istediğini yapar. oruç tutan biri olarak söylüyorum. bana ne levent üzümcü'nün rakısından.
kim lan bu üzümcü dedirten üzümcüdür.
Şişesi dert edene girsin dedirtir.
Zerre umrumda olmayan durumdur.

Isterse bir fıçı şarap içsin.
herkesin ibadeti kendine bunu bir anlayamadınız gitti bir salın insanları ya kendinizle ilgilenin.
içerse içsin de ramazanda yayılıp " nasılız " diye boy boy gözükmesi abes. madem sordun söyleyelim; bok gibisin.

add it: pardon,
çoğul sormuş.
bok gibisiniz hepiniz.

ayrıca,içilmesi kendisini ilgilendirir tamam, sessiz sedasız ne halt ederse etsin...de bunu belgeleyip yaydığı fotoğrafa bakıp ne var bunda diyenler de aynı bokun soyudur.
içen içer. şöyle bir deyiş var çomar her koyun kendi bacağından asılır. bundan sana ne.
Karşısındaki biyikliyi amcamın sahibi oldugu sitenin lobisinde görmüştüm babasının mekanı gibi yayiliyordu piç asdfgasdfg.

içsin isterse arkadan vurdursun.
görsel
içene elbette ki saygı duyarım ancak levent üzümcü nün durumu farklı, benim gözümde şeriat istiyoruz yeah diyen dayıdan hiç farkı yok. Memlekette normal insana hasret kalacağız yakında.