bugün

ingilizce bilmeyen Çomar isteği.Amcuğu kaşınanmış,bak hele..

Bana bak çocuk.Bu ülke senin ve sizin gibi ingiliz sevicilerini çok gördü.Hepsi de oralara gittiler.Sizin isteğiniz belli;o ingiliz askerlerinin,Fransız askerlerinin,Yunan askerlerinin altına yatmak.Amcuğu kaşınan biz değil,siz oluyorsunuz Yani.Yıllardan beri kaşınan,ingilizlere,Fransızlara karşı domalan da sizin atalarınızdı.Gel gelelim Yallah Hollanda'ya lafına.Bu ülke Türkiye Cumhuriyeti mi? Evet.Ee bu ülkeyi Mustafa kemal Atatürk mü kurdu? Evet.Onun izinden mi gidiyoruz? Evet.Şeriatı ben mi istiyorum? Hayır sen istiyorsun.Çocuklara ben mi tecavüz ediyorum? Hayır sen ediyorsun. Osmanlı Osmanlı diye ben mi bağırıyorum? Hayır sen bağırıyorsun.Bu isteklerini gerçekleştirebileceğin tek bir yer var o da Arabistan.Bu durumda siktirip gitmesi gereken kişi sensin,biz değil.Ha Eğer ki burada ben ingilizlerin altına yatmak istiyorum diyorsan Ne yazık ki yapamazsın.Vatanını ve bayrağını satmaya dünden razı olman,bizim öyle olduğumuzu göstermez.YALLAH ARABiSTAN'A koçum kısaca.Şimdi siktir git,gözüm görmesin seni.

Haydin selametle.