1. 1.
  abd'nin günümüz siyasetine yön veren neo con akımının fikir babası yahudi asıllı alman kişilik.. hatırlamaya bile değmez insan.. bir sürü kişinin dolaylı katili adam.. şerefsiz bünye..
  1 ... lyla
 2. 2.
  politika felsefesi nedir? isimli anlaması zor ama değerli eserin sahibidir.
  1 ... bohemian rhapsody
 3. 3.
  Alman kökenli ABD'li siyaset felsefecisi. Yahudi ve Ortodoks görüşleri modernize ederek ABD'deki Neo con akımının fikir babası olmuştur.

  20 Eylül 1899 yılında dünyaya gelmiş ve 18 Ekim 1973'de vefat etmiştir.
  ... nakata
 4. 4.
  1800 sonrası dünya siyasetine yön veren Strauss ailesinin filozof ferdi. aklınıza gelen ilk strauss'un familyasının birinci dereceden üyesi. her yere her alana yayılmışlardır efendim bunlar, hitler masum yahudileri değil dünyaya neo-con'u bırakan dünyayı bu hale getiren ensesi kalın yahudileri hep kollamıştır. hitler'e lanet okuma sebeplerinden biridir. (bkz: strauss)

  ekleme: fransız, amerikan, alman, avusturyalı göreceğiniz tüm strausslar (strauß) bu ailenin ferdidir. levi strauss'un dan tutun dominique strauss kahn'ına kadar. çok taşaklısınız siz var ya dedirtirler tüm dünyaya. yahudi lobisi diye bir şey varsa böyleleri sayesinde var.
  2 ... hayalhane caycisi
 5. 5.
  (d. 20 Eylül 1899 – ö. 18 Ekim 1973), Alman Yahudisi kökenli ABD'li siyaset felsefecisi. Strauss 1930'larda nazilerden kaçarak ABD'ye göç etti. Ernst Cassirer'den ders aldı. Eski bir neo-con olan Fukuyama'ya göre Strauss hakkında söylenen pek çok şey gerçeği yansıtmamaktadır.[1] Kimi çevrelerde ABD'deki Neo-con akımın fikir babası olarak kabul edilmektedir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Leo_Strauss
  ... hasmet ibriktaroglu