bugün

Fars kölesi, iranın kulu. sözlüğün irtica-i faaliyetlerinin başı, sanırım sepah adına çalışıyor.
mezhepçilerin yine saldırısına uğradığını düşünen yazar. siz hayatta oldukça bize rahat yok. ya küfür eder ya da katledersiniz.
bu tarz yazarların buralarda cirit atmasını destekliyorum. laikçi devrimci komünist gençlerle mücâdele şart.
merak etmesinler. biz, bize dokunmayana mezhebi ne olursa olsun zarar vermeyiz.

Ama sırf onlardan farklıyız diye bize saldıranlara ancak gazabımızı getireceğiz.
tarak var yen mi? dediğim yazar. bi bitmediniz mk.
ortadoğuya kan ağlatmış batıyı ve ingiliz muhipler cemiyetinin fotoğrafını profil resmi yapan bir adama, aynı zamanda ingilizlerin orayı sömürmesinin o kadar kötü bir şey olmadığını anlatan bir adama mandacı demiş bir yazardır. ingilizlerin sömürmediğini iddia eden bir yazara mandacı demek suç değil doğruya doğru demektir.

saygılar
mezhepçilerin saldırısıyla sözlükte bile karşı karşıya kalan yazar. bari sözlükte rahat bırakın ulan!
cihat ayağına suudi arabistan ya da amerikan uşağı olanlarla karıştırılmaması gereken yazar.

israille bir kere savaştık ikinciye de savaşırız. Biz filistinli kardeşlerimizle mezhep nedeniyle hiç sorun yaratmadık. Ama siz hergün bize aç köpekler gibi saldırırken bizim de savunmaya geçmememiz hayal olurdu.
Dua gibi nicki var. Okuyunca sevaba girmiş gibi oluyorsunuz. *
esed e silah satarken gulerek poz veren yazar. paralari iyi stokladin mi haci, yakinda sana cok lazim olacak, ulkenin ve senin gelecegin cok karanlik. sonra uyarmadi deme.
bir yazar ona farkı anlatamayacağını söylemiştir. çünkü cahil olduğunu düşünmektedir. o ise bunları idrak edebildiğini anlatamazsını geç anlatsan bile ayıramam dediğim için okuduğumu anlamadığımı iddia etmektedir. kısaca karşıdaki yazar ironiden anlamamaktadır

Ağzını topla namussuz. küfürlü konuşma bas git
kabul etmeliyim ki isminden tipik bir mezhepçi zannettiğim yazar. fakat bazı entrylerini okuyunca onun hakkındaki fikrim değişiyor.
şii olarak mezhepçilik yapmadım elhamdülillah

yapanın ise allah ahirette yakasına yapışsın.

tekfircilik yapanlar başta olmak üzere hepsi allahın gazabını tatsın amin
daha ağzını toplayamayan jetaim isimli bir günahkar gelmiş burada bize hak yolunu anlatmaya çalışıyor.

bana saygılı olmadıkça benden de saygı göremezsin.

özür dilersen, büyüklüğü kendimde tutar bir hatam olmamışsa dahi özür dilerim.

sen bana 1 adım atsan ben sana 5 adım atarım.

bizde kin tutmak yoktur fakat hakarete uğrarsak da bir yerden sonra sınırı aşıyorsunuz.
Suudi yalakaları tarafından hizbuşşeytan olarak anılan Hizbullahın, lideri.
Sen yazmadın birader "putin tabi ki hak mezhep şii islamı seçmiştir" diye. Tabi ki mezhepçisin, senin gibi şia'lar yüzünden sünniler bize kin besliyor. Türkçü bir insan olarak her ne kadar şia'da olsam senin gibi iran yandaşı fars köleleri yüzünden burnumuz boktan çıkmıyor.
Şialığı humeyni, hamaney sevgisine indirgeyen yazardır. Fars faşist iran devletine hizmet eder. Ömer'e, Ebubekir'e, osman'a hakaret ederek islama hizmet ettiğini zanneden sepahın ve hizbullahın dalkavukluğunu yapan, benim gibi şii kültürüyle yetişmiş birisine "mürted" diyebilecek kadar komik duruma düşmüş zavallıdır. Suriye'de, Irak'ta Işid'in katlettiği şiaları ve nusayrileri savunmak adına iran yalakalığı yaparken, iran'ın kendi ülkesinde urmuda, zencanda, tebrizde, erdebilde, tahranda ağzına kadar doldurduğu güney azerbaycan milli hareketinin üyelerini savunmaya gelince dut yemiş bülbüle dönmektedir. Ermenilerin ve rusların, fars faşist iran cumhuriyetinin desteğiyle hocalıda boğazladığı bebeleri ve tecavüz ettiği kadınların kendisi gibi şia olmasına rağmen anmak, rahmet etmek aklını ucuna bile gelmez. Daha 2 gün önce iran ulusal kanalında yayınlanan bir tv programında "türkler (azerbaycan türkleri) ağzını tuvalet fırçasıyla fırçalar" algısı yaratan bu rejime niye dilini açamamaktadır? iranın sözde kutsal kudüs günü yürüyüşünde tebrizde yapılan eylemlerde sırf doğu türkistan bayrağı açıp çin devletini protesto ettiği için 3'er yıllık hapis cezasına çarptırılan 4 güney azerbaycan aktivistlerini niçin savunmaz? Acaba kendisi anadilinde eğitim istediği için 8 yıldır hapis yatan said matinpour'un niçin savunmamaktadır? Daha yazayım mı fars kölesi? istersen sen aklını başına topla ve bu suud rejiminden dahi daha fazla başa bela olmuş bu devleti savunma. Suudlar en azından vahabilere zulmetmiyorlar, fakat iran rejimi en büyük zulmü kendisi gibi şia olan azerbaycan türklerine yapmaktadırlar!

Dağılsın faşist iran,
Yaşasın birleşik azerbaycan!
"ömer'e, ebubekir'e, osman'a hakaret ederek islama hizmet ettiğini zanneden sepahın ve hizbullahın dalkavukluğunu yapan, benim gibi şii kültürüyle yetişmiş birisine "mürted" diyebilecek kadar komik duruma düşmüş zavallıdır" diye antisömürgeci adlı yazar tarafından yaftalanmış yazardır.

benim hz.ömer'e hz.ebubekir'e, hz. osman'a hakaret ettiğimi ispatla sözlüğü bırakmazsam namertim.

Üstelik o adamlar senin askerlik arkadaşın değil. Hayırdır madem bu kadar saygı duyuyorsun neden ömer ebubekir osman diye çağırıp haddini aşıyorsun?
görsel

itinayla sıçılır. Türkler ağızlarını tuvalet fırçasıyla yıkıyorlar mı demiştiniz?
"http://galeri.uludagsozluk.com/r/889361/+

itinayla sıçılır. türkler ağızlarını tuvalet fırçasıyla yıkıyorlar mı demiştiniz?" gibi leş ve insanlığa yakışmaz şekilde saldırılan yazar.

Ben mi dedim ulan Türkler şöyle böyle diye? Sizde de mezhepçi açıklama yapan var diye tüm türkler kötü oluyor o zaman. Ben sizin liderlerinize saygısızlık mı ettim. Haddini bil ulan!
selefi barbarlar tarafından sapık tecavüzcü nusayri diye yaftalanan yazardır.

ben mi yapıyorum köle ticareti? ben mi kadını meta gibi köle pazarlarında satıyorum? lanet olsun ikiyüzlülüğünüze de, kendi yaptığınınız hayvanlıkları başkasına yüklemenizden de.

ulan madem sapıklık kötü, sen niye baş sapıksın?
Dünya ehlibeyt birliği başkanı (tahmin edin hangi ülke vatandaşı) geçenlerde demiş ki: biz ermenistanla bir millet iki devletiz.

Hocalıda ölen bebeler senin yakana yapışacak nasrallahın iti, senin ışidden tek farkın onların kafa kesip senin adam asmaca oynayan idol ayetullahlardır.
(#30766903)

tam bir karaktersizdir. esedçi nusayri yani arab şiisi kafası taşır. bunlar hem islam için çok sakıncalıdır, hemde adı Türkiye olan bir ülkede böyle arab faşisti insanlar sakıncalıdır Türk milletinede zarardır.
haşa ben ne arap ırkçılığı yaptım ne miliyetçiliği. arap faşisti değilim. benim için allah ın bütün kulları eşittir.

zalimin yanında değil güçsüzün yanındayım. tüm dünyanın selefi sempatizanlarının devirmeye çalıştığı esadın yanındayım.

hoş ki sizin kafir dediğiniz rusya yardım etti bize. yine söylüyorum rusyanın dini umrumda değil. onun dini bana benim dinim bana.

hani mezhepçiliği çok seversiniz ya bende belirteyim madem. "sünni"(şimdi çok mutlusundur) bir liderin büyük lider aliya izzetbegoviç in sözünü paylaşmak istiyorum.

"Ve her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır."

eğer biraz utanma duygun kaldıysa ya da ona yakın bir şey, gelip hakaretlerin için özür dilersin...
Türksen övün degilsen siktir git.Lebbeyk nasrallahmis su arapciliktan mezhepcilikten biktik be defolun gidin.