bugün

teemo isimli karaktere attack speed kastığınız takdirde ortalığı duman etmeniz mümkündür.
geçen sene başladığım enfes oyun. bu sene bir kaç karakterin gücünu sınırlamışlar, bu davranış hiç hoş değil. evet oyunda jax denilen şampiyon olduğu sürece rakipleri ağlatmaya devam ederiz . tabi nocturne unutmamak lazım. ha bu arada beta sürümü bitmiş.
nordic & eu'da jsif nickiyle oynadığım.
ElooHELL'de kendini kaybetmiş oyuncular barındıran oyundur. (bkz: ) http://www.youtube.com/watch?v=h6_7KKDdNgU
çok proyum amk.

görsel
oyuna daha yeni başladım ama çevremde oyunlara merakı olan kim varsa çekmeye çalışıyorum içine.henüz pek çözmüş değilim.hep beraber çözmeye çalışıyoruz.mal gibi para küte dalmalarım mevcut ama yeni başlayan diğer arkadaşlarla kahkahalar eşliğinde oynayarak bizi hayata bağlayan oyun.
son günlerdeki bunalımımı uzaklaştıran yegane uğraşım.karakterler tiplerine bayıldık, bazılarının isimleri de pek bi eğlenceli.

oyunu iyice oynamaya başlayınca daha teknik eleştiriler yapmak isterim.

ayrıca bu gece bi account alma sorunu yaşanıyor.
gün itibarı ile türkiye serverına geçmiştir.
c.s 1.6'daki arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine oynamaya başladığım oyundur.
Oyuna başladığım günden beri şimdiye kadar oynadıklarımın oyun olup olmadığını sorgulatan oyundur. Hani bir oyuna heves edersiniz bir daha o ilk günkü hevesi bulamazsınız ya league of legends tam tersi oynadıkça hevesin artıyor arkadaş doğru oyuncuları bulduğunuz sürece "dünyanın en çok oynanan online oyunu" ibaresinin boş bir ibare olmadığını anlıyoruz.
exotic midget nickiyle westte takıldıgım oyundur. türkiye serverını yeterince beta da gördükten sonra takılmamak en iyisi dediğim düşünce ile weste geçmiş bulunmaktayım.
2020 olimpiyatlarına elektronik sporlar dalında girme olasılığı olan oyun.
bugüne kadar girilen tüm entrileri unutun takım oyununu bilmeyen götveren bir orospu çocuğuna rastgeldiğinizde delirmeniz an meselesidir blue buffumu neden çaldığını sorduğum da "cuz im cool xd" diye cevap veren orospu çocukları karşıma geldiğinde 45. dk da leave atarım sikimde bile olmaz.
arkadaşlarla oynandığında zevkli olan pvp oyun.
ilkokullu oyunu.
an itibariyle toplamda 5.000.000$ ödüllü (1.'ye 2.000.000$) sezon 2 championship turnuvası başlamış oyun. tiplere baktığımızda alayı asyalı ve gözlüklü lan bunların.
çok iyi adc - jungle - support oynadığım oyun. eastteyim efendim... pm
tsm'in playoff ilk maçında elenmesiyle moralimiz bozan oyun.
dota'da mirana'yı iyi oynayan, iyi ''arrow'' atabilen adamların akabileceği oyundur. gel gelelim ''bir dota değil''.

(bkz: bir alex değil)
21. yüzyılın eroini.
Zamanın en çok oynanan oyunu olduğu gerçektir. Cidden çok oynayan vardır. Türkiye serverinde pek yoktur belki, ama amerika ve avrupada aşırı çoktur. Playe bastığım an 2 sn'de oyun bulur, o derece çoktur oynayan. Ve bence en iyi ücretsiz oyundur, zevkine doyum yoktur. Hele de turkiye serverini sevmemin sebebi turnuvalar olacak olması. Katılmamak için hiçbir sebep yok.
West'te 30 levelim, türkiyede de char olsun diye yeni açtım ve şu an 8 levelim. Oyunda beni şaşırtan şey, her oyunda 10 kişi varsa, 3ü yabancı, heralde skin falan var diye geldiler, ama cidden çok iyi oynuyolar yabancılar.
Fakat troll oyunda olmadığından fazla, adam tryna ap kasmış! Ap lan ap, ne işine yarıycak, levelim düşük olduğu için şu an için böyledir diye sanıyorum, umarım 30 level olunca yine böyle olmaz.
türkiye serverında adam gibi oynamak isteyenler mesaj atabilir.
2. sezon finali an itibariyle oynanmakta olan oyun.

http://tr.twitch.tv/RiotG...ments.leagueoflegends.com
dünya şampiyona finali şuanda oynanan maç. ödül 2.000.000$ (2.2trilyon)

http://tr.twitch.tv/riotgames
izlediklerime dayanarak söylüyorum ki; tipi en kayık olanlar en başarılı oluyor*; ki bu asyalılara tekabül ediyor. g.kore favori.
riot'un organizasyon konusunda yardırdığı bir dünya finaline sahne olan oyundur. tam bir nba all star havası var. inşallah bir sorun çıkmaz da rahat rahat izleriz.

türkçe izlemek için - http://www.own3d.tv/RiotTurkish *