bugün

entry'ler (136)

cenk taner

"yoldan çıkmış şarkılar" ile aranan kan bulundu dedirten kaptan,abi,güzel insan.

sen aydınlatırsın geceyi

altınkoza film festivali kapsamında cinemaxumum'daki gösterimi teknik sebeplerden dolayı iptal olduğundan bu yana bütün umutlarımı yitirdiğim film.
olmaz abi imkanı yok izleyemeyiz bu filmi. tek umudumuz dvd'nin çıkması. duy bizi onur ünlü.

league of legends

son 3 gündür iyice sinir olmaya başladığım oyun. ulan seri maçlarına geçtim sabaha karşı gireyim maçlara belki liseli,noob,afk olmaz diyorum. sabaha karşı 3 4 sularında giriyorum. kesintisiz bütün maçlarımda jungle afk kalıyor oyun 20 de sur oluyor. ulan nasıl her seferinde beni buluyorsunuz.

facebook erişim engellemesi başlatılan iller

aldığım duyumlara göre adanada başladığını düşündüğüm olay. giremiyoruz amk.

1 haziran 2013 sosyal medya engeli

an itibariyle adanada facebook ve twitter'a giremiyorum aksine diğer siteler anında açılıyor. olası engel başlamış olabilir.

toros üniversitesi

5 yıl nasıl geçecek diye düşündüğüm üniversite
okulun yurdu verilecek hiç haketmiyor gördüğüm kadarıyla. tabi gidip görmek lazım,önyargılı olmamak lazım yinede.
iş garantisi ve yüzde yüz ingilizce var dediler yazdık.
geleceğini siyah beyaz değil bunu görebiliyorum.

bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete.

league of legends

geçen sene başladığım enfes oyun. bu sene bir kaç karakterin gücünu sınırlamışlar, bu davranış hiç hoş değil. evet oyunda jax denilen şampiyon olduğu sürece rakipleri ağlatmaya devam ederiz . tabi nocturne unutmamak lazım. ha bu arada beta sürümü bitmiş.

sevgiliye atilan en son sms

Artık uyuya kalma lanet olsun.

can bonomo nun kötü bir şarkıcı olduğu gerçeği

aksine son zamanlarda ortaya çıkan en yetenekli şarkıcıdır. evet sesinin iyi olduğunu söyleyemem fakat yaptığı şarkılara cuk oturuyor. sonuç olarak adam işi biliyor.

2012 eurovision şarkı yarışması

tam isabetli bi karar olmuştur. kendisi genç,yetenekli ve farklı bir tarza sahip insandır. önünü açmak lazım.

türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular

hırsız olsam,zengin olsam
döner miydin bana?

facebook ta sürekli canım sıkılıyor yazan kişi

gecenin sonuna doğru "uyumayan var mı?" şeklinde facebook'ta yoklama alacak kişidir.

celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi

behzat ç'nin hemen ardından gidilecek 2.filmdir. filmin fragmanı sonuncunda her an her şeyle karşılaşabiliceğimizi düşündüğüm ne olacağı belli olmayan ama sonuçtu bir onur ünlü filmi. bilet almaya değer filmdir.

makinenin milleri

miles of machines tadında yazar,okur.

en sevdiği ay eylül olan insan

eylül başlangıçların ayıdır,hüzünbaz etkisinin yanında mükemmel bir hava durumu vardır. eylül akşamları balkonda içtiğin çayın tadı bambaşkadır.
bu yüzden eylül'e sadece bir ay gibi bakmamak lazım.

gitarın en çok yakıştığı müzisyenler

(bkz: jason becker)

eline sigara yakışan ünlüler

o ünlü nick cave'dir.

yazarların tavsiye ettikleri siteler

http://www.karaokeparty.com/

bence denenmeli.

ilkokula yeni başlayacaklara tavsiyeler

farklı ol! flüt ile yılan hikayesi çalma.

ekranların özlenen yüzleri

engin günaydın baya özletti. gidiş o gidiş gelmedi bir daha.