bugün

nickimin esin kaynağı olan cola benzeri içecek. geçen içtim, koladan başka her şeye benziyor. tadı bok gibi amk.
sene 2002
afyonda öğrenci evinde pişpirik çevriyoruz
bucaklı arkadaşımızın (bucağın yarısı kamyoncudur) eniştesi kamyon ile afyondan geçerken uğrar
kamyon le cola yüklüdür , abimiz biz öğrencilere kıyak olsun diye bi koli getirir
ilk o zaman içmişimdir bu adı kola olan içeceği
harbiden çok kötüydü.
Bu ismi çıkaran adam bir neslin espri ihtiyacını karşılaşmıştır.
bu koladan tam bir tat almak için yani coca cola ya en yakın tadı elde etmek için kutu olanı tercih edilmeli ve buzdolabında iyice soğutulmalıdır.

sonra açma halkası açılmalıdır. açarken çııttıppıttkıllıkk diye ses çıkacak. ve içilmelidir.
şeker komasına girmek isteyenlerin tercih ettiği koladır.
kusura bakma bim burda seni savunamıcam.
içtiğim tek koladır.

(bkz: kahrolsun emperyalizm) *
Üniversite birimin pişmanlığıdır. Su gibi i çerdik. Ne kadan da zararlı.
zenginin cococolasi varsi fakirinde le kolasi vardir sahsen kendisi kapitalizme karsidir..
Oldukça gazlı kötü bir içecektir.
BiM'in iğrenç markalarından biridir. Kola diye bunu içecekseniz hiç içmeyin daha iyi.
Light diğer marka kolalardan hiçbir farkı yoktur bana göre. Her gün bir litre içiyorum genelde.
Kola değil şekerli suovski.
tam bir lezzet almak icin kutu olani tercih edilmeli ve buzdolabinda iyice sogutulduktan sonra icilmelidir.
sözlüğün kafayı bozduğu kola markası.
bim'in harkulade içeceği.

allah coca cola'nın belasını versin.
Bu enfes içeceğin coca cola ile yarıştırılması beni üzüyor.
fransız kolası herhalde...
fransız kolası herhalde...
içerisinde helal kurban edilmiş böceğin kanı olduğu rivayet edilmiş kola.
kutu kolasının yoklukta gideri vardır.
Aç bi le cola bi le cola bi le cola diye reklamı yapılması gerekir.
Hiç bununla uğraşmayın şok marketlerde (hem de komik fiyata) satılan Crown cola alın. Adamların yaptığı bildiğimiz cola değil ama bambaşka enfes bi şey olmuş.
konuşma alışkanlığı olarak; sık sık le havle ile başlayan sözcükler kullanan amcalar tarafından bulunmuştur.
glukoz şurubu kaynağıdır.
çok ucuz olmasına rağmen bazılarına iğrenç bazılarına güzel gelen içecek.