bugün

entry'ler (46)

oruç tutmayan saygısızları dövmenin verdiği keyif

boyle cahil kafalara yazmayi kim ogretiyo sananane kim oruc tutuyosa yada tutmuyosa , onun yerine mezarami girecen onun yerine ateslerdemi yanacan bunun gibi cahil kafalar yuzunden muslumanlik git gide heryere kotu yayiliyor . muslumanlikta yok oyke seyler, kardes kurani kerime bakarsin okursun peygamberleri arastirip okursun inanirsan namazda kilan oructa tutarsin ..

hdp yi meclise chp nin sokması

alakasi olmayan durumdur chp oy orani %26 -27 civarindaydi zaten aldigi oy suan % 25 yani chp li olanlari hepsi desteklese bile dahi gene hdp baraji gecerdi zaten.

olası erken seçimde oylar akpye

ya sacmalaliyonuz cidden kurtler meclise girdi vay efendim nasil olur bu ulkede kac milyon kurt nufusu var hic dusundunuzmu ? akp beyinden yoksun arkadaslarim ya siz onlarin yerine koysaniza kendinizi ya o durumda siz olsaydiniz o kadar nufus var ve kardesce yasanak istiyirsun seni iyi yansitan bi parti var hangisini desteklersiniz. pkk niye savasmak istemiyo suan cunku hdp engelkedi savasmalarini hdp baraji gecmesi iyi oldu ,,,, yoksa kurt secmenler eylemler yaparak ve pkk destek verir buda pkk isine yarardi yillardir almadigi destegi alir ulke ic savas cikardi....

akp yüzde 64 chp yüzde 12 mhp yüzde 10 hdp yüzde 7

ne ictin aynisini bende istiyom *

ak parti ye oy vermeyenler yüzde doksan üç haindir

vermiyom sizin gibi verici deilim bu ulkede verici hirsizlik yaoan katliam yapan haindir .akp parayla reklam yapan serefsizler kalemlerinn ucu sivri olur ha iste o gotunuze girsin.

namaz kılan akıl hastası

akil hastasi deil efendim gonul hastasi ALLAH aşki rabbine sukretme ona kavusma hastaligi tasir ve her namazda rabbiyle bulusur.

atatürk latin harfleriyle halkımızı cahil bıraktı

kac kisi okuma yazma biliyodu ki ataturk onlari cahil biraksin okur yazar orani % 3 ikenmi beyinlerini siktiklerimin ak parti senaryolari ataturk okuma orani % 35 yapmasimi milletti cahil birakmis .neyzenin dedigi gibi ATATURK olmadaydi hepiniz pic dogardiniz . boyle cahillere konusma hakkini verenidee ...

5 9 haziran üniversite finallerinin ertelenmesi

ulkede tum hersey ayaklar altina alindi yasalari takan yok keyfine gore miting yapanmi dersin, cumhurbaskani diye secim icin gezipte ozel ucaklarla gezenme dersin ( efendim bi ulkenin cumhurbaskani sizin vergilerinizle geziyo devlet kesesinden harciyo sizin gotunuzden cikiyo haberiniz ola ) ysk nerde okuyosan duyuru yapiyo oraya alin eger oy kulanacaksaniz , ama sinav tarihleri belli oluyor sinavlara giriyoz sinavlarin ortasinda tatil sikeemmm bole sistemi ulkeyi bok etttiler duygusuz pezevenkler . akp sana oy deil artik benim urememe organimdan cikan ejakulat düser.

kürtler pkkya katılsın isteyen sözlük yazarları

bakiniz efebdim evet katilsinlar katilsinlarki boyle yazi yazan yazarlarin gotune iki keles mermisi soksunlarki bidaha ne yorum ne oturabilsin.

günün sözü

”O iYi iNSANLAR,

O GÜZEL ATLARA

BiNiP ÇEKiP

GiTTiLER.

DEMiRiN

TUNCUNA,

iNSANIN PiÇiNE

KALDIK.” yasar kemal

prostat

pelvis bolgesinin tabaninda bulunur prostat salgisi mineral bakimindan ze ngindir. spermanin kuyrugunu aktif hale getirmesini saglar

hdp ye oy veren türk

fasizme dur diyen irkciliga dur ,yiyen baba yigittir...

hdp yi sol parti sanan liseli solcu

bakiniz efendim bu gibi yazarlarin gotune comak sokan getctir..

halkların demokratik partisi

buyudukce buyuyen bir parti . fasist irkcilarin zoruna giden . selahhattin baskani var tum liderleri got ettigi liderleride mevcuttur efendim . bu ulkede kardeslik kazanilacak oda bu parti sayesinde olcagini dusunuyorummm....

ben aşık olmam diyen insan

ask ne arar la pazarda .diyen insandir boyleleri duntata fazladan gelmisler

hala ak parti ye karşı çıkan kitle

hirsiz varrrrrrrrrrrttrrrrrrrrr.

günaydın demeyen patron modeli

boyle insanlarin yuzde 90 turkiyededir.para hirsina burunenlerdir . parayida mezara goturmeyi unutma duygusus pezevenk

deniz kenarında sabah serinliği

bu gibi seylere romantizim denilmekte arada olur boyle seyler .yani bak efendim herkesin hosuna giden seyler biri yaptigimda kiskanirim sevesim gelir ...

diyanet başkanı nın mercedes arkası yazıları

yaradana kurban ..masallahh biter bu yollar insallahhh

yunanistan

yeni hukumetiyle gundemde olan ,ulke sol gorusun hakim olmaya calisildigi ulk