bugün

hp olanları laptop veya desktop değil bildiğin işkence aletidir.
Sürekli sorun çıkartan bir şey bu. Kendi kendine aniden kapanıyor diye fanını termal macununu temizlettim şimdi hala kapanıyor. Az öncede youtube da video izlerken kapandi. boşuna o kadar para bayıldım birde. Sorunun ne olabileceğini anlayan yazarlarin yardımına açığım...
bazılarının batarya takmadan kullandığı kitle iletişim aracı sorduğum zaman bataryayı takarak kullanmak bataryayı öldürüyor diyorlar ancak voltaj yüksek gelirse anakartı harddiski yakıcak haberi yok yani siz siz olun bataryasız kullanmayın.
Oyun konusunda konsollara boyun eğmek zorunda olan taşınabilir pc.
anlayan varsa çok acil yardımcı olabilir mi teşekkürler *
2 hafta önce şu bebeği aldım.

https://www.hepsiburada.c...6xd42ea03-pm-HB00000R8UHU

Her şeyiyle çok Memnunum ancak hp'nin en üst segment bilgisayarını da almış olsanız yine pil performansında sorun yaşıyorsunuz.
oyun oynayacaksaniz almayın .
7000 liralık bir tabletin yapacağı işi 3000 liralık olanının rahat yapabileceği cihaz. ikisini de severim o ayrı.
15.6 inç olanlarla güzel film izlenen cihazlardır.
Laptop almak yerine 3 binlik bir kasa toplarım haydi bilemedin 4 binlik daha sonra monitör, mause vs. Parça parça alırım daha iyi olur. Üstelik oynanmadık oyun bırakmam.
samsung' un np300e5a modelini tam 9 (dokuz) senedir kullanıyorum.* internette dolaşmaya, yatarken dizi, film izlemeye iyi oluyor. oyun için de masaüstü pc kullanıyorum.

bunca zamandır hiç aşırı ısınma gibi bir sorun yaşamadım ve termal macunu sadece 2 kez yeniledim. *
Ben abimin laptopunu oyunlar kasmadan 7 yıl oynadım. Dönemine görene o kadar iyi bir laptop değildi.
t: türkçe'si dizüstü veya dizüstü bilgisayar dır.

masaüstü kullananlar tarafından bayağı laf yer. halbuki bir kaç yıla masaüstü diye bir şey bile kalmayabilir.
bu ara ihtiyacım olup kara kara düşünmeme sebep olan cihaz.
derslerin çevrimiçi olmasıyla birlikte satışı patlamış olan bilgisayarın dizüstü modeli. orta halli bir dizüstü bilgisayar alayım diyorsanız ortalama 4-5 bin tl'yi gözden çıkmak gerekir.
Onu mu alsam bunu mu alsam, bekleyeyim belki indirime girer derken laptopsuz kaldım.
2,5 yıl önce telefon araştırdığım dönemde de dolar fırlayışa geçmişti ama zamlar 2-3 ay sonra gelmişti. Laptoplarda neden bu kadar çabuk pompaya yansıdı anlamadım.
geçen 1k ya leptop aldık 1 hafta geçti hala açılmasını bekliyoruz..
Eskiden almak için para biriktirebildiğim, şimdi ise ufukta görünmeyen teknoloji aleti. Bu yüzden cep telefonuma daha çok bağlanıyorum her geçen gün...
ihtiyacımız var ama fiyatını görünce uzun bir süre alamayacağımızı düşündüğümüz laptop.
Bekleyelim bakalım, belki bir gün alırız...
4 ay önce 4bin liraya aldığım laptop şu an 7200 lira diyeceklerim bu kadar.
fiyatlarının dudak uçurtması.
Fiyatları dövize bağlı olduğu için tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi aşırı artmıştır.
Zamanında Telekom dan almıştım,yine bir kampanya olsada alsam ,ebada işe yarıyor.
fiyatları gördükçe emeği geçenlerin dedelerinin ölmüşlerine kadar küfür ediyorum. bilgisayar mı alıyoruz 2.el tofaş mı belli değil.
macbook pro 16inch sahibi olarak dövizin gidişatı yüzünden kısa vadeli yatırım aracı olarak kullanmaktayım.