bugün

lüzumsuz üç noktacı yuvası. eeiih.

sanal yoldan tatmin olma sürecinde başarılar diliyoruz kendilerine.
biz yazılarımızı "yayınlamayı" değil "yayımlamayı" tercih etmeye devam ediyoruz. iyi ediyoruz. devam gençler...
edebiyat mantık felsefe gastoronomi aşıklarının doyum bulduğu hazım güçlüğü çekenlerin ise hazmedemediği ve tezeklemekten imtina etmediği oluşum.
edebiyat, felsefe, mantık, matematik aşıklarını sıkan; ego tatmini arayan o küçük insanların küçük çırpınışlarını gördükçe tiksinilen oluşum.

ııaah.
inci modeli yazarları sıkan hatta suyunu çıkartıp çay yapan oluşumdur.
çok sevdiğim bir site... kaliteli elemanlar var, yazıyorlar.
hiçbir işe yaramıyor. ben de üyeyim. sıkıyor. sözlük stili bu hareketleri kaldırmıyor. anlayın artık şunu. kitap, makale, deneme denen şeyler var bu dünyada. bu tarzda okumalar yapmak isteyenler bu yolları dener. ötesi laf-ı güzaf.
yine kimse kimseyi okumuyor, yine dikkat çekmiyor girdiler.

anlamsız.

ego tatmininden ibaret. "ahan da yazdım çok feci" pickolocisi...
sözlüklerinin tamamının çöplüğe dönüştüğü bu dönemde yazmayı ve okumayı seven bünyelere ilaç gibi gelen oluşum.
harbiden kaliteli mekan, bir zamanların efsanesi, şimdinin çöplüğü ekşi'den, yan sanayileri itü ve ulu'dan sonra ilaç gibi geliyor söylendiği gibi. gir, dök içini, konuştur kalemini, üslubu bozmadan bulun fikir teatrisinde, mis yemin ederim.
-x ile alakalı harika şeyler yazabilirim diyorsanız meydan sizin- yazısını okuduktan sonra yazanların, yazmaktan çok okuyanların barındığı, saçma sapan abazan muhabbetlerin dönmediği, niteliğe değil niceliğe önem veren, karşıt fikirli yazarların birbirine saygı duyduğu sözlük ötesi oluşum.

şu sıralar 34 yazar ve 950 okur ile yolunda ilerlemektedir. boku çıkan sözlük ortamlarından sıkılan bünyelere ilaç gibi gelmektedir aynı zamanda.

http://www.laneth.us
çılgın atmak için en ideal yer; tanım derdi yok lan bir kere. bir başlıyorsun yazıya, kızıl meydan'dan girip, pentagon'dan çıkıyorsun, nevrin dönüyor. zaten oluşum da bir nevi fanzin gibim bir şey; olmadı blogvari bir yer, hadi bilemedin übersözlük, hadi bildin: laneth.
mahalle takımı gibi oluşum. büyür inşallah.
neden ve nasıl uçtuklarını çoğunlukla bildiğim yazarların oluşturduğu oluşum olduğunu gözlemledim. sevdiğim yazarlardan da enerjisini oraya akıtacaklarını öğrendiklerim oldu ama bence tam olarak da close2death'ın da dediği gibi madem senin topunla oynarken sana bağlı kalacağım o zaman kendime bir top alır onunla oynarım mantığı ile hazırlanmış gibi duruyor. doğal olarak da çocuksu, ezik bir hava vermiş desem haksızlık etmiş olmam umarım. üç noktalı yazarlardan üç noktalar bitmez son sözüyle yapılmış platform.
(bkz: ben sana evde yaparım aynısını)
sözlük ortamlarının kaliteli yazarlarını bünyesinde barındıran oluşum. uzaktan bakıp anladığım kadarıyla sözlük formatlarıyla işleri yok, "eli kalem tutabilenler" aramızda olsun diyorlar galiba. sol framede henüz cinsellikle ilgili bir başlık göremedim. keza kavga gürültü kokan başlıklar da... kim kime ayar vermiş diye baktım öyle bir şey de yok. burada aklı başında adamlar toplanıyor galiba.

diğer bir ulaşım için

http://www.laneth.us
bütün sözlüklerin dışlanmış, haklıyken haksız konuma düşmüşlerinin uğrak yeriymiş.
moderatörlere pek iş düşmeyecek olan site. öyle süs gibi duracaklar sanırım.
radyo eksen 'in en saglam programi.
pazartesi geceleri 22.00 - 00.00 arasinda Radyo Eksen'de Caglan Tekil'in hazirlayip sundugu program. Metal müzik calar.**