bugün

taraf gazetesi yazarıdır. dün akşam bir programda söylenenler işine gelmediği için ve rte den aldığı görevi yerine getiremediği için programı terketmiş ve tam bir taraf yazarı olduğunu göstermiştir.
saygısızlığa uğramış bir gazete yazarıdır. yaptığı hareket çok yerinde bir hareket olup süheyl batum'un seviyesine (!) seviyesizliğine düşmemiştir.

edit: kendisine siz ak partinin savunuculuğunu yapıyorsunuz denmemiş "akp sizi buralara salmasın" demiştir. sen kimsin ki bir insana köpek imasında bulunuyorsun. bir de bunları savunanlar var. biri yalansa buna yalan desin o zaman.
dün geceki tartışma programında ak parti sözcülüğü yapmak üzere oraya çıkan üç gazeteciden biridir. süheyl batum kendisine söylediği sözlerde yüzde yüz haklıdır ancak tavrı, tutumu eleştirilebilir. neyse. asıl mesele şudur ki; chp-mhp ve bdp programda kendi milletvekilleri ile temsil edilirken ak parti üç gazeteci tarafından temsil edilmiştir. ve buna yakın bir imada bulunulduğundan program '' vın'' terkedilmiştir. peki şimdi bir allahın kulu yalansa yalan desin. o üç gazetecinin oradaki işlevi ak parti savunuculuğu değil de nedir? ayrıca bu gazetecilerin çalıştığı gazetelerin siyasal iktidarla olan samimi ilişkileri zaten bilinmektedir ( star, taraf vs..). eee birisi sana '' siz burda ak parti savunuculuğu yapıyorsunuz'' dediği zaman niye programı terk ediyorsunuz? bu zaten besbelli, ortada, herkesin bildiği ve yadırgamadığı bir şey değil mi? zaten o programlara bu sebebten dolayı çıkmıyor musunuz?. ama yok ondan sonra yandaş basın, yok efendim candaş basın falan filan değil mi.. neyse lan ben bir şey demiyorum.
dedesi neydi ki torunu ne olsun sorusunu beyni olanların aklına getiren hain ali'nin hain lalesi.