bugün

laikçi nedir tatil nasıl edilir?
Laik olmakla dinin ne iligisi var? Laiklik din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır, dini tümden silmek demek değildir. Laik olan biri aynı zamanda müslüman olabilir, kurbanda kesebilir. Kesmese bile o dokuz gün resmi tatildir, ben kurban kesmedim tatil yapmak istemiyorum, çalışmak istiyorum mu desin?
asiri dindarim yobazim kurbanda kesmedim amatatilde yaptim... acaba laikci miyim lan ben. kurban kesmeyenleri mesaiye mi cagirsalar cozum bu mudur.
Hayirdir gulum biz kestik noldu?
laikçi diye nitelediğiniz kesime dahilim ve kurban da kesiyoruz. toplumu laikçi-türbanlı diye birbirinden ayırmayın. adamı hasta etmeyin.
29 ekim, 23 nisan, 19 mayıs, 30 ağustos ve yılbaşında tatil yapan gerici, yobaz kadar normaldir.
açacağın başlığı sikeyim.
Havraya gitmeyip cumartesini, kiliseye gitmeyip pazarı tatil eden müslümanların bol olduğu ülkede kurban kesmeyip dokuz gün bayram tatili yapmak domuzdan kıl koparmaktır.
müslümanların 5-6 gün çalışma karşığında hafta sonu tatil yaptıklarını bilmeyenleride vardır aynı zamanda. (bkz: )herkesi kendi gibi sanmak
katilmadigim onermedir. dedem neredeyse cumhuriyet kuruldugundan beri ataturk u desteklemekte ayni zamanda musluman olarak ibadetlerini yerine getirmektedir. babam da inançlı bir adam olarak dini gerekliliklerini yerine getirir ve sosyal. demokrat bir kisilige sahiptir bu yuzden onerme çürümüştür.
hristiyanların kutsal günü dolayısıyle yüzyıllardır dünya genelinde tatil olan pazar günleri tatil yapan müslüman söylemi. olum komiksiniz.
"laikçi" diyip 29 ekim'i kutlamak gibi bir şeydir.
ateistlerden nefret edip, ateistlerin bulmuş olduğu "internet, facebook" gibi şeyleri kullanan denyolar kadar denyo değildir.
kısaca mal beyanıdır.
Önümüzdeki bayram 7 kişi toplanıp bu zihniyete sahip "öküz" lere gireceğimiz için sorun olmayandır.
(bkz: koyun kesen koyun)olmaktan daha iyidir.
Kendilerini hoşgörü abidesi olarak görenlere neden dokunduğunu anlayamadığım eylem.
Laik satanlarin 9gun tatil yapmasidir. Laik satiyor diye bir adam musluman olamaz mi?
"laikçiler siksin seni"

diye entry girmek suç olmasa direkt yazacağım lakin formatın a. koymuş olacağız. aslında başlık bile formatın ta a. koymuşken entrynin refere edici olması çok ta tın olmalı.
laikçi ne amına koyayım. kendi dinini başkasınn dilinde bilmediğin dilde okumaya çalışıyorsun tam manasızlık da, sağa sola saldırmadan önce insan kendi dilini öğrenir.

olsa olsa laiklikçi olur onun adı. ya da sadece laik.

bir de laik olan ateist olmuyor aynı anda. çoğunun derdi devletin onun dinine karışmaması. dininin de devletine karışmaması.
öte tarafta kendilerine yol, su pardon ateş olarak dönecek hadisedir.
üstüne ; kavurma + rakı kombo yapıyoz.
bahettiğin kesimle alakam yok ama bayram hediyen eksiyi verdim : ) hadi yine iyisin.
Acın devlet dairelerini çalışalım dedirtir.
laikçi diye dalga geçip, laiklik sayesinde buralara yazabilme özgürlüğüne erişebilmiş yüzsüzlerden iyidir.
MÜSLÜMAN OLMAYANIN, iNANMAYANIN DiNi BAYRAMLARDA TATiL OLMASI BANA DA SAÇMA GELiYOR. LAiKÇi KELiMESi SAÇMA DA ADAM MÜSLÜMAN DEĞiL NiYE RAMAZAN BAYRAMI TATiLiNE GiDiYOR Ki MANTIKSIZ. BEN DE PASKALYADA iŞE GELMEYEYiM O ZAMAN.