bugün

"banyo almak" ve "alay gecmek" fiilleriyle kiyasiya yarisacak durum.

Onun disinda kurban kesmeyen insana da putperest muamelesi yapmak niye onu anlamam.

Neyse daha 29 ekimde basbakan torene katilmiycak, yilbasi kutlayanlar putperest ilan edilecek, aralarda universiteye giden kizlar orospu ilan edilecek falan filan..

Isimiz cok yani, cunku bizi ilgilendirmeyen her sey bizim isimiz bu memlekette.

Inanmak hic bizi alakadar etmeyen mevzularla mi ugrasmak? Bu insanlar kim bu akillari veriyor amina koyim, inanin hic bilmiyorum.

Ama boyle bir dindarlik tarzindan da, boyle insanlardan da, boyle insanliktan da, siyasetin kutsal olan her seyi tekeline alip onu yozlastirmasindan, en asagida bir zeka seviyesine inmesinden de tiksiniyorum.

Neyse ben bir uyku edeyim sonra birkac kelam daha yaparim belki.

(Ne kadar zormus lan boyle konusmak, nasil yapiyorsunuz amk?)
(bkz: tatil etmek)
Duydum ki 9 gün tatil ediyormuşsun. Etme.

Süper olaydır.
Hayirdir gulum biz kestik noldu?
sanene denmesi gerekir senin gibiler islamı kötü gösteriyor adam keser kesmez vemen şafemüne femen şafemüne isteyen istediğini yapar denmelidir.
tatili kurban kesenlerin hak etiğini düşünen kişilerin saçmalaması.
atatürk e hakaret eden orospu çocukları da 29 ekimde tatil yapacaklardır.
29 ekim de tatil yapcak dincilerin komşusudur.uzun lafın kısası beyninizi sikeyim.
Öncelikle laikçi nedir ? Türkçe sözlükte böyle bir kelime olmamasına rağmen iki salağın ağzından buraya yayan müridleri neresinden uydurmuşlardır ?

(bkz: türkçe de laikçi olmadığı halde kullanan mal)

sonrasında laikliğin din ve devlet işlerinden ayrılmasından başka bir işlevi olmadığı için saçmalanmıştır. ülke sınırları içinde her dine mensup olanlara tatildir. Ramazan ayında yahudi dışarıda yemek yerse ayıplayan orospu çocuğunun, kendi çıkarları söz konusu olduğunda nasıl da "kendine müslüman" olduğunun belgesidir ayrıca.

not: kuran-ı kerim'i okumayıp müslüman ülkelerini gezerek, bu tip parazitlerden bu dini öğrenseydim bende asla müslüman olmazdım. Ayrıca pideciden çıkıp laikçi oldum. Geçimimi part time laikçilik yaparak kazanıyorum.
29 ekim, 23 nisan, 19 mayıs, 30 ağustos ve yılbaşında tatil yapan gerici, yobaz kadar normaldir.
açacağın başlığı sikeyim.
asiri dindarim yobazim kurbanda kesmedim amatatilde yaptim... acaba laikci miyim lan ben. kurban kesmeyenleri mesaiye mi cagirsalar cozum bu mudur.
bir dindarı hiç ilgilendirmez laikçilerin ne yaptığı. bunlar hep amerika'nın oyunları.
laikçi nedir tatil nasıl edilir?
laikçi diye nitelediğiniz kesime dahilim ve kurban da kesiyoruz. toplumu laikçi-türbanlı diye birbirinden ayırmayın. adamı hasta etmeyin.
Havraya gitmeyip cumartesini, kiliseye gitmeyip pazarı tatil eden müslümanların bol olduğu ülkede kurban kesmeyip dokuz gün bayram tatili yapmak domuzdan kıl koparmaktır.