bugün

pizza her açıdan lahmacuna fark atan zenginlikte bir yiyecektir.

yiyeceğin vatanı olmaz.

forever pizza
nerden yendiğine göre değişebilen seçimdir. ama ülkemizde çoğunlukla pizza tabii.
lahmacun tercih edilebilir yanına da ayran. süper olur. ama pizza da güzeldir. üstüne sıkarsın ketçap mayonezi ohh. ikisi de süperdir. o anki ruh halime yada ortama bağlı.
(bkz: olsa da yesek)
karadeniz pidesidir.
(bkz: 2 lahmacun bir ayran)
en önemli ayrım lezzetinden ödün verilmeden yapılan yerde yiyebilmektir. yoğun bir iş temponuz varsa ve öğle saatinde tüketmek zorundaysanız önerim pizza'dır. çünkü soğanın kokusu gün boyu rahatsızlık verebilir. hafta sonuysa güzel yemek kültürümüz olan lahmacunu öneririm
izmir'de bence en iyi yapılan mekanlar.
lahmacun için: altınkapı restaurant
pizza için: Ristorante Pizzeria Venedik
`evden siparış adına:
pizza hut ve dominos pizza.
ikisi birden, ikisi de.
o anki ruh halime göre ister lahmacun ister pizza ama lahmacun türk yemeğidir daha güzeldir kanımca.ayrıca (bkz: etli pide)
böyle de başlık oluyor mu? zubizaretta mı zoff mu?
milliyetçilik damarı kabarmışsa yanında kola olmadan lahmacun.
en ucuzu lahmacun olduğu için lahmacundur seçilir.
(bkz: kurufasulye)
(bkz: bırak dağınık kalsın)
(bkz: polemiğe girmem ben horozum)
Pizanın üstündeki çeşitliliği koruyarak, lahmacun ekmeğinin ınceliğinin üzerinde fırına verilerek bulunan çözüm tarafımdan.
Parası olmayanın kafasında oluşan soru işaretine 'canım çok pizza istiyor ama lahmacun yesem keseye kar' şeklinde cevap verdiği durumdur.
(bkz: fukara within)
Bence ekmekarasıdöner.
Bol acılı, üstüne limon sıkacaksın bir kaç tane maydonoz, dürüm haline getir, happur huppur ye, off canım çekti lan.
Caylak olamama ragmen dayanamayip cevapliyorum lahmacunn.
Lahmacun alır genel olarak.

Ama pizzayı annem yaptıysa veya pepperoni ise pizza alır.
tabiki adana..
pide ikisini de elinde oynatır.
Ben pizza derim.
onu bunu boşverin de pizzaya limon sıkabiliyor musunuz? yaa her türlü lahmacun alır böyle..
Ikisi deeee.