bugün

bu istisnayı tutturabilen kişinin şans oyunlarında kendini denemesi gerekir.
(bkz: sayısal loto)
biraz kadınlık olsa hoşuna gider o özelliğini kullanmaz, lafına göre ama!
bu jokeri tutturan arkadaşın kendisi, geleneksel sokak jargonundaki ünlü "bedevi" dir.
laf atan kişinin sahip olduğu/olabileceği kuşağa göre değişik durumlara yola açabilir.
türkiye de karate sökmez , ha güreş biliyorsa o ayrı , ama zaten türkiye hem laf atıp hemde kızı döven bir angutu görmedi sanırsam.
(bkz: he lan başıma geldi)

sene 94. lisede okul toplanmış, abuk sabuk bişeyin kutlaması var. biri şarkı söyler biri şiir okur falan, yanımdaki piç arkadaşım da bana bişeyler anlatıyor. elimde kurdelayı tuttur diye iğne vermişler. bende s.kerim kurdelasını diyerek takmamışım. elimde tutuyorum nereme sokacağımı şaşırmışım. piç herif ben elimde bu iğneyi görünce kendi iğnesini çıkardı. bende bu iğneye bakıyorum mal gibi. derken bak şimdi dedi, iğneyi kızın tam popoya bi sapladı.

sonrası tam bir buçuk saniye de gelişti. kız çığlık attı, piç elindekini sakladı, ben şaşkın bi şekilde elimde iğne ile dururken kız önce iğneye sonra bana baktı ve. burası 1sn.

iki gün önce merasimde bu kıza liseler arası karate şampiyonasında aldığı madalya için takdir ve teşekkür konuşması yapılmıştı. burası 0.2 sn

çaaat. burası da aslında 1sn falan da 0.3 diyerek durumu abartmıyorum.

kız bir çaktı ki tokatı içimden şükrettim tek tokatla kurtuldum diye. kalıplı da bişey. adamın gözünden yaş getirir yemin ederim.

sonra tabi estim gürledim. bağırdım kıza noluyo lan ne vuruyosun derken nefret ettiğim coğrafyacı kadın geldi olayı anlattım.

oh olmuş dedi.

orospu...
Abaza user ve yazar arkadaşlarımızın sözlükten tam olarak alamadıkları tepkiler reel olarak kemiklerine kadar hissetmesi hadisesi olarak tanımlanabilir.
Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 2 yıl önce istanbul'daki bir sahil şeridinde (mekan ve zamanı tam olarak hatırlayamadım şimdi) bir kıza laf atan dört ergen ve abaza güruh hayata yeni bir bakış açısı ile bakmaya başlamışlardı.

(bkz: boşa entry yardırmak)

edit: Eksileyen arkaaşlar sanıyorum ki kendilerini entrydeki tanımın için de görüp üstlerine alındılar.
erkekliğin bittiği son noktadır. son hız koşarak mekanı terk etmek gerekir. yoksa mekan bellidir, hastane.

o değilde kız dediğin cici bici olur, laf atarsın çantası ile vurur, "salaaak yaaa " diye tabirlerle size saldırır. ne lan o kuşak falan.
laf atan erkek de siyah şal jeet kune do cu ise problem yok.
yine de sorun olmayacaktır.
biber gazından iyidir efenim.**
heyt işte bu ilahi adalet yerini bulacak an yaşanır.
(bkz: sıçtık)
teoride çok şey olur ama pratikte hiç bir şey olmaz. * *
laf atılan erkegin siyah kuşak karateci cikmasindan daha kabullenilebilir bi durumdur kesinlikle.
o karateciyse, bende de osmanlı tokadı var diye gerinen arkadaşlar çıkacaktır, buradan sevgilerimi gönderiyorum.
''senin vurduğun yerde gül biter'' diyerek pişkinliğe verildiği an.
kuşağı siyah olan kızın günlüğü.
erkek de siyah kuşak sahibiyse seyir zevki müthiş bi maç olur, barca-real maçını geçer o derece.
abisinin de ağır siklet boksör olduğu düşünülürse, şişli etfal morgunda ve akabinde karacaahmet'te yer ayırtılması gerekecek durumdur.
harika bir tesadüftür. kişisel gelişimde büyük bir fırsattır.
Lafı atan kişi için her şeyi yeniden gözden geçirmek için bulunmaz fırsattır. Ne hoş tesadüftür o öyle. Kişi kendi kendine şu şekillerde konuşabilir:

+ "Demek ki ne yapmayacak mışım? Sokaktaki kızlara laf atmayacak mışım, yakışıyor mu hiç bana?" diyorsa, o kişi insanlık için küçük, kendisi için büyük bir adım atmıştır.

+ "Zaten kara kuşak kız denk gelme şansı yüzde birden bile azdı. Bu seferlik çok şanssızdım ama bir daha ki sefere inşallah." diyorsa nato kafa nato mermerdir.
bir de boksöre laf atıp dayak yiyenler vardır.
http://arsiv.sabah.com.tr/2006/12/01/gun110.html
Öncekilerin intikamıdır. (bkz: ilahi adalet)
laf atan kişi judocu ise sorun olmaz.

not:ne diye laf atıyorsun ki. hayvanlığın alemi yok.