bugün

judas parçası beni benden almıştır.
hayranları tarafından çok sevilen kadındır. hayranları tarafından anlaşılabilen kadındır.. öyle 1,2 fotosuna ve klibine bakıp hakkında yüzeysel yorumlar yapmak ve nasılsa çirkin kimse sevmiyordur bunu, bir de ben saydırayım şu karıya kafasıyla ve rahatlığıyla hakkında enrty girmek her zaman kolay olmuştur zaten.
edit:imla.
türkiye'de konser vermek isteyen amerikalı marjinal şarkıcı. türkiye gibi geleneksel yerlerde sanılanın aksine onun şarkılarına daha yoğun bir ilginin olacağını, insanların daha coşkulu olacağını düşünüyormuş.
ayrıca amerikalı olmasa tam bir hande yener özentisi derdim kendisi için. ilk çıktığı andan beri bu kadına bakınca sanki hande yener'i görüyorum. hande yener'in lady gaga özentisi olması gibi bir durumsa zaten tamamen saçmalık olur zira kadın 11 yıldır hep aynı tarzda şarkı yapıyor. lady gaga ise henüz sadece 3 yıldır var.
(bkz: lady gagalayan)
2 yıl kadar sürede kitleleri harekete geçirmiş, şuan facebookta 32.676.599 fanı olan şahsiyet . Balonu çabuk şişen çabuk söner mantığıyla düşünenleri hayal kırıklığına uğratmıştır çünkü başarıları kapak niteliğindedir. Bu hatun bişey yapsa da yapılmasa da konuşulur .Mesela çıkacak olan Judas klibi bile çıkmadan tepki topladı..
Son yıllarda inanılmaz büyük bir çıkış gösteren ABD' li homoseksüelleri destekleyen bir sanatçıdır.
çok güzel i wanna love you diyen insan.
arı kovanına çokmak sokan kızın pop singer versiyonudur,
basım hatası olarak da nitelendirilir.
fake'te olsa abazaların sevdiği kadın ya da erkek.*
judas klibinin mary magdalene'i.
bayan budala, bazen bizde demet akalın gibi saçma sapan kişiler popüler oluyor sanat dünyasında, bu lady gaga da amerika'nın demet akalını mı falan gibi düşünmeme sebep olan şahıs.
ama şarkılarının bazıları da güzel, abi.
giydiği grotesk ve ilginç kostümlerine rağmen çok ironik bir biçimde, piyasada olan tüm şarkıcılardan daha içten ve samimi görünen sanatçı.
[http:// http://www.youtube.com/watch?v=W0W_fkCAO-o]
edit:imla.
twitter'da takipçi sayısında 10 milyonu geçerek rekor kırmış sansasyonel sanatçı. 10 milyonuncu kişiyle sahnede sevişeceği konuşuluyor lady gaga'dan beklenir doğrusu.*
hayattan soğuma nedenlerinden biri.
makyajsız doğal halini yakında kendisinin bile unutacağı şarkıcı. hatta doğal yüzü unutmasına gerek kalmayacak kadar bile ortadan kaybolmuş gibi. hem yüzünü hem de kostümlerini kendinden mümkün olduğunca uzaklaşmak, marjinalleşmek için kullanıyor sanki. bir bakıma da iyi. çünkü eskiden marjinal denilen makyaj ve kostümler lady gaga'da gördüklerimizden sonra başkalarında o kadar da marjinal durmuyor. şu anda göze en ilginç gelen imaj onunki. hatta insanın sokakta bile böyle marjinal olası geliyor gaza gelip. sonra da "manyak bu" lafları yiyesi.
anderson cooper röportajında makyajsız görebileceğiniz kadındır. (sadece gözlerde var)(üstten 5. video)
http://gagadaily.com/2011...per-interviews-lady-gaga/
hani mitolojik hikayelerde uygunsuz cinsel birleşmeler sonucunda dünyaya gelen çocuklar vardır ya bu hatunun sahnedeki halleri hep o çocukları hatırlatıyor.
beyonce'nin yeni kötü şarkısı ve klibinden sonra değeri daha iyi anlaşılan insan.
artık pek sevilmeyen insan.
çıkarmaya hazırlandığı parfumun içerikleri kan ve sperm kokusudur. çok enteresan, ben nasıl satarım o kokuyu..
bu kadar kısa sürede onun kadar büyük bir hayran kitlesi yaratan yoktur diye düşünüyorum. uçlarda dolaşmaya devam eden güzel piyano çalan marjinal sanatçı anlık gelip geçen bir furya olmadığını herkes anladı artık.
gerçek saçlarını çok merak ediyorum doğrusu. acaba var mı?*
insandır, orijinaldir. androit diyenlerin o lafı bi taraflarına sokmuştur.
sanırım kendisine karşı büyük bir savaş açmış olan kişi.
kendisini yok etmek üzere uğraşırken var olan biri. yazık bir insan.

dekonstürüktivzm işte.
bildiğin çirkindir. daha da çirkin olmak için elinden geleni yapıyor. verse sikmem.