bugün

italyan usulu türk dondurmasının tadına bakabileceğiniz tek mekan. beşiktaştaki şubesi ve elemanları gerçekten harika.
bir kaç yıl sonra dondurmanın türkiyedeki adı haline gelmesini umduğum dondurma markası. doğal ve sağlıklı ürünleri var, dondurmalarını yerken içiniz şekerden bayılmıyor, dondurmanız öyle hemen eriyip gitmiyor. ben bebekteki yerlerini sık sık ziyaret ediyordum ki duyduğuma göre beyoğlu dahil çeşitli yerlerde şubeleri varmış. umarım yok olmazlar.
sütleri öyle böyle değildir, fenadır, tiryaki yapar.
beyoğlu tünel meydanında giolitti'nin tam karşısına şube açarak hata yaptığını düşündüğüm, tadına hiç bakmadığım dondurmaların markası. bir de bu markanın cam şişelerde satılmakta olan sütleri mevcuttur ki ne kadar katkısız bilinmez ama tadı takdire şayandır.
sütü müthiş olan bir yer cidden, fındıklı dondurmasından milkshake yaptırın ve içine kahve taneleri attırın.
reklamlarında doğallık diye yırtınan kızın dondurmaya dönüştüğü dondurma.
ortaköy ve bebekte dükkanı olan dondurmadır. kışın ortasında dondurma reklamı mı olur diye anadolu artolot' ların kapak olan dondurmadır.
yerli bir marka mı acaba diye düşünürken televizyonda sade çeşidini görüp yerli olduğunu anladığım dondurmacı. vanilyalı dondurmaya sade diyen sadece biz varız zira.
mekanın renkleri çok tatlı bir pembe ve mavi içeriyor.
bu müessesenin sütü herhangi bir ineğin ciciklerinden akmış olamaz. dünya üzerinde böylesine lezzetli süt verecek bir inek olduğuna inanmıyorum. ne katıştırdınız lan içine?!
kısa kısa reklamlarla ilgi çeken dondurma markasıdır.
reklamda oynayan kızın çok mu tatlı yoksa çok mu itici olduğuna bir türlü karar veremedim henüz...
bugün groupon da indirimine rastladığım dondurmacı.
hayatımda yediğim açık ara en şahane dondurmalara sahip marka. antep fıstıklı ve bitter çikolatalı olan ayrıca güzel. bu dondurmadan yiyen bir daha algida panda vs. ürünlere hayatta bakmaz.
şahane lezzetli ve doğal dondurmaları olan firma. cevizlisi kesinlikle favorim. sütlü buz değil dondurma.
sütlü buz değil dondurma üreten firma. fiyatı biraz pahalı ama.