bugün

Efendim ciddi olarak söylemeliyim ki, dünyada benim için akli dengesini yitirmiş bir insan varsa o insan bu kızdır. Dizlere kadar giydiği çizmeyle, yünlü montuyla, eldiven ve atkısıyla birlikte giydiğinde ne gibi bir amacı olduğunu gerçekten çözemediğim, kendisini neden böyle ibiş bir görünüme soktuğunu merak ettiğim kızdır ayrıca. kendilerine soğuk havalarda hasta olmalarını diliyorum ki bu sayede "acaba neden hasta oldum" diye düşünerek az da olsa beyinlerini kullanmayı öğrenirler. pek umutlu değilim gerçi ama olsun.
ateşi başına vurmuş yurdum gencinin tez vakitte ilgilenmesi gereken kızdır.
hemen evlendirilmesi gerekir.
DAHA BiRAZ ÖNCE YANINDAN GELDiĞiM DIŞARIDA TiTRESEDE iÇERiDE HAVASINI ATAN KIZDIR.
ince görünümlü kalın çoraplardan giyen kızdır.
ateşi bacaklarına vurmuş kızıdır ki ince çorapları soğutma iklimlendirme çalışmalarında yardımcı olur.
içten yanmalı motorun keşfine sebep olunan hayatımızın vazgeçilmezleri.
+ kızım bu soğukta niye şort giydin sen vallahi çocuğun olmaz senin
- oluyo anne oluyo denedim çoktan tamam mı..
+ baban duymasın
- okay anne tamam mı...
kurnaz modacıların, sırf para tuzağı olsun diye "güzel" olarak sundukları saçma akıma kapılmış, şık olmak uğruna kıçı donan kızdır.
üstelik çok sayıdadırlar...
galeri'ye bakınız.
altına da ugg denen botlar giyen yurdum ikonudur bence heykeli dikilmelidir.
-ama bu şort kışlık cicim...-
-x konuşmadan alıtı-
mına guyım bu parkada yazlık altına sandalet giyiliyormus.
üşümüyordur. üşüyen kişi çok istese bile bunu yapamaz.
yakışana pek bir yakışandır. keyifle izliyoruz.
salak ya bu kız gerizekalı kaşar diyen erkeklere selam vermesi halinde erkeklerin ağzı sulana sulana canım çok güzel olmuşsun deyip yavşaklıklarından utanmadan asılacakları kızdır efendim.
he ya nedir bu salaklık diye düşünmeden geçilmeyen durum.
kazağın kolunu çekiştirerek bacaklar ısıtılmaya çalışılır
sorsan asla üşümezler
akılsız insanlar işte, acınılası.
erkekleri yılın her mevsimi mutlu etmeyi bilen kızdır. bırakınız giysinler efenim. ne güzel cıvıl cıvıl ..
Soğuk vs dinlemez kadın milleti dedirten,her koşulda güzel olmaya,dikkat çekmeye çalışmanın asla ve kat'a bırakılmayacağının örneğidir.
Şortun altına kalın kilotlu çorap giymiştir.
Çok yakışmış olabilir.
bence güzeldir, estetiktir, eve götürülüp ısıtılıp yenmelidir.
ateşi başına falan vurmamış kızdır.
ateşi çıkan kişi üşür.
(bkz: taksim)
(bkz: içten yanmalı motor)
böbreklerini üşütüp hasta olmaya niyetli kızdır. şimdiden kendilerine acil şifalar dilerim.
içi yanıyordur efendim, ateşli kızdır, o ateşi söndürmek gerekir.
nedir senin derdin?
kıskanç bi sevgilisi, eşi yoktur.