bugün

kızların yakışıklı gördükleri erkekler içün kullandıkları tanımdır.
örnek:
ayh çook şekeer.
-ayy çok tatlı ya...
+ ayy çok s.kiciii!!
kızların yakışıklı erkek tanımı ayhh çok şeker ve tatlı ile vücut buluyorsa neden kız arkadaşım yok sorusunu sormama neden olan tanımlar
(bkz: verilesi erkek kişi)
-erkek olsam bile verirdim..*
Tanımdan çok tarifinin şöyle yapıldığını duymuştum:
"ben diyim Josh Holloway, sen de yok artık Lebron James.." * *
(bkz: gazoz_kapagi)**
(bkz: sen gibi).
kızdan kıza değişen tanımdır.

+ zeynep şu; uzun boylu,esmer çocuğu görüyor musun?
- evet
+ ne kadar yakışıklı değil mi?
- yok bee yanında ki sarışın çocuk daha yakışıklı.*
+ iyi o zaman, sarışını sen al esmeri de ben.*
(bkz: björn gelotte)
kendi sevgilileri
*
insan mi bu? **
Göbeksiz ince belli erkektir. Giyecek daracık gömleğini sokacak pantolonunun içine. Ama emekli dede gibi durmayacak o gömlek üstünde. Kemerde saracak o kemikleri dışarda beli. Kolunda saat. Güzel parfüm. Birde bembeyaz dişleri gamzesi varsa tamamdır olmuştur o. Ha bir de gülerken yere mi bakıyor? Al onu eve tablo niyetine dursun
(bkz: döşü kıllı olsun)
genelde "şeker" diye tanımladıkları sikişmek istedikleri kişilerdir, çok yakışıklı dedikleri kişiler ise evlenmek istedikleri kişilerdir.

edit: ben şeker oluyormuşum.
benim olması.
bana göre tam olarak da aşık olunan erkektir. o an en yakışıklısı, en fiti, en karizmatiği odur. göbeği yere değse, burnu ağzına girse, parmakları eni boyu eşit lahana sarması olsa bile odur.
kas*, temiz disler, tombul olmayan bir surat, özgüven. bu ozellikleri barindirdiktan sonra agzi legen burnu şişe gibi de olabilir hic bozmaz.
sarışın, bıyıksız kısa saçlı fit dahilinde sağlam bir gelir duyumlarımdandır. bilgilerinize.
dik duran ve gözleriyle herşeyi anlatabilen erkektir. aşkına sahip çıkan dobra erkek.
esmer , saç, sakal, siyah göz, ses tonu, biraz cool takılmalı birde mümkünse siyah giyinmeli hep.

(bkz: yerim).
uzun boylu olmalıdır. erkeğim. swh.
göreceli olmakla birlikte bana göre esmer - kumral ama kesinlikle sarışın değil, kirli sakal, güzel ve temiz dişler, sevimli bir gülümseme ve sevimli bakan gözler. özgüven, saygı, sevimlilik bunlar da kişilik özellikleridir.
Kanka saati güzel ne kadar tipsiz olabilir.