bugün

kızların baktığı ve bakmadığı her alanda çıtanın altındayım... bu biraz ümit kırıcı.

her kız nereye bakması gerektiğini bilir. herkes gönlüne göre yaşar. karışamazsınız a dostlar.
paran olacak. oda yoksa agzın laf yapıcak.
bakarlar bakarlar.
o kadar da değil. istediğin kadar ağzın laf yapsın tipin ortalamanın altındaysa işin zor biraz.
tam aksi de mümkün. ağzı laf yapan biri olmasan da tip iyiyse şansın daha yüksek.
tipsiz+konuşamayan: felaket talihsiz.
yakışıklı+ hitabı kuvvetli= istediği kızı alır götürür.
evet çoğumuz öyle. ama tiple bir yere kadar gidebiliyor. ilk başlangıç için veya ilk izlenim için önemli. eğer zeka, kafa denkliği vs yoksa tiple ilişki yürümez. ben böyle düşünüyorum. eğer etkilenmek istiyorsak en saçma özelliklerine bile bakıp etkilenebiliriz. tamamen iradeyle alakalı.
ağzınızın laf yapması tipe bakan kızlara bile geri vites yaptırabilir.
kızlar kesinlikle ilgiye bakar karşısındakinin durumu da olmasa tipi de olmasa ilgisi varsa her kız tav olabilir.
genelleme bi kısmı zaten tipe bakıyor ama bazısının daha spesifik tercihleri oluyor her insan gibi.
Türkiyenin en güzel kadınlarından meral zerenin en genç ve güzel döneminde sevgilisi selamı şahindi. Buna benzer milyonlarca örnek vardır.
görsel
günümüz dünyası için koca bir yalandır. kadınlar dışarıdan gördükleri şeylere göre biriyle ilişkiye başlayıp başlamayacağına karar veriyor ve diğerlerini yalnız bırakıyor.
dış görünüşü çekici, ağzı laf yapan, espritüel, iyi para kazanan, arabası olan kişilerin yanında bir sürü güzel kadına rastlayabiliriz. selami şahin de ünlü biriydi, iyi para kazanıyordu. o dönemde daha az dış görünüşe bakılıyordu belki ama kendisinin kadınları ünü ve iyi kazanması ile etkilediğini söyleyebiliriz. yani yine dışarıdan görünen durumun kadında istek yaratma durumu var.
daha önce de belirttiğim gibi ezici çoğunlukta kadın, dış görünüşün çekiciliğine, ağzın laf yapmasına, şamata üretme becerisine, mesleğe, paraya, arabaya bakarak ilişkiye başlayıp başlamama kararı veriyor günümüzde. zeka ve kültürden etkilenen de vardır ama ciddi derecede azdır. olsaydı görürdük çünkü. ama kendisinden uzun ve iri erkeklerle dolaşan çok fazla kadın görebiliyoruz.
türkiyenin en güzel kadınlarından suna yıldizoğlunun en genç ve güzel döneminde kocası kayhan yıldızoğluydu.
görsel
buna benzer milyonlarca örnek vardır.
türkiyenin en güzel kadınlarından türkan şorayın en genç ve güzel döneminde sevgilisi rüçhan adlıydı.
görsel
buna benzer milyonlarca örnek vardır.
tam da içimden abır şimdi destan yazar bu konuya derken bir baktım ki yazmış bile...
1960 türliye güzeli nebahat çehrenin en genç ve güzel döneminde sevgilisi tipsiz kral yılmaz güneydi. buna benzer milyonlarca örnek vardır.

görsel
bakmasınlar tabi, ne yapalım taş mı yiyelim istiyorsunuz...
arkadaşlar, elbette kadınların tipe bakmaması ütopyası insanı mutlu eden bir gelişmedir.
ancak günümüzde kadınların yakışıklılığa, uzun boya, kasa, zenginliğe önem verdiği gerçeğini kesinlikle değiştiremez.
ben de isterdim elbette kadınların sadece dış görünüşten değil zekadan, kültürden, nezaketten de etkilenmesini ama öyle bir şeye rastlamadım yıllardır. hangi kadını görsem yanında dış görünüşü çekici, kendisinden uzun, fırlama, zengin bir tip var ve bu her gün karşıma çıkmaya devam ediyor.
istisnalar da vardır elbette ama kadınlar dış görünüşe ölüp bitiyor. bu da bir gerçektir. yoksa ben de kalp güzelliğine, zekaya aşk duyulmasını isterdim ama öyle bir şey yok işte. yok, resmen yok yani. bir kere bile görmedim.
1966 türkiye güzeli sezer güvenirgil yunus bülbülle evliydi. Buna benzer milyonlarca örnek vardır.
görsel
verilen bütün örnekler de istisnadan ibarettir. yani 1000 kadından 900' ü tipe bakıyorsa 100' ü kafa uyumuna bakıyordur.
yani ben de sizin gibi iyimser olup düşünmeyi isterdim ama kadınlar dış görünüşe ve fırlamalığa ölüp bitiyor ilişkilerde, bunu görüp duruyorum.
kabul etseniz de etmeseniz de dış görünüşü çekici olmayan bir erkek yalnız kalır. çünkü kadının ilgisini çekmez.
ben de üzülüyorum ama gerçek bu, ne yapalım ?
Türkiyenin monica bellucisi aysegül aldinc mehmet teomanla evliydi. Buna benzer milyonlarca örnek vardır.

görsel
kesin. onların bir erkeğin peşinde koşması için en azından ellerine o erkeğin dokunması gerekiyor. tip- mip hak getire.
Kadınlar için görsel, erkekler kadar önemli olsaydı, hepsi lezbiyen olurdu.. Allahtan değil, yoksa erkolar taş mı yiyecekti??
bir zamanlar için geçerli olan durumdu.
günümüzde ise kadınların büyük bölümü tipe bakıyor. ben de iyimser davranıp bu konuda kendimi kandırmayı isterdim ama yapamıyorum.
kaldı ki kadınların kime yiyecekmiş gibi baktığını da, kimle çıktığını da görüyorum. neye önem verdiklerini de anlayabiliyorum böylece.
durum budur. hoşumuza gitmiyor olabilir ama gerçek bu işte... yapacak bir şey yok.
46 yaşında evli bir abiniz olarak gayet net söyleyebilirim ki % 90 ı tipe bakmaz.

Etkilendikleri birinci şey cahil cesaretidir. (bkz: Narsizm)
Sen tam bir dallama da olsan tanımadığın bilmediğin birine direk yüruyebiliyorsan, özgüveni yuksek der. biraz da ısrarcı ve yüzsüz bir tipsen kararlı ve tutkulu biri der. Sergilediğin cahil cesaretinle etkileme ihtimalin yüksek. Dallamalığından dolayı sevgili olacak kadar beğenmese de o akşam koynuna alabilir.
geçmiş için geçerli olan durumdu. geçmişte kadınlar bazen zekaya, kültüre, nezakete daha çok önem verirdi dış görünüşten.
yıllardır rahatsızlık vermeden çiftleri gözlemliyorum. kadınların kimlerle vakit geçirdiğine dikkat ediyorum. ezici çoğunluktaki kadın kendisinden uzun boylu, iri yarı, ağzı laf yapan, kendisini güldüren, arabası olan rahat tiplerle çıkıp zaman geçiriyor.
inanın ben de isterdim günümüzde dış görünüşten çok zeka ve kültüre önem verilmesini. ama buna işaret eden hiçbir şey görmüyorum. kadınlar dış görünüş ve kahkaha attıranla çıkıp yatıyor.
dolayısıyla günümüz için tam tersi söz konusu olan durumdur. erkekler ve kadınların ezici bölümü dış görünüşe ölüp biter. tartışması yok. maalesef yok.
Kadınların en etkilendiği şey cahil cesareti (narsizm), ikinci zeka . Geveze geveze konuşunca, ağzın iyi laf yaptığı zaman kadın senin cem yılmaz gibi zeki zannediyor. Gevezelik senin zekanı sergilemek için bir araç. Çoğu erkekte yok bu. Ordan kaybediyorlar.
Erkekler zannediyorlar ki tanımadığım bilmediğim kıza yürürsem abazan damgası yerim. Ulan salak tam tersi. Tanıdığın bildiğin kız senin ilgini zaten 1 km öteden anlamış oluyor ve seni zaten cepte gôrüyor, sen onun içim seçenek bile değilsin. Ama tanımadığın bilmediğin kıza yürüdüğün zaman sergilediğin cahil cesaretinden etkileniyor kız. Ne özgüvenli biri der.
burası rönesansın uğradığı bir ülke değil. halkımızın % 99 u köylü. gelişmiş bir göz estetikleri yok
kadınlarımızın da. % 90 ı tipe bakmaz. rahat olun. en çok etkilendikleri şey cahil cesareti (bkz: narsizm)
ikinci de zekadır.
cem yılmaz sevgilileri aşağıdaki gibidir:
sema şimşek.
demet şener.
zeynep tümerdem.
deniz barut.
lal dedeoğlu.
cansu dere.
ahu yağtu.
ayşe hatun önal.