bugün

genelleme bi kısmı zaten tipe bakıyor ama bazısının daha spesifik tercihleri oluyor her insan gibi.
kızlar kesinlikle ilgiye bakar karşısındakinin durumu da olmasa tipi de olmasa ilgisi varsa her kız tav olabilir.
ağzınızın laf yapması tipe bakan kızlara bile geri vites yaptırabilir.
evet çoğumuz öyle. ama tiple bir yere kadar gidebiliyor. ilk başlangıç için veya ilk izlenim için önemli. eğer zeka, kafa denkliği vs yoksa tiple ilişki yürümez. ben böyle düşünüyorum. eğer etkilenmek istiyorsak en saçma özelliklerine bile bakıp etkilenebiliriz. tamamen iradeyle alakalı.
bakarlar bakarlar.
o kadar da değil. istediğin kadar ağzın laf yapsın tipin ortalamanın altındaysa işin zor biraz.
tam aksi de mümkün. ağzı laf yapan biri olmasan da tip iyiyse şansın daha yüksek.
tipsiz+konuşamayan: felaket talihsiz.
yakışıklı+ hitabı kuvvetli= istediği kızı alır götürür.
paran olacak. oda yoksa agzın laf yapıcak.
kızların baktığı ve bakmadığı her alanda çıtanın altındayım... bu biraz ümit kırıcı.

her kız nereye bakması gerektiğini bilir. herkes gönlüne göre yaşar. karışamazsınız a dostlar.
Hamam böceği de böcektir, uğur böceği de. ikisini birbirinden ayıran dış görünüşüdür. Birisini elimize alıp ona şarkılar söyler, diğeri ölsün diye evimize düzenekler kurarız. Yani, dış görünüş her şeydir.
herşeyden önce para.
Para para para. Başkası yalan inanmayın.
bakmak lazım gençler. bakmayınca da faydasını görmedik o yüzden en azından bakınca bi gözümüz gönlümüz açılsın.
Ben sadece tipe bakıyorum. Gerisi hallolur.
kadınlarda erkeklerde bir süre sonra tipe değil de iç güzelliklerine bakıyorlar. iyi insan bulmak öyle zorlaştı ki.
kimseye güvenemiyorsun bu devirde.
kimin ne yapacağını kestiremiyorsun.
evet karaktere önem veriyorlar mesela sen zengin olsan hiç şansın yok.
yeterki parası olsun beni satın alsın kendimi mal gibi pazarlayayım diye ortalıkta dolaşıyorlar.
Doğrudur, hele ki şu devride. hepsinin derdi birine kapaklanmak artık. Öyle yada böyle para sıkıntısı çekmeden büyük balıkların çevresinde parazitlenmek.
Bir tür avuntu.
Hahahaa net bilgi yayalım..
yalan olabilir.
Mehmet korutürk deren taluyu düdükluyorsa doğrudur.
at hırsızından hallice, asgari ücret kazanan standart insaların evli ve 3-5 çocuk babası olduğu bir ülkede bu neyin tartışması ?
tüpe bakıyor kadınlar tüpe...dolu mu boş mu ? bu adam bu tüpü doldurabiliyor mu ? gerisi fasa fiso amk....
Futbolcular gibi kim daha fazla para verirse oraya gidiyorlar.
bakmadığım doğrudur. karşımda dünyanın en zeki insanı olsun, salak olsun katlanamam. zeki olacak. Ha hiç mi tip olmasın derseniz biraz olsun. ben öyle kabul etsem dahi, özgüven açısından kendisine fayda sağlayacaktır.
Üzücü bir gerçektir. Zengin olunca daha yakışıklı daha karizmatik geliyor olabilir, aaa bak kendi tezimi çürütüyorum dolayisiyla tipe bakiyorlar!
Baba rolü.
güncel Önemli Başlıklar