bugün

kız olmazlardı.
birbirimizi sikerdik sırayla. soru mu lan bu amına koyim?
ilk birbirlerini.. tövbe tövbe. aşırı çekememezlik var çoğunun bünyesinde.
sevgilisinden ayrılınca kestirmeye kalkardı.
erkek olurlardı bu nasıl soru.
3 Kız bir erkeğe tecavüz edip dere kenarına atmazdı burası kesin!
Makyajla kapatırdım heralde.
Yarraaa yemiştik.
penis ruju icat edilirdi, hem de rengarenk.
sallaya sallaya dolanırlardı.

(bkz: memelere özgürlük)
Hepinizi s*kerdim.
Kesinlikle.
Ayy vücudunuzda sallanan bir şey vaar, nasıl yaşıyorsunuz siz yaa gibi cümleleri duymamış olurduk.
Küçük olanları için ona da push up takarlardı.
var.. klitoris..
Olayı hala cinsel organların anatomisine bağlayanlar var. Mesele kadının gelişmiş bir penisi olup olmadığı değil mesele güç ile ilgili. Kadınlar erkekler gibi bir penise sahip olsaydı kadın oldukları için kimseye tecavüz etmeyi dusunmezlerdi.
Penisi yokken hayatimizi boyle s.... birde olsa ne olurdu bilmiyorum.
sikerim ya dediklerinde var mıydı diyemezdik.
Ay layk it.
görsel
yine kestirir yatmak için yaparlardı . özünü kaybetmedi hiç bir kız.
bamyadır o, penis olsa duramazdı.

elbette.
nereyi bulsa oraya sokar

ikide bir fermuara sıkışıtırırlardı.
ayakta işeyebilirlerdi sonrada ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla diye espiri yaparlardı.
Toka, bilezik gibi bir şey de onun için yapılırdı. Modası bile olurdu.
ahahah ahahah allahın cahilleri. kusura bakmayın bu kadar cahili bir arada görmemiştim, bir anda sözlük formatından koptum. sizi gidi reziller sizi. sözlük formatı on:

yanlış bir dilek. zaten var olan bir organın olması durumunun irdelenmesidir.

kızların penisi vardır fakat erkeğine kıyasla çok küçüktür ve vajinanın içinde yer alır. erkeğin penisi kadının vajinasına girdiğinde, aslında kadının penisi de erkeğin penisine temas etmektedir. kadının zevk almasının kaynağı da kadının penisinin bu temasıdır. yani kadının zevk alma nedeniyle erkeğinki aynıdır. aslında o da, -çok af edersiniz kendince- erkeği sikmektedir.

biliyorum bu gerçekler bir çoklarının kızlar hakkındaki hayallerini yıktı. acı ama gerçek bu. şimdi birbirinizin sahte, bir işe yaramaz, cahil entry'lerine beğeni atıp, benim bu ufuk açan bilgi dolu entry'mi hunharca eksileyebilirsiniz. sizi cahiller sizi.
Meseleye Şurdan yaklaşmak istiyorum. Kızlar aynı duygu durumda olup penisleri olsaydı erkeklerin de vajinası olsaydı bizi kandırıp kandırıp acımadan domaltıp domaltıp sikerlerdi. Yemin ediyorum Götü bir saniye toplayamazdık. Öyle bir acımasız vicdansızlar ki penis onlarda olsa dünyanın Amına koyarlardı. Biz yine iyiyiz tabi Orospu çocukları da var yok değil. inkar etmiyorum.