bugün

alttan amlarını görmesinler diyedir. *
erkek dediğil dalyan gibi olmalı.olsun şöyle 1.80 ve üstü gelsin ciğerimi yesin.
Ne kadar kısa. Kısa ama zayıf ve cok yakışıklı adamlar var. Bazen önemsiz olabiliyor azizim. Ama geneli 180 üstü istiyor şu hatun kısmı.
175-185 arası erkek idealdir, kısa erkeğe sarılamazsın bile ikiniz aynı boyda olsanız komik yani.
üzerinde haklılık payı olan tespittir. hadi bayanda neyse minyon dersin de erkekte pek bir itici görünmektedir. kısa boylu erkeklere tavsiye; şişmanlamayın, vücudunuza göre uygun kıyafet giyin, aşırı kas yapmayın, kalın topuklu ayakkabılardan vazgeçin, basket oynayın.
kısa boyluların sevildiği tek yer yüzüklerin efendisi filmidir.
doğrudur. hele bir de kas yapmaya çalışıyorlar iyice salatalık turşusuna benziyorlar.
kendimden 10 cm kısa bir erkeği reddetmişliğim vardır. arkadaşı değerlendirmeye bile almamamın tek sebebi boyudur. tabi neden dediğinde 'aynı bölümden biriyle olmaz' demiştim. (not:1,68'im)
kısa boylu erkek mi olur?
(bkz: kandırmışlar sizi)
oysa ki zengin gösterir.
hep öyle olur. en sonunda para sevilir. geçiniz efendim.
Malesef cok ornegi var bu tiplerin. Cok yakisikli ve tatli olanlar var ama ne yazik ki cok kisalar.
yaradılanı severiz yaradandan ötürü sözünü gerçeklemeyen lafız. iyi tamam kısa boyluyuz, sevmeyin, ama niye nefret ediyorsunuz ya?
benim gözümde dünyanın en yakışıklı erkeği tartışmasız al pacinoyken yanlış olan bir şeyler var.

edit: kzç tane al pacino gibi erkek var diye düşündüğümde gerçeklik payı vardır.
Begenmezler.
Boysuz pozsuz erkek kivrimsiz kadina denktir.
birazdan intihar edecek olmamın sebebidir.
dalga mı geçiyorsunuz lan?
1.72 boyundayım. 1.51 boyundaki 93 kilo kızın* ''ay o çocuk da çok cahil'' lafını duyduktan sonra sevseler nolur sevmeseler nolur be abi. lan o boyla o kiloyla çocuk sana selam verse evlen o adamla, evinin reisi yap. hala gelmiş çocuğu eleştiriyor.

not: malum kızın bu sözlerine istenmeden kulak misafiri olunmuştur.
yerinde ve doğru tespittir.
eminim boydan ziyade işlevselliğe önem verir hepsi. yeter ki tarzın olsun.
Böyle bir gerçek var gibi görülmekte ancak, Türk kızlarının boy ortalamasına bakıldığında çok gereksiz olan bir istek. Bence önce aynaya bakmalılar.
hiç dememislerdir ki 180 boyundaki adamın 150 boyundaki kızla ne isi var.
her kız için farklı olur bence. kısa boylu erkek seven kızlarda var. yok değil. tamamiyle tercih meselesi. bunu bir gerçek diye yazmak yanlış olmuş bence.
kızların uzun boylu erkekleri beğenmesi değilde. güzel kızların yanlarında hep odunların olduğu bir gerçek.
nabıcak kızlar çuk kadar erkeği erkek dediğin söyle bir sarıldımı kızı kavrıcak küçük edicek minik olucak az bişeyden anlıyorsamda kızlar erkekğinin kollarında minik olmak ister tamamen iç güdüsel koruma falan denklemi burdan yola çıkarak çözün denklemi be onuda ben mi diyim .(he bide döşü kıllı olcakmış .)
ulan okan bayülgen 1.85 de biz mi bilmiyoruz.

Tarkan olayına hiç girmiyorum.