bugün

hep uzun boylu, geniş omuzlu erkekleri erkeksi buldukları için kısa erkekleri çekici bulmamalarının oluşturduğu gerçekdir.

Kızlar tarafından sevilmek için en azı 1 80 olmalıyız beyler. 1 75den kısaysanız sakın kafa sikmeyin.
doğru genellemedir. hep izledikleri dizilerin, filmlerin etkisi..
yanlış bir tespittir. orda sevmek yoktur zaten beğenmek vardır. ve gerçek bir sevgi olmazsa gerçek bir ilişkide olmaz.
sözün özü şu sevginin boyla alakası yok.
hadsizliktir. 1.55 boyundaki götten bacaklı kızın ne haddine boy pos seçmek.
erkeklerin şişko kız sevmediği gerçeği kadar doğru olandır.
bilhakis yalandır efenim. hep o güzel kızın yanındaki lavuk kısa boylu olmaktadır.
Çok doğru bir genelleme olmamasına rağmen birçok kızın kendinden kısa erkek istemeyeceği bir gerçektir.
Yalandır, fıstık gibi kızların yanından götü göbeği kocaman tipsiz bodur tipler dolaşır.
bir güç sevgisidir bu. kötü anlamda değil tabiki uzun boylu güçlü erkeklerin kendilerini daha iyi koruyacaklarını düşünürler. kendini sevgilisinin kollarına bırakmak isteyen kadın uzun boylu erkeklerde karar kılar. şimdi bir de kısa boylu erkeklerin kendilerinden uzun kızlarla çıktığı ilişkilere bakalım. bu tür ilişkiler erkeğin baskın olduğu ilişkilerdir. erkek kadından çok güçlüdür (parasal, siyasi vs vs). tabi bahsettiğimiz kızlar türkiye genelindeki kızların yüzde 75 idir.
doğru olabilicek bir genelleme değildir boy, kilo,göz vs geçelim bunları efendim.
1.70 boyla 1.69'luk sevgilisi olan kızın reddettiği gerçektir. Seviyorum adamı.
(bkz: mesele yürekte)
işlevine göre tercih yapan kızdır.
doğru söze ne denir.
uzun boylu kızlar için doğrudur.
ulan okan bayülgen 1.85 de biz mi bilmiyoruz.

Tarkan olayına hiç girmiyorum.
nabıcak kızlar çuk kadar erkeği erkek dediğin söyle bir sarıldımı kızı kavrıcak küçük edicek minik olucak az bişeyden anlıyorsamda kızlar erkekğinin kollarında minik olmak ister tamamen iç güdüsel koruma falan denklemi burdan yola çıkarak çözün denklemi be onuda ben mi diyim .(he bide döşü kıllı olcakmış .)
kızların uzun boylu erkekleri beğenmesi değilde. güzel kızların yanlarında hep odunların olduğu bir gerçek.
her kız için farklı olur bence. kısa boylu erkek seven kızlarda var. yok değil. tamamiyle tercih meselesi. bunu bir gerçek diye yazmak yanlış olmuş bence.
hiç dememislerdir ki 180 boyundaki adamın 150 boyundaki kızla ne isi var.
Böyle bir gerçek var gibi görülmekte ancak, Türk kızlarının boy ortalamasına bakıldığında çok gereksiz olan bir istek. Bence önce aynaya bakmalılar.
eminim boydan ziyade işlevselliğe önem verir hepsi. yeter ki tarzın olsun.
yerinde ve doğru tespittir.
birazdan intihar edecek olmamın sebebidir.
dalga mı geçiyorsunuz lan?
1.72 boyundayım. 1.51 boyundaki 93 kilo kızın* ''ay o çocuk da çok cahil'' lafını duyduktan sonra sevseler nolur sevmeseler nolur be abi. lan o boyla o kiloyla çocuk sana selam verse evlen o adamla, evinin reisi yap. hala gelmiş çocuğu eleştiriyor.

not: malum kızın bu sözlerine istenmeden kulak misafiri olunmuştur.
Begenmezler.
Boysuz pozsuz erkek kivrimsiz kadina denktir.