kız kardeşin gibi mi .
sadece kızların bildiği, ama aralarındaki delikanlı kızların da bu gerçeği bazı erkeklerle paylaştığı realitedir. kızların saf, seks nedir hiç duymamış ayaklarına inanan erkeklere küçük bir hatırlatmadır.
"kizlarin seksi, erkeklerden daha fazla dusunmesi" biciminde ifade edilmesi gereken cumle.
turkce konusmayi ogrenmek isteyenler dernegi'ne basvurulari bekliyoruz efendim.

- cok seksi dusunuyorsun ibrahim.
- evet, kendim de seksiyim nalan.
düşünmek yetmez belli etmeleri lazım.
bakın biz erkeklere, fikrimiz neyse zikrimiz o, iki lafımızdan biri "mnakoym, gtnekoym"...
e daha napalım yani?
bir erkeğin günde ortalama 19 kez seks düşündüğü akla getirilirse kızların seksten başka birşey düşünmediği tezini ortaya atmak demektir aynı zamanda..
bir yerde okumuştum. kadınlar erkeklerden 50 kat daha fazla zevk alıyorlarmış seksten.

ulan tabi daha çok düşünürler. biz kadınlardan 50 kat daha fazla zevk alıyor olsaydık heralde kadın erkek at köpek maymun eşşek su borusu yakaladığımızı götürürdük ve başka hiçbir şey düsünmezdik
kızların hepsinin ne düşündüğünü veya zihniyetlerinin ne olduğunu bilemeyeceğimiz için yanlış olan önerme. belki sadece masum bir güzel görünme çabası, belki de seks yapma düşkünlüğünden ileri gelebilir. bilinmez.
toplum yapısı ve bastırılmış duyguların neticesinde çıkan durumdur. kızlar, erkekler gibi herkesle yatamadıkları ya da düşüncelerini açıkça söyleyemedikleri için kendi içlerinde bunu düşünürler, hemde devamlı. taki birisi ile birşeyler paylaşıncaya kadar.
biz erkek milletine yaka silkirten* bilimselligi tartisilamaz gercektir. kizlarda devamli bir istek, bir arzu sanki hayatta seksten daha onemli seyler yokmus gibi. yani ne biliyim sevgi, ask, saygi, beraber bir kulah dondurma yemek, kelebek kovalamak, el ele saatlerce konusmadan goz goze bakmak...bunlar erkek milleti icin seksten cok daha once gelen guzelliklerdir. ama su her saniye beyinlerinde "seks" olan kiz milleti yok mu..ah onlar yok mu onlar. anlayin artik sevgili kiz milleti arada sirada ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmeye ihtiyacimiz var, yani bazen basimiz agriyor bizim. *
erkek: aşkım çok seksi düşünüyorsun.
kız : ah mersi. ama sen de seksi çok düşünüyorsun. işte farkımız bu.
engin tecrübelerime dayanarak söylüyorumki tamamen hayal ürünü bir önermedir. fakat es geçilmemesi gereken bir nokta var ki seks anında erkeklerden çok daha fazla coşkulu oluyorlar, yani bir başladınmı olaya onları durdurmak pek mümkün değil. bir kırılma noktası var o andan sonra ne oluyor ya buna şimdi az önce istemeyen bu değilmiydi diye düşünebilirsiniz. merak etmeyin gayet normal bir durumdur.
üniversitede kızlar teklif ediyormuş, gotik kızlar hemen veriyormuş düşünce tarzına sahip insanların götlerinden uydurduğu genelleme. sen benim ne düşündüğümü nerden biliyorsun? şimdi şöyle rahat bir şeyler giy de gel öyle konuşalım. hava sıcak bak gazoz da aldım gelirken.
kız: bence saçmadır.
erkek: o değil de 31 tane yazı girilmiş an itibariyle.
(bkz: en çok kim düşünüyor)
her muhabbette konuyu o tarafa çekmelerinden mütevellit doğru bir önermedir.
doğrudur. ne olacak. yolda düzgün yürürken bile lan şimdi biri laf atar mı. pandik atar mı.
otobüse bindim bari biri dayamasa malafatı. ulan okula kısa etekle gidiyorum ama merdivenlerden sürekli bakan olur mu.

ulan şimdi motor mu diyor bunlar bana. aha şu çocuk mal mal bakıyor. tecavüz edecek gibi.
lan şimdi gece gece bu sokakta da yürünmez. gerçi taksimde bile yürünmez.
(#3232912)
abazan erkek ütopyasıdır.
üstüne basılarak istemenin değil düşünmenin vurgulandığı haklı başlıktır.düşünmek ile istemek aynı şey değildir.ilk entry bazı kelimelerden arındırılıp dikkatli okunursa hak verilecek yerler vardır.
olası bi durum, bayanlar da insan ve dünyanın bu nimetinden erkeklerden daha çok zevk alan cinstir. fakat toplumun baskısından dolayı öyle görünmemeye özen gösterdikleri için erkekler 'seks düşünme' konusunda öne geçerler...
erkeklere hep seksi düşündükleri için bok atan kadınların karşılarına ayna alma durumudur.
sözlük'te yok!

Ama aşağıdaki belki işinize yarar.

i.erkeklerin kızlarından daha fazla seksi düşünmesi
abaza erkeğin duymaktan yada öyle olduğunu düşünmekten keyif aldığı varsayım.
milyarlarca insanın milyonlarca yıldır birbirini anlama noktasında milim ilerlemediğini gösteren sanrı.
kanımca yanlış bir önermedir. akılları bacak arasında olan erkeklerdir. kadınların aklı ya kalplerinde ya da ceplerindedir.
doğruluğundan şüphe duyduğum hadise. doğruysa bile hatun kişileri bu kadar baskı altına alırsan *meraktan düşünür. *