bugün

zaten bu yüzden efendi erkekler işten eve evden işe mekik dokuyup duruyorlar. kızların (elbetteki hepsinin değil ama bir çoğu) bu yalana kendisi bile inanır. bir de piç erkekle çıkıp efendi erkekle dertleşen tipleri vardır ki sevgiye tepki olarak doğmuşlardır. (kusura bakmayın kızlar hep siz haklı değilsiniz)

edit: mangalı hazırlayın bu kadar yeter *
veriyorlar. hem görünüşe hem yürüyüşe.
Amlarina kanirtayim çok ayıp ediyorlar. Ben de bir an öyle sanmistim.
Veriyoruz tabi kim bu yalanı uydurdu.
gönürüşe temizlik dahil degilse, ben valla önem vermiyorum.

yanlıs da anlasılmasın hani amaç reklam, veya "mesaj at" subliminali vermek degil, pm'de bile asosyal oldugumu bilenler bilir.

ama var benim gibi insanlar yani, umudunuzu yitirmeyin diye. *
Gerçekten yalandır. Tipi iyidir, hoştur ama içi boştur. Sonra anlarsın bunu.
Kuyruklu yalandır. Bir de karaktere değer verdiklerini söylerler yanında. Aslında deli gibi dış görünüşe önem verirler.

Neden Kıvanç Tatlıtuğ ünlü oldu ki? Sikim gibi oyunculuk yapıyor bence. Erkan petekkaya bin kat daha iyi oyuncu ama paranın amına koyan, reklam yüzü olan yine Kıvanç. Mavi reklamında neden eli ayağı düzgün 'olmayan' insan görmüyoruz? Bunu düşünün.
Cidden ben degilim bu.adamligia bakıyorum. Bu adam beni asar mi keser mi mutlu mu eder yoksa gözümden yaşlar mi akitir ? Aldatır mi sonuna kadar benimle hayatını yaşar mi ?
Bu soruları düşünmekten tipe baktığım olmuyor belki bir uzun boylu kriterim var zira onu da yere yakın olanlardan korktuğum için derim ayrıca yakışıklılik kriteri de boydur. Bu yylardir da bilinen bir ölçüt tiple alakali değil.
Yalanin en büyüğü lan bu.
Kültür seviyen, muhabbetin, durustlugun hepsi yerinde olsun, tipini begenmediyse caat keserler muhabbeti.
Oyle de karaktersizdir çoğu.
Ha zaten tipini begenmediyse kultur seviyeni gosterecek muhabbetlere giremez, goz goze gelmemek icin cevirirsin kafani saga sola.
tabi ki dış görünüşünde sizi çeken bir şeyler olması gerekir ama bu gülüşüdür, bakışıdır, kokusudur..
Yoksa 1.90 olsun, sarışın, renkli gözlü, kaslı olsun diye bakmıyoruz yani.
istisnasi olan yalandir. inanmayan gelsin eski sevgililerimi ifsa edeyim mk.
Sadece kızlar için değil bu bütün insanlar için geçerlidir. Doğru bir örnek olur mu bilmiyorum ama çevrenizdeki mağazalara, marketlere ve diğer tüketim ürünü satan/pazarlayan yerlere bakın. Eğer dekoru, dizimi, görünüşünü güzel bulmazsanız bir ürünü değil almak, seçeneklerin arasına bile koymazsınız. Üstelik ne kadar kaliteli ya da dandik olduğunun ilk bakışta bir önemi yoktur. Bilmem anlatabildim mi. Çok da bir güzelliğe gerek yok ama beyler kendinize biraz özenin temizliğe dikkat edin.
Dış görünüş önemlidir.Önce dışa bakılır sonra içe öyle olur bu işler yalana gerek yok
Bu sadece kızlar için geçerli değil, erkekler içinde geçerli. görünüşe önem vermiyorum diye birşey olamaz kimse birbirini tanıyıp sonra aşık olmuyor. ilkten bir göz etkilenmesi şart.
uğur böceklerini hamam böceklerinden dsha çok sevmeleri bu tezi destekler...
biz görür müyüz bilmem ama mükemmel android dişi yapılana kadar bunlarla idare edeceğiz mecburen, ne desek boştur.
Bazı kızlar yüzünden genelleme yapılmış bir olay daha, al bir de burdan yak. Hem dış görünüşe önem vermiyorum değildir o. içi iyi olmayan insanın dış görünüşüne de bakılmaz.
türnike olduktan sonra çaresizlik ten edilen laftır.. ilk yakışıklıya yine verecektir.
insanlık tarihinin en büyük yalanlarından biridir. Bu yalanın aksine en çok önem verdikleri şey budur. Yalnız bunu yaparken bile dengeyi tutturamazlar.
aynı entriyi farklı başlıklar altına yazmak için..

(bkz: dış görünüşe önem vermem diyen kız)

eğer bir kız, tipsiz bir adamla birlikteyse... ya daha önceden arkadaştırlar onun zekasına, iyi niyetine, güzel huylarına vs. aşık olmuştur ve bu yüzden tipini önemsemiyordur. ya da, kız kendisi çirkindir bu yüzden sevgilisi kendine yakışıklı gelir.

açıkçası, durduk yere tipsiz bir erkeğin yanına giden güzel bir kız görmedim ben ama yakışıklı birinin yanına giden kız çok gördüm. yani demem o ki, bir kız yakışıklı olduğu için biriyle çıkabilir, evlenebilir ama hiçbir kız iyi biri olup olmadığını bilmeden tipsiz birine yaklaşmaz tabii zengin değilse.
Ben görünüşüne önem vermiyorum direk veriyorum diye devam eden beyan.
Veriyorlar görünüşüne göre yakışıklıysa daha çok veriyorlar.
Büyük yalandır ama sadece kızlar değil herkes için geçerlidir. Herkes kendi tipine uygununu arar.
yalan değildir.

biz kantçı karılar olarak numeni bilemeyeceğimizi çok iyi biliyoruz. o yüzden fenomene pek anlam yüklemiyoruz. yoksa yüklüyor muyuz? fenomen kızlar eklesin.

edit: tanım yalan değildir demek istemedim, önem vermiyorum demeleri yalan değildir demek istedim. anlamış olmanız lazım.
Beybi gibi kızların yanındaki ayı adamlardan yalan olmadığı anlaşılabilir.