bugün

diyen kızların içinde en yalancısı herhal. o değil de, diyen kızların sayısı da her gün artıyor.
(bkz: odun kütüğü)
(bkz: yarmagül)
cüzdan kasına önem veriyordur dış görünüş olarak mutlaka. (bkz: cüzdan kası)
dış görünüşe önem vermem diyen erkek kadar yalancıdır.

(bkz: yalann yalannn söylüyorsun) *
dış görünüş fenaysa hiiç önem vermez.
palavra palavra palavra
Kesinlikle yalan. Ben de önem veriyorum. Ama yakışıklı olsun kütükte olsun istemez insan.
dahiliye mütahassısı olmalı.
yada örsemiş olmalı.
not: örseme deyimi, ineklerin boğaya çekilme zamanı geldiğinde ki vücut salgılarını ve hareketlerini gözlemleyen anadolu köylüsünün çiftleşmeye hazır inek için söylediği deyim.

ağız tadı ile eksilenecek bir entry girmenin mutluluğu ile, bilgilendirici bir katkıya da dikkat.
bunu vurgulama gereği duymuşsa bal gibi de önem veriyordur. yok eğer "öncelik sırasında karakter önce gelir" dese anlarız ama dış görünüşe önem vermediğini söylemesi samimiyetsizliğini gösterir.
parası olsun yeter demesi muhtemel kız.
seks benim için önemli değil diyen erkeğin kız kardeşi, pinokyonunda teyzesinin kızıdır.
yok öyle bir kovboy.
bir aralar sevgilim olan kız. ilginçtir doğru söylüyordu. *
iç güzelliğin dışa vurduğunu biliyordur belki ama ne hak!

dış güzelliği akıllarından düşürmeyene söylenecek laf mı bu kızım?

peh.
yalan söylediğini kendi bile idrak edemeyen ve beyninin kalem pille çalıştığını düşündüğüm organizma.
yoktur efenim. varsa yalan söylüyordur.
belkide gerçekten tipe kılığa göre yorum yapmayan kızdır.bazen bişeyin tek anlamı olur oda budur işte.
Erkeği beğenip, sonra da dış görünüşe önem vermem deyip erkeği gizliden gizliye aşağılama konumuna geçmiş kız tipi.
dış görünüşe önem vermem diyenlerin hepsinin yalan söylediği gerçeği.
parayı seven tüm erkekler de aynısından zaten var diyen.
cüzdanın dış görünüşüne değil, içindekilere(paralara) önem veren kızdır.
para nerde ben orda diyen kızdır.
yalan söyleyen kızdır. ağzı burnu düzgün olsun ister herkes.

- ben dış görünüşe önem vermem ki canım. ama şimdi çıkar şu v for vendetta maskesini.
- tamam aşkım.
- anammmm, liseli!
http://galeri.uludagsozlu...in-erkek-yoktur_38511.jpg
bu bile bana gider diyen kızdır.
kişilik dışında önem verdiği bir şey kesinlikle olandır.

(bkz: para)