bugün

Yanlış bilgidir. Kızlar sanırım geçen sene çıkan ayakta işeme aparatı ile rahatlıkla o işlerini görebilmektedirler.
(bkz: ayakta işeme aparatı)
`http://ulu.so/u5cgya`
genetik yapılarından dolay gayet doğal bi durum, zaten bir bayana yakışmaz.
işer ama üretra kısa olduğu için yanma yapar. Tam bitmez artı üstünüz kirlenir. Yapmayın zaten ne gerek var böyle şeylere.
Erkekleri kadınlardan üstün kılan bir özellik daha.
Tek derdimizdir.
biz işiyoruz da süperman oluyoruz sanki.
üzülmeyin kevaşeler. onun da çözümünü buldu koma.*
bu durum ne kızlar için bir eksik ne de erkekler için bir artıdır. erkek olarak itiraf etmek gerekirse fazladan mal taşıyıcılığı yaptığımız için bazen kolaylaştırıcılık adına karşı cinsten farklı metodlar kullanıyor olabiliriz.
dört beş yaşlarındayken misafir çocuğunun erkek kardeşime ayakta işemeyi öğrettiğini görüp merak saldığım, deneme sonucunda koca bir hüsranla birlikte sıkı bir azarla karşılaştığım durumdur.
Ayakta işeme aparatı ile aşılabilir.
Alet takıp işeyenler var .
kızlar siz bu ibneyi boşverin hem ayakta işemek zararlı zaten.

sonra prostat neyim olursunuz kıyamam. kukunuzu yirim sizin.
Pisuvar keyfi yok
Yazık la.
duvara işeyememelerinin sebebidir. halbuki biz erkekler duvara çişimizle adımızı yazarak büyüdük.
(bkz: kızların ve erkeklerin ayakta sıçamaması)
Çok yazık hiç bir zaman tuvaletin kenarındaki pislikleri iseyerek temizleyemiyecekler.
Işte bu yüzden eğik atıştaki menzili erkekler aninda bulurken kızlar verilerle ve formullerle boğuluyor.
bir pipet yardımıyla halledilebilecek durumdur. bende var balım verim mi?
Kadınlar için ayakta işeme aparatları icat edilmesine yol açan sorunsaldır. Kullanan var mıdır veya bu durumdan şikayetçi olan kadın var mıdır bilinmez.
dünyanın en büyük eksiği. ayakta işemek büyük pratiklik insanoğlu için. her türlü duvara ve araba tekerine işeyebilme özgürlüğünüz var. bundan daha iyi ne olabilirki.
Ne güzel şeydir.

Ayakta işeyen erkeğin tam olarak idrarını yapamayarak yürürken gıdım gıdım donuna işediğini bilen kızdır.
Yoo bal gibi de işiyorlar ama fışkiye gibi :p
Duştayken ayakta işeyen kızlar tarafından çürütülmüş hede. Gerçekten var mı böyle bir şey merak etmedim değil.

Edit :Özelden sordum. Cevap bekliyorum..

Edit 2 : beyler işiyorlarmış lan. Troll falan olabilir ama bilmiyorum *
Erkeklerin göğsünden süt gelmemesi kadar normaldir.
dudakları ayırdıkları takdirde başarabilecekleri eylem.