bugün

hep "bir yolu olmalı bunun yaa" diye düşündüğüm sorun.Hele bi de ağaçlık biyerlerde, kampta falan içki ortamı varsa erkeklerin zırt pırt işemeye gittiğinde en sinir olduğum durum.
tercihiniz çalilarin arasi, agaç dibi, duvar dibi vs. gibi yerler degilse ve etrafinizda bi klozet varsa ayakta iseyebilirsiniz. *
kızların en çok dertlendiği konulardan birisidir. teknolojinin gelişimiyle bu çile de sona erecektir.
bülent ersoy'un aptal olması .
banyoda destur diyerek denenebilecek eylem.bacaklara falan geldiğinden hazır suda varken.tamam sustum..
pipilerinin olmamasından kaynaklanan anatomik bir durum. aslında problem esas anlamda kızların ayakta işeyememesi değildir. problem kızların ayakta verimli bir şekilde işeyememesidir. yoksa kızlar da ayakta işeyebilir ama bizim gibi ileri noktalara atış yapamazlar. uygun halee getirilmiş pipet tarzı bir aparatla bu sorunun üstesinden gelebileceklerini düşünüyorum. allah başka dert vermesin.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
ayakta işeme aparatını tatmamış yazar bilgisizliği.
Bir adet vakumlu huninin ters kullanılmasıyla çözülebilecek problemdir.
kızların tek derdi olan seydir.

kızların şeyinde(kukusunda) değildir lan aptalmısınız.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
kızların prostat olmaması da ayakta işeyememenin vermiş olduğu olumlu sonuçlardan birisidir. tam bilgim yok ama kızlar prostat oluyorsa da erkekleri geçemezler arkadaş.
ayakta sıçarak karşılık verdikleri özellik.
(bkz: ereksiyondayken işemek)
Yanlıştır.

Ayakta işeyebiliyoruz.
En azından duştayken oluyor bu.
Ayrıca (bkz: nanik). *
Erkek olmanın tek avantajından mahrum olmaktır.
yalan haber.
dudakları ayırdıkları takdirde başarabilecekleri eylem.
Erkeklerin göğsünden süt gelmemesi kadar normaldir.
Duştayken ayakta işeyen kızlar tarafından çürütülmüş hede. Gerçekten var mı böyle bir şey merak etmedim değil.

Edit :Özelden sordum. Cevap bekliyorum..

Edit 2 : beyler işiyorlarmış lan. Troll falan olabilir ama bilmiyorum *
Yoo bal gibi de işiyorlar ama fışkiye gibi :p
Ne güzel şeydir.

Ayakta işeyen erkeğin tam olarak idrarını yapamayarak yürürken gıdım gıdım donuna işediğini bilen kızdır.
dünyanın en büyük eksiği. ayakta işemek büyük pratiklik insanoğlu için. her türlü duvara ve araba tekerine işeyebilme özgürlüğünüz var. bundan daha iyi ne olabilirki.
Kadınlar için ayakta işeme aparatları icat edilmesine yol açan sorunsaldır. Kullanan var mıdır veya bu durumdan şikayetçi olan kadın var mıdır bilinmez.
bir pipet yardımıyla halledilebilecek durumdur. bende var balım verim mi?