bugün

her ay 3-5 gün vücutlarının '' aha hamile olucam '' diye hazırlık yaptığı ve '' yine mi gol değil '' bilgisiyle afalladığı sebebiyle aslında abartılmayan durumdur. yazık valla.
eskiden napıyordu bizim nenelerimiz, atalarımız bilmiyoruz.
Hastanelik olan var. Sanırsın kan kaybından ölecek.
Çoğu zaman olmayandır.
Ya benim acı eşiğim bayağı yüksektir. Kolay kolay ağlamam fiziksel acıdan veya yakınmam şurama da şu oldu falan diye.
Ama bu sancı bazen çok şiddetli geliyor. bunun için hiç ağlamadım, hiç hastanelik olmadım. Ama çok kıvrandırdığı zamanlar oldu.
Aslında kalınlaşan bir damar ve doku tabakasının kırılıp parçalanması da dahil bu adet olayına. Dolayısıyla vücudun salgıladığı ağrı kesicilere rağmen acı çekmek bayağı normal bir durum.
Yani çoğu zaman abartmadıklarına emin olabilirsiniz kızların.
Bir çikolata alın lan, ölmezsiniz. Seviyorsanız tabii.
dedi s*ki kesilince düğün yapan.
Duyan da kurşun yemiş gibi yere atıyorlar kendilerini sanar. Karnı ağrıyan insan dans etmeli bence. Bence de her hareketleri show.
Abartıyorsak abartıyoruz lan onu da size mi soracağız. Grip olunca ölüyor sandığını düşünen erkeklere bak sen.

Edit: hahahahaha bir de adet ile sünneti karşılaştırıyorlar. Ayda 1 sünnet oluyorsunuz herhalde.
Er kişilerin pipilerinin kesilmesini hiçbir kadın abartıyorlar ya diye eleştirmez mesela. Canlarının yandığına da inanırlar. Kadınları af edersiniz sığırlardan ayıran bir şey daha. Bir de erkeklere bakın. Regl sancısı temcit pilavı gibi ağızlarında. Yok regl Abartılıyormuş da yok bunların pipisi kesiliyormuş da gıgları çıkmıyormuş. Leş leş muhabbetler. Muayyen günlerindeler herhalde. Hah.
Adettendir.
nicelik değil nitelik önemlidir. bir şeyin kaç adet olduğundan çok bir şeyin iyi mi kötü mü yoksa güzel mi çirkin mi olduğuna bakılmalıdır.
Parmaginiz kanasa totosunu gorup korkan kediye donersiniz , bizim her ay vacaynamiz kaniyor. Bir bardak kan dokuyoruz.
Evet kesinlikle abartıyorlar,ama o günlerdeki duygusal değişimlerden,hormonlardan dolayı.
Çikolata verin çikolata!!
Sünnette anestezi oluyor, kızların bir kısmı ise adet olduğunda ağrıdan hastaneye gidiyor.
Kaç adetse doğru söylesinler. Hep bir abartma eğilimi. Üçse üç, beşse beş!
Hiç de abartılmıyor. Bazıları her ay hastanelik oluyor. Sadece ağrı değil insanın eli ayağı çekiliyor, tutmuyor sanki bu dönemde. Yaşamayan erkeklerin abartıldığını düşünmesi çok normal. Üstelik hormonal dalgalanmalar yüzünden yaşanılan duygu değişimleri de cabası. Mesela ben daha başlamadan birkaç gün öncesinde önüme çıkan herkesi bir kaşık suda boğmak istiyorum.
O ağrıyı bir çekin de görelim sizi abartmak mı değil mi.
Kadınların abartmadığı herhangi bir şey var mı? Gülün geçin efendim.
aramızda ped kullananlar erkekleri gösteren başlıktır.
Benim çükümden kan gelse ortalığı ayağa kaldırırım.
ben de ortalığı ayağa kaldırırım ama sebebi bunun adet gibi normal şey olmamasıdır. "erkekler hamile kalsın kızlar askere gitsin" zihniyetinden çıkın artık.
sünnet sırasında da bağırıp ağlayan biri olduğum için pek abartı bulmuyorum ama abartanlar da yok değil. eğer bir enfeksiyon veya kist yoksa muhtemelen hastanelik olacak kadar ağır geçmez diye düşünüyorum.
Sevişseler geçecek ama hiçbir erkek bunlara pipisini sürmek istemiyor.
"sevişseler geçecek ama hiçbir erkek bunlara pipisini sürmek istemiyor." çürük balık kokusunu andıran (ben bilmiyorum valla (bkz: öyle diyorlar)) bir organa kim yanaşsın aga.
güncel Önemli Başlıklar