bugün

Yadsınamaz gerçektir. Gelişen teknolojiyle sayıları çok azalmıştır. Şimdilerde kız arkadaşlarını metroya metrobüse otobüse bindirdikten sonra giden erkekler epey fazlalaştı. Kaç kişi kaldık şurada merak ediyorum. Ben sen o ...
onu erkeklere şöyle eşitiz böyle eşitiz diye gider yaparlarken düşüneceklerdi.
Eve "atılanların" sayısının artmasıdır.
evine bırakacak bir kız bulabilen erkeklerin sayısının azalması durumudur.
Yukarıya kahve içmeye çağırmayacak kızları evine bırakmıyorlar.
akaryakıt fiyatlarının aşırı artmasındandır.
Akıllanan erkek sayısı fazlalaştı demektir. Hesap gelirken erkek ödesin eve bıraksın ortamlarda eşitiz dersiniz kim bilecek. Evet.
Hep benzinin son zamanlarda artmasından kaynaklanan durum. Oysa bizde isterdik tabi yavuklumuzu motor çalışır vaziyette bekleyip kapıyı kapatınca pati atarak uzaklaşmak ama artık o olaylar olabilemez.
Eskide kaldı o günler. Keske akaryakıt alacak param olmadığı icin birakamasaydim. Böylesi daha acı.
nafaka vermek istemiyorlar.
hesap ödemek istemiyorlar.
kızları eve bırakmak istemiyorlar.

isyan kokusu alıyorum.
bunun bir alternatifi de kendini eve bıraktırabilecek kızların azalmasıolabilir.

şunun da notunu düşmek isterim: eve bırakmak yalnızca şahsi aracıyla kadını kapısının önüne kadar götürmek değildir, birlikte daha fazla vakit geçirebilmek için otobüsle hatta yürüyerek bile olsa hanım kimseyi yaşadığı semte yaklaştırmaktır.

Tabii burada önemli olan bir diğer konu da, şahsi bir aracınız olmasa da sizinle o yolu yürümek için can atacak bir dişi kimse bulmaktır. hey gidi.
Fakirlerin bahanesi akaryakıt fiyatlari ay ben buna gülerim.

Ruhunuz fakir hangi kiz sizin gibi paspal ezik biriyle birlikte olsun ki?

Abazanlar ya aksam akşam güldürdünüz.
Ibne sayisındaki artışla orantılı. Herkes bizim gibi delikanlı değil ki.
mazot fiyatları ve köprü ücretleriyle doğru orantılıdır.
Bu tür erkeklerin taksicilerce izbe yerlerde boğazlanmasının doğal sonucu.
hatunu evine bırakmak bir centilmenliktir kabul, ama bu durumun da ince nüansları vardır.

evine bıraktığınız kadının, apartmana girmesini bekleyin. onun güvenli bir şekilde evine ulaştığından emin olmadan ortamı terk etmeyin.
Tam tersi, rica ederim...
Eve bırakılacak kız sayısı azaldı.
Arabanın bir rahatlığı var bu bir gerçek ama bu olayın yürüyerek gerçekleşmesi ayrı bir hoşuma gidiyor. Evde balkonda pencerede bekleyen var mı onun gerginliği, sıkı sıkı sarılmalar, arkana dönüp bakınca onun hala orada beklediğini görmek vs. Ben biraz eskide kalmış olabilirim ama bu tarz davranışlar bana daha ince ve anlamlı geliyor niyeyse.
neden illa erkekler kadınları eve bırakmak zorunda? kadınlar da erkekleri evlerine bırakabilir. kadınlar aciz varlıklar mı da bir tek erkekler kadınları eve bırakabiliyor ve normal olanın bu olduğu kabul ediliyor?
erkekler kazık yiye yiye kazık yemememi öğrenmiştir. bu güzel bir gelişmedir. bu ülkede abazan sayısı azalmadıkça, beş para etmeyecek peynirlerin götleri de yere inmeyecektir.
Eve bırakma kültürü kalmadı çünkü alanın elinde kalıyor. Kızı eve atıyor eve bırakmıyor artık gençlerimiz.
güncel Önemli Başlıklar