bugün

görsel

Şu tipitip şu kızın sevgilisi. Umudunuzu kaybetmeyin.
karşınızdaki kadını salak yerine koymayın.

o size bir soru soruyorsa muhtemelen cevabını biliyordur. boş yere yalan söylemeyin..

bir de böyle kandırdığınızı sanıp kendi kendinize triplere girmeyin. çok komik oluyor.. biz baya gülüyoruz..
Aralarından bir kaçı hariç boş tavsiyelerdir.
Adam olun. Kendinizi adam diye tanıtıp, şerefsizliğinizi sonradan ortaya çıkarmayın.
yavşaklık yapmayın. kızlara abuk subuk yakıştırmalar yapmayın. badboy havalarına girecem diye piç erkek olmayın.
Bazıları yok vücut çalışsın takım elbise giysin falan demiş, kız ya da erkek fark etmez kişinin içi boş olduktan sonra nasıl gözüktüğünün pek bir önemi olmuyor.Kendinizi geliştirin dış görünüş olarak değil, karakter, ruh, zevk ve zeka açısından geliştirin.
Buradaki entrylere takılmayın kendiniz olun.
Bir anlayışlı olan. Kedi videolarını severiz biz mesela bize bunlarla gelin ;
http://www.youtube.com/watch?v=LhhiPchbyEs
Bi kızı unutmak için başka bi kızı kullanmayın. Kullandığınız kızın kalbi sadece kas parçası değil. Hisler var. Onları öldürmeyin.
erkeklikle yetinmeyin adam olun.
Kesinlikle kızlardan tavsiye almayın.

Freud der ki: 30 yıldır yaptığım çalışmalarıma rağmen hala benim de cevaplayamadığım bir soru var: kadınlar ne ister?

işte dostlarım illa tavsiye alacaksanız buyrun: (bkz: erkeklerden erkeklere tavsiyeler)

Şimdi siktirin gidin amk abazanları.
Burada yazan pekçok kızımız daha erkek eli tutmamış belli annelerinizle sizin aranızdaki en büyük fark ne önce onu bi sorgulayın çocuk doğurmuş olması mı yoksa bir erkekle hayatını paylaşıyor olması mı ya da başka birşey mi bakın size tecrübe ve gözlemlerime dayalı çok kısa bir bilgi vereyim bir anne ile kızı çok farklıdır bir çok kız arkadaşım annesinden nefret ediyor ve ileride onun gibi olmayacağını anlatıp duruyor (ergen değiller) lakin yine etrafımdaki erkek arkadaşlarımdan gözlemlerim doğrultusunda baba ile oğlunun birbirine çok benzediğini düşünüyorum mesela birçok erkeğin en sevdiği hatırası babası ile gittiği ilk maçtır ne evlendiği gün ne de başka bir şey genelde babalarıyla aynı şeylerden hoşlanırlar ve ileride onun gibi olmak isterler buna ben de dahil. diyeceğim o ki burayı okuyup kadınların laflarına göre şekil almayın bırakın onlar size göre şekil alsın sonra karısından emir alan erkekler çıkıyor ortaya. Ben hayatın müşterek olduğuna inananlardanım eşler birbirine yardım etmeli ve herkes dışarıda yerini bilmeli ne kadın kocasına ne de kocası karısına emir vermemeli rica etmeli.
Karşı tarafta bir şekilde belirti gördüğünüz zaman ilk adımı atın, öküz gibi bakmak işe yaramıyor.
sakız çiğnemeyin amuğagoyyim.
Bi kadının yanında erkek varsa ki bu babasiysa asla tip tip bakmayın . Sonra böyle agziniz burnunuz dağılır her bi yana. Toplayamazsiniz
görsel
Bi makyajı çok abartmayın. Kikiki.
Saçlarınızı mohikan saçı yapmayın, yakışanı var yakışmayanı var. Lütfen.
Şartlar eğer gitmeni gerektiriyorsa gidecek kadar gurulu olan adamlar olun.
Bu kalıp yüzsüzleşmekten daha iyi emin olun.
denize girdiğiniz zaman sırt kıllarınızı almanız iyi olur.
Bir kızı makyajsız görmeden seviyorum demeyin.
sevgilinizin elini tutarken veyahut ona sarılmış vaziyetteyken başkalarına bakmayın. çok ucuz görünüyorsunuz ve hemcinsime çok üzülüyorum. başkalarına gözünüz kayacaksa kızın elinden tutmayın, bekar takılın.
biraz kadın olun !
yemek yapmayı öğrenin.
bi de ütüye el atsanız ne güzel olur hacı. *
adam olun, sözünüzün eri olun, çalışın ailenizi muhtaç etmeyin, şerefli haysiyetli işler yapın.
Herşey bacak arası değil. Karakteriniz öncelikli olsun bilmem kaç çaplık delikler değil.