bugün

Ortalık sapıkla dolu olduğu içindir..
vermek istemediği için vermez. Hikayede durmadan inandırıcılık arayarak bencil meraklarını tatmin etmeye çalışacağına bari Berat'ın yardım ihtiyacına cevap vermeye çabalayan ve maalesef senin gibi kendi egosunun gölgesinde yaşadığı halde etrafına bencillikle suçlayıp durmayan insanların yolunu tıkamasan ayrıca üstelik bi de senin için havalarda ortalıkta dolaşmasan daha iyi olmaz mı Rüya ?
Kızın konuştuğu kişi takıntılı biri vs olabilir ve bu zamanla ortaya çıkabilir. Bu riski alan kız, şahıstan kurtulamadığı gibi yarın öbür gün misal sevgilisiyleyken takıntılı şahıstan mesajlar ve aramalar gelmeyeceğinin garantisi de yoktur.

Engellemesi de çare olmaz, zira başka numaralardan ulaşabilir. instagram vs gibi şeylerde engellersin görmezden gelirsin başka hesaptan yazsa yine
engellersin vs bir şekilde daha uzak tutabilirsin kendini ama telefonunu arayan bir başka numarayı açıp takıntılı şahısla direkt konuşma şeklinde muhattap olmak durumunda kalabilirsin vs. O yüzden tel no daha ağır basıyor.

Haliyle Sürekli bir rahatsızlık hasıl olur ve bu yüzden kız numarasını değiştirmek durumunda kalabilir. Haklı tedirginlik.
güvenmediği için.
Ben kız değilim ama ben de vermem.
vermicem vermicem benim değil mi vermicem ile aynı zihniyeti taşırlar.
Savcılıkla falan uğraşmamak için.
sapığı olmayın diye.
musallat olur, başıma bela alırım diye.
Rahatsız edilmemek için bazı şeylerin gizli kalması gerektiğine inandıklarından.
Siz de vermeyebilirsiniz, çok da zor değil.
Bazen direkt telefonu isteyenler var. Abla, acil birini aramam gerek. Kontorüm bitmiş. Hemen arayıp geri vercem. Telefonu verir misin, Diyor gerizekalı. Ya telefonu alıp kaçacak ya da bir haltlar yiyecek. O yüzden dikkatli olmak gerek böyle insanlara karşı.
bana veriyorlardı. ibnelik sizdedir.
Kendisi bilir.herkese vermek zorunda değil.