bugün

(bkz: kim çıkarıyor bu lafları kim kim)
kızlar elinde bir çubuk sağa sola vuran her erkeğe bayılır bateri olması şart değildir.
vura vura üç davul eskittim ama ayılan bayılan sadece komşular oldu. kimsecikler boynuma atlamadı hani. adi bir palavra.
Kol kasları bateri çalarken 'sanatsal bir biçimde belirginleştiği' için beğenilen erkeklerdir.
kısmen doğru önermedir. olayı da "bateriyi iyi çalmak" ve "karizmatik çalmak" diye de ikiye bölmüşlerdir. ben onların yalancısıyım sözlük. üniversite yıllarında karizmatik çalanlar listesindeydim. yaşananlara bakılırsa sanırım iyi bir şeydi bu. siz, siz olun karizmatik çalın dostlar. nasıl oluyor diye sormayın, vallahi bilmiyorum.
Katılmadığım yazar söylemidir. Kızlar yalnızca kalplerini çalan erkeğe bayılırlar. bu erkek aynı zamanda bateri de çalıyorsa doğrulanabilir bir önermedir.
hele bir de saçları uzunsa...
herşeyden önce bateri çalan insan zeki olur. zeki erkeklerden hoşlanan kızlar bateri çalan erkeklere bayılırlar, evet.
yanlış bir söylemdir, gitar çalan erkekler daha çok ilgi çeker.
türk kızlarıysa bayılan zerre zikimde olmayan hadisedir. ama söz konusu kızlar rus ve iskandinav kızları ise bak o zaman kızarım işte.
bateri mi davul mu bilmem ama brolar kızlar yemin ki azmışlar statü fark etmiyor artık .verecek yer arıyorlar.oğlan çüküsüne düşmüş haklı olarak kıza iki mesaj atıyor bugün gelsene. seni özlüyorum. sevişilecek kız çok ama ben senle yatmak istiyorum. senin tenini dudaklarını deyip piçlik yapınca kız da eriyor. diyor ki bak bak ayşe sadece benden hoşlanıyor beni seviyor o çağırdı gidiyom o zaman diyor. erkeğin ayar çekmesi iki dk kızın erimesi iki sn olay bu.
(bkz: grup bulamayan bateristin ramazan davulcusu olması)
bateri calmayan erkegin kaybedenlik durumunu dişa vurumudur..
kızlar erkekler ne tıngırtatsa severler olarakta yazılabilir.
not:adamın elinde dabruka olsun yine atlarlar. farketmiyor. yeterki birşey dıngırdatın.
kısmen doğrudur, bayılma dozu ilişkinin boyutuna göre değişmektedir. Üniversitedeyken 'bak o arkadaki baterist benim sevgilim deyip uçuna uçuna barlarda takılmak her ne kadar hoş gelse de, evlendikten sonra aynı hazzı vermemektedir. Tecrübeyle sabittir. (çünkü o hala barlardayken, siz artık evdesinizdir)
`
--spoiler--
kızlar kendini güldüren yakışıklı sarı saçlı mavi gözlü
--spoiler--

` bateristlere bayılır.
(bkz: bateri çalarken kızın kalbini de çalmak)
"kızı başıboş bırakırsan ya davulcuya kaçar, ya zurnacıya" ata sözünü haklı çıkartan önermedir.
doğru olan bir genellemedir.
(bkz: ütopya)
doğru önerme.nerede güzel kız görsem baterist peşindeler.
sebepleri çok farklı olsa da doğrudur. gel de şu çocuğa bayılma. maşallah, valla yetenek işte.

http://www.youtube.com/watch?v=jH-kImKJMWw
bateri falan çalamayan erkeklere de bayılırlar. kısacası kızlar erkeklere bayılırlar. hatta kızlar bana bayılırlar.
(bkz: şehir efsaneleri)
yanlış önermedir. kızlar bateri çalan ve kendini güldüren erkeklere bayılırlar.