entry'ler (104)

en edepli küfürler

"simdi ananı laciverte boyadım it oğlu it"

(bkz: yedi bela hüsnü)

erkek adam ağlamaz

(bkz: erkek adamın götü olmaz)

ak partili olma sebepleri

- ibne deseler kızıyorum ama sikilince aldırmıyorum

anlamına gelebilecek çokça varyasyonla devam ettirilebilecek bir cümleye giriş..

yılmaz özdil yazısı paylaşıp anlayana demek

yılmaz özdil'in yazın dilinin orhan pamuk'la yarışır olmasından kaynaklanmamaktadır.

yılmaz özdil e üstad diyen samimiyetsiz laik

erdoğan'a büyük usta deyip büyük usta kayahan'a şirk koşan adamın ulusalcı versiyonudur..

ikisi de gerer, yorar..

başbakana lafım yok ama bakanları tırt

(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)

cesur amerikan askerleri için dua ediyorum

magdurların ortalıkdan kaybolmasına neden olmus bir temenni bildirimi..

buraları eskiden hep magdurluktu..

esed i destekleyen kan emici köpekler

esed desteklemeyen yürek yiyenlerin yanında sivrisinek kalan bir takım hergele, it-kopuk..

sekizi yan yatırmak

sağa ya da sola yatırmanın sonucu değiştirmeyeceği eylem..

recep tayyip erdoğan

köyde bakkallık yapabilecek capta olmamasına ragmen, basbakanlık yapmakta olan mal değneği, andavallı..

kilolu insanların ortak sorunları

evrime aykırı olmaktır. insan zekası, teknoloji, yerleşik hayat vs. den nemalanarak haybeden nefes almaktır.

cin ile evlenmek caiz midir

"her metafizigi siktin bi cin kaldı?" diyerek ortamdan uzaklasılabilecek bos muhabbet, tatava..

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

yedi harfli ve tek kelime..

cehalet..

kürtaj cinayet midir

etik bir deger din denen ahlaksızlık maskesi kıstasında analiz edilmeye devam edilecekse bir cozume ulasılamayacak sorudur..

kişisel kanaatime gelince kelime anlamı geregi cinayet olmakla birlikte hayata geldikleri durumda omur boyu psikolojik siddet görecek bireyler icin secilmemis; ki secebilen bir irade henuz olusmamıstır, bir cozum, bir kurtulus araci olarak da gorulebilir..

allah'ın verdigi can; allah ın verdigi rızk; allah ın dagittigı adalet; cennet/cehennem secme ve yerlestirme sınavigibi zırvalari bir kenara bırakalım da, köle yanımızı degil de insan yanımızı konusturalım..

siz hic secim sansınız olmadan da olsa sürdürmek istemediginiz bir hayati devam ettirme zorunlulugu ihtimalini düsündünüz mü?

kürtaj hakkımızı tartışmıyoruz

sikko nun biri kuyuya tas atar, kırk feminist de bunu takar gösteri yapar.. oysa ki sikko yu siklemesen ne enerji ne de vakit kaybedeceksin..

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

"senin öldürmeyen şey tuhaflaştırır"

idam edilirken söylenecek son sözler

idam cezasına carptırılacak kadar kalın bir suc işledigimi goz onune alırsam, ruh halime göre değişebilir.

1. opsiyon: goodbye cruel world..

2. opsiyon: alayınızın amına koyayım..

akustik gitar

halk dilindeki adi "parmak sikerten" dir..

sözlük yazarlarının meslekleri

internet cafe işletmecisi görünümlü kimya mühendisi..

bunu yapan türktür dedirten olaylar

kompresör şakaları..