bugün

işsizlik sorununun gittikçe arttığı ülkemizde yaşanabilecek ve garipsenmeyecek davranış.
ekipmansız olduğundan kendini piç gibi hissedecek bateristtir.
(bkz: hi-hat nerde)
bir ramazan gitarcısı bulup istediği gruba kavuşabilir.
sarj aleti olmasından iyidir.
eğer iyi, kaliteli ve piyasa olmayan işler yapacak bir grup arıyorsa ve aynı zamanda da para kazanması gerekiyorsa gayet normal sayılabilecek durum.
(bkz: ramazanda painkiller solosuyla uyanmak) **
Kpss'ye girmesi daha hayırlı olacak olandır.
zamanında içlerinde benim de yer aldığım bir tanımlama ancakolamadım.Ramazan davulcusu olmak için muhtarlığa başvurmak gerekiyor en son getirisi günlük 20 tl idi bilginize.
ramazanda beni painkiller solosuyla uyandırırsa inip alnından öpeceğim zat-ı muhterem.
davula geçişteki psikolojiyi kaldıramaması sonucu psikolağa görünmesi ideal olanıdır.grup arkadaşlarının olamamasından ötürü bi anda gözde konuma geçip vokalliğe kadar yükselmesi beklenen şanslı tokmakçıdır.
üzülesi durumdur. sen kalk konservatuvarı bitir, üstüne bir iş bulamadan ramazanda davul çal. *
(bkz: postmodern zamanlar)
(bkz: ramazan pidesi kuyruğuna giren death metalci genç)
(bkz: hayatın acı gerçekleri)
(bkz: türkiye de rock)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
iş iştir gocunmamak lazım. hem tecrübe ii bişeydir kim bilir karşısına nasıl kapılar açılacak değerlendirmek lazım.
(bkz: kızlar bateri çalan erkeklere bayılırlar)
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk)
solo vs olaylarına girmeden düzgün bir şekilde davulunu çalıp gecesini tamamlaması gerekir . yoksa işler içinden çıkılmaz bir hal alarak linç edilebilinir .

sikmeseler bari
halbuki bana gelse rowan sizde çalayım dese daha rahat sanat icra edebilirdi. kısacası bir yeteneğin ziyan olması. bir de baterist aramaktan kafayı yiyen yazar sendromu.
(bkz: çekirdekten yetişmek)
ramazan bateristi de olabilir,ısuzu kamyonetinin arkasına ekipmanı kurar ve olaylar gelişir.
crossover çalacaksa bence sorun yoktur.
(bkz: the sahur that never comes)
(bkz: hahaha) ulan ne güldüm ya. Saçlarını savuramadan zikir çeker artık.