bugün

bana çok şey kaybettiren barzolar. he bi de erkek olacaklar.
insanın bir günde 3 kıza teklif edip hepsinin de reddetmesi durumunu yaşamamış şanslı kişiler olabilirler.
yanlız bir tren gibidirler...kimse binmez...sokak çocukları işer, sıçar içine.
deniz mi lan bu? diye sorulası, yanlış bir eleştiridir.
(bkz: entelbarzo)
her dala atlayan, daldan dala dolanan maymunlardan daha müspet oldukları kesindir.
efendidir. ee utanmak da iyidir bazen.
yüzme bilmedikleri için olabilir.
hisli insan davranışıdır, kolay kolay bünyede vuku bulacak türden şeyler değildir, her sabah ereksiyon olmaya benzemez, bu tarz sikimsonik seks karı kız sohbetinden sıkılan hatunlarımızın bu halet-i ruhiyeye sahip erkekleri keşfedip mutlu olmaları tavsiye edilir. keşfetmekten ziyade gidin açılın demiyoruz ama arkasından hafifçe ittirseniz her iki taraf da ilk adımı atmış olabilir güzel bir başlangıca.
beceremiyorsa uğraşmamaları gerekir.
barzo ağır olmuş. sanki her önüne gelen kıza açılıyoruzda. ben bu duruma göre barzoyum amk .
başlıktaki anlam "kıza açılmayı beceremeyen barzo denir. " diye anlam çıkartılmamalıdır. barzoların kıza açılabilenlerde vardır. "açılmayı beceremeyen barzolar "diye anlamı olmalıdır. Barzo olmakla alakası yoktur.
ben utangaç erkek sıfatıyla prim yapıyordum bir anda barzo olduk hımanıaa.

çok ayıp eden barzolar. hemen gidip yapışmalılar kızlara.
barzo falan değildir. yavrum yurt dışında böyle değil ama ne yapacağız şimdi ? var mı sizde 100 kilo taşşak açılmak için ?
Üzerine gidilmemesi gereken insan.
Kendimi övmeyi sevmem ama çevremdeki sevgilisi olan insanlardan çok daha kültürlüyüm bunu ben değil arkadaşlarım söylüyor oğlum ayaklı kütüphane gibisin diyorlar neden sevgilin yok diyorlar usengecim beyler cidden yapım böyle yalnız da mutluyum sevgilisi olanlara da mutluluklar dilerim allah mesut etsin.
erken boşalan tiplerdir. yani o izlenim vardır.
bunlardan biri de benim. sevgilim falan olduğu zamanlar şaşırıyorum "nasıl ikna ettim la ben bunu" diye.
yüzme bilmiyorlardır. evet.
barzo kıza açıldığı zaman alacağı cevap hayır olacağı için,açılması için gerekli bir neden olmayan barzodur.
nasıl açıldıysam kankasıyla takılmıştık.
En fazla karşılacağı bir "hayır" ne korkuyırsun ki. Git açıl hayır desin hayatına devam et, evet derse ne güzel.
Reddedilme korkusu olan egoist mahluktur.
yaklaşık dört yıl önce bir kere açıldım, reddedildim. reddedildikten bir hafta sonra twitter'da bir kızla tanıştım. kızı önceleri pek sallamadım. kafayı açıldığım kıza takmıştım, bildiğin seviyordum ulan. gel zaman git zaman twitter'dan tanıştığım kızla muhabbeti ilerlettim. daha doğrusu o ilerletti. hoşlanmış benden. bu yüzden tanışmak için türlü akı oyunları oynamış. ilk başlarda sallamadığım o kızla şu an nişanlıyız. beni reddeden kız mı? unuttum gitti. ne yapar, ne eder bilmem bile.

demem o ki reddedilme korkusu yaşamayın. ben hayatımda bir kere bir kıza açıldım, onda da cevabımı aldım. bir hafta sonra da hayatımın aşkı ile tanıştım. kısmetin nereden geleceği hiç belli olmuyor.
Kıza 2 gün önce açılmayı cesaret edip başarmışımdır. Her ne kadar açılmayı başarsam da kızdan red yedim. Buradan çıkaracağım sonuç şudur;

Muhabbetsiz bir şekilde açılma. istersen en yakışıklı ol yine muhabbet edip, ''ben özgüven sahibiyim'' mesajı vermedikten sonra ne yapsan boş. Muhabbeti ilerlettikten sonra açılınız yoksa bu kardeşiniz gibi olursunuz.