bugün

entry'ler (421)

08507240724

Ey işbankası müşteri hizmetlerimizi yirmidört saat arayabilirsiniz diyorsun ama ben sana beni arayabilirsin dedim mi. Bıkmadan arayıp duruyosun.

sözlük yazarlarının kahvaltı sofrası

ayran-simit; çay-sigara.

kamuda atamaların durdurulması

orta anadolu'nun güzide illerinden birisinde merkez ilçe devlet hastanesinde basit bir pratisyen hekim olarak çalışmaktayım. haliyle okul bittikten sonra zorunlu hizmet için atandığım için belirli bir süre çalışmak zorundaydım. 2 yıl bittikten sonra acil eylem planı olarak çok yoğun çalıştığım iş yerinden ayrılmak için il içinde kurum değiştirme atamasına başvurdum. yaklaşık 20 gün önce noter kurasında talep ettiğim kuruma yerleştim fakat bakanlıktan sistem üzerinde atamanın onaylanması gerekiyor geçiş yapmam için. bekle bekle bekle birkaç gün önce bakanlığı aradığımda fazla bilgi sahibi olmadıklarını düşünerek atamalar durdurulduğu için gerçekleşmiyor denildi. bu mantıkla baktığımda seçim olacakta hükümet kurulacak da ölme eşeğim ölme. aylardır iple çektiğim atamanın da her geçen gün onaylanmaması gittikçe canımı sıkmakla beraber sanki çok önemli bir kadroyu işgal edekcekmişim gibi hala nefret ettiğim kurumda çalışıyorum :(
bu arada laf aramızda noter kurasından sonra 3-5 güne tayinin çıkacağını söyleyerek hala nöbet tutmuyorum ama yakında sorumlum ayıkacak ve mesaim dolmayacak ay sonunda nasıl olacak merak ediyorum *
bu işler hep zor ve can sıkıcı olmuştur zaten. neyse çok karamsar şeyler yazdım hoşgör sözlük.
saygılarımla...

seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız

seviyorum kısmı yalandır. bunu diyen şahsiyete iz bırakacak güzellikler yaparak yol verilmesi uygundur.

hoşlanılan kişinin naber diye sms attığı an

bundan sonra olacakların başlangıcı olan güzel bir andır.

en kıskanç burç

birşeyler yazmak istedim fakat bunu teşhis edecek kadar tecrübem olmadı.

beni seviyor musun diyen sevgili

genelde "duymak istiyorum" diyerek açıklama getirdiği fakat bana özgüven eksikliğini düşündüren sorudur.

arsenal in bayern münih e attığı ikinci gol

hakemlere helal olsun denecek goldür.

yazar nicklerinden cümle oluşturma

zilci değil dilci.

yazar nicklerinden cümle oluşturma

mazosistateist sevdiğimiz bir abimizdi janti adamdı; adabı giyinmeyi iyi bilirdi.

herkes bir üstteki yazara mesaj atsın

indir o elini kolunu!.

doktor sevgili

doktor sevgili işi sıkıntılı efendim. aile hekimi dermatolog fizik tedavi uzmanı gibi bir branşı yoksa hele sıçtın. Hastaneye bağımlı yaşantısında seni unutur.

sözlük yazarlarının meslekleri

okuyucu, dinleyici, az konuşmacı, doktor.

tüm insanların dinlediği kişinin ilk söyledikleri

Efendi olun, adam olun lan..

güzel ama sevgilisi olmayan kadın

aradığını bulamamıştır, ya da büyük ihtimal ne aradığını bilmiyordur daha ağır basar.

en iyi klipler

Robbie Williams - Supreme *
http://www.youtube.com/watch?v=ULTtWUZhD9c

insanı seksi yapan şeyler

bakanın abaza olması.

yalnızlığın yanında iyi gidebilecek şeyler

bilgisayar, internet ve rulo tuvalet kağıdı.

i melih gökçek in adının başındaki i anlamı

normalde ibrahimdir. ama "i nokta melih gökçek" şeklinde okununca daha iyidir.

benden 3 yaş büyüksün diye reddeden kız

3 ün 5 in hesabını yapan kızdır.