bugün

Bunama belirtileri.
çocuğum olursa bu piçlerden nasıl koruyacağım diye düşünmenize sebep olan söylem.
Erkek çocuklarına adamlığı ogretemeyince kız çocuklarını risk gormus. Gerçi sizin zihniyetiniz icin sadece kız çocukları değil çocuklar risk zaten.
Sizin ben amk beyin baska yeri ile yer degistirmis yobaz sen yasama gavat siktir git oç.
Ben erkek olarak bi kizim olsunda hayatim cennete dönsün diye düsünüyorum piçin biri gelip sinirlendiriyor.
Aptallık bütün kötülüklerin babasıdır.
Doğru bir söz. Zaten adam kız çocuklar kötüdür demiyor, o kız çocukları büyüyünce, 14-15 yaşlarına gelince, memeleri filizlenince topluma ahlaksızlık aşılıyorlar. insanların arasına fitne sokuyor, kadınlıklarını kullanarak milletin ahlakını bozuyorlar.
anası bacısı merak edilen kişi beyanı. ruh hastası değilse nedir bunu düşünebilen biri?
(bkz: karamanda çocukların tecavüze uğraması)
(bkz: 9 aylık çocuğa tecavüz edilmesi)

Vesaire vesaire. Liste çok uzar ama tek diyceğim şudur. Yatacak yeriniz yok. Ölseniz toprak bile kabul etmez leşinizi.
konuşmanın sonunu dinleyin. son birkaç dakikasını. müslüman anne baba kızını nasıl doktor yapar, okutur, mühendis yapar ya ? erkeklerin arasında çalıştırcan da vs. diyor.

bu kafaya göre kız evde oturup çocuk bakar. senin sikiş aracın olur. istediğin zaman istediğini giydirirsin, kapan dersin, okuldan alırsın. uzun uzun eleştiri kasmaya gerek yok, çoktan tükendim ben. ne kadar radikal islamcı varsa anasını, babasını, inandığı tüm değerleri sikeyim. lafım kalmadı size, tahammülüm de.
Bu, insan görünümlü, hasta ruhlu yaratık, ve bunu ciddeye alıp dinleyen,sözüne itibar edenler.

Bunların, dinle falan alakası yok. Hasta ruhlarını din kisvesi adı altında örtüyorlar sadece.

Ciddi anlamda, sosyolojik ve psikolojik açıdan araştırılması gereken güruhlar.
edecek küfür bulamadım bu şerefsize. ulan kız çocuklarımızla alıp veremediğiniz ne var lan ne var. ne istiyosunuz lan yobaz itler. sizin gibi hoca (!) görünen şerefsizler böyle konuşursa sana inana cahiller ne yapsın. sonra tecavüz olayları niye çoğalıyo. önce bi bunları asmak lazım. o tecavüzcü köpeklerin akıl hocaları bunlar işte. önce kökünü kazımak lazım böyle insanlık dışı varlıkların.
kısmen doğru bir söylemdir.mahmut efendi hazretleri de bu konuda 'kızımı üniversiteye göndermem' diyerek güzel bir noktayı vurgulamıştır.velhasılıkelam çok büyük risk arz etmektedir kız evlat.malum o açık seçik gezer ve erkeklerin bakışlarını üzerine çekerse en az onun kadar onu yetiştiren babaya da günah yazılmaktadır.bu yüzden bunu düşünerek ne kız çocuğu edinmeli ne de kız çocuğu okula gönderilmeli görüşünü destekliyorum.
Anası böyle piçleri sıçıyor işte. Radikal islamcı zihniyeti.
bi bitmediniz şerefsizler .
dünyanın hiç bir yerinde kadınların saçı göründü diye ahlaksız olmaz, kızlar eve kapatılmalı diyen bir kafa olmaz. delilik sizde, bunu artık kabul edin, yok yere işkence ediyorsunuz o kızcağızlara. yaptıklarınızın hiç bir anlamı yok.
ya olm Müslüman da olsanız gayrimüslim de olsanız ya da kendinizi uçan halıyla gezegenler arası gezen bir adam olarak görseniz de bu tip adamları takip etmeyin ne dediklerini dinlemeyin olm. sözlükte donuz bastığınız sığırlar var ya hah işte onların gerçek hayattaki halleri bunlar. takmayın prim vermeyin lan.
Bahsi geçen konuşmanın tamamını dinlemeyen, varoş mahallelerin dedikoducu teyzeleri kıvamındaki kafaya sahip, her gelen haberi sorgulayıp araştırmadan hazmeden asalaklar iğrenç salyalarını akıtmışlar yine.

Ben buraya ne yazsam basmayacak kafanız. sizin at gözlüklerinizi, düşünme yetisini kaybetmiş beyninizi, boş beleş fikrinizi seveyim ben. Oksijen israfları.

Bunu da şimdiye kadar yazdığım en hakaretvari ve sert entry olarak buraya bırakıyorum.
merhaba bitmek bilmez cahiliye. merhaba kılık değiştirip değiştirip meydana çıkan sapkınlık.
Ya şunu söyleyen adamın bir tipine bakar mısın. Bu adam 6 yaşındaki kız çocuğun evlenebileceğini de söylemişti. O yüzden katıksız bir maldır. nokta net
sizin* yaşamanız da kız çocukları için cehennem kadar risk.
En azından bunu söyleyen beyin kadar riskli değildir.
islam cahiliye devrine geldi cahiliye devrine doğru da gidiyor dedirten sıçmık ifade. O zamanlar kız evladı değersiz görenler gömüyordu yavruları toprağa. Şimdi de gömün amk. Bu sefer Müslüman olarak gömün. Günahtan kaçmak için gömün. Kız kalmasın herkes ibne olsun.

Harbi bunu düşünebilen beynini sikeyim. Seni gibilerin öğrettikleri yüzünden islam hoşgörü dini olarak görülmüyor zaten.
geçen en orospuçocuğu hayvan türünü soruyordu biri.. insan demiştim.. buyurun işte kanıtı..
Peygamber efendimizin de kızları vardı. Islamın peygamberide mı riskteydi o halde. Cahiliye devrinin 2000'li yıllardaki temsilcisi gibisiniz adeta. Kız cocuk sahiplerini bilemem de yaptığınız bu yorumlarla obur dünyada hangi tarafta olacağınızı Allah bilir!
Burda doğrudan bekarete vurgu yapılıyor.

Freud un yazdıkları geldi aklıma dinin kökenleri kitabında totem ve tabu kısmında geçen bazı konular örneğin Türkiyedeki kadın ve bekaret konusuna ışık tutacak nitelikte yazılar var kesinlikle tavsiye edeceğim bir kitap bu yüzden.

Gelelim asıl meseleye bekaret bir tabu olarak kabul edildiği için hem korunması gereken hem de bir tehlike ve RiSK arz eden durum, bu yüzden kız çocukları uygun biri bulunduğunda hemen evlendirilirdi daha önceleri, hala böyle yerler var tabi.

Kız çocuğunu korkulan bir şey yapan tamamen bekaret ve namus kavramı ile ilgili, eğer bir kız bu zihniyeti bozuk insanlara göre bakire değilse ya da bekaretini bozan insanla evlenmediyse dünyanın en tehlikeli varlığı oluverir.

dinin kendinde bu şekilde bir şeyden bahsedilmez aslına bakarsanız günah ve ayıp olarak görünse bile bu ayıbın örtülmesi gizlenmesi tövbenin Allah ile kul arasında gerçekleşmesi söz konusudur.

Fakat din bin yıllar boyunca erkek eliyle olduğundan farklı şekillere büründüğü için kadınlar her türlü aşağılanmıştır ve aşağılanmaya devam etmektedir.