bugün

(bkz: bırakın sevissinler)
Kız kardeşimi sikecekler korkusuyla yaşayan kompleksli, tutarsız am beyinli dallamadır. Kendisi başkalarının kız kardeşlerini düşünüp otuzbir çeker ama.
"Elinizi vicdanınıza koyup konuşun." -cem yılmaz
sikisken bir kiz kardese sahip bireyin elestirdigi kisidir.
varsayıldığı üzere kendisi de aynı boku yiyor olsa dahi kardeşinin bu boku yemesine engel olmak isteyen yobaz(!)dır.

nihayetinde bok yenmez, sıçılır.

haa siz çok geniş insanlar olabilirsiniz kardeşinizin sex hayatında ona yeni pozisyonlar da önerebilirsiniz ama bir kızın karşı cinsi anlayabilmesi için karşı cinsten birilerinin nasihatlerine ihtiyacı vardır..
cinsel hayatı olmayan birinin en doğal hakkıdır. genelleme yapmayalım.
Erkek olduğum için utandığım erkek tipleridir. Bir kız kardeşin olursa anlarsın diyeceksiniz biliyorum.. Ama nedir yani.. yobazlık yapana kadar kız kardeşinin sevgisini kazan.. kızlar sever erkek kardeşleri.. abi olsun kardeş olsun.. sonra bak bakalım çıkıyor mu sözünden..
bahsedilen kardeşin ablasıdır. kız kardeşinin cinsel hayatına karışmayan, mezhebi geniş erkekten kat kat daha akıllı olan şahsiyettir.
Can feda edilecek yobazdır. Ulan kardeşimizi bırakalım da ona buna mı vurdursun? O zaman kardeşlerinize çakayım siz de karışmayın? Allahın laikleri...
mezhep gemi olmuşsa söylenecek söz bulunmayan bir durumdur.
bazılarının kız kardeşi verici takımdan, kendilerininde sözü geçmiyor anlaşılan, bunun tesellisini halka referanduma sunarak arıyor. ne diyelim. herkesin tarzı farklı. gavat mısınız oğlum siz?
karışmayan godoşa dert olmuştur.
+ ah nejla nasılsın abicim aaa bu da kim tanıştırmmayacak mısın bizi
- abi bu berke yeni tokmakçım
+ aaa berkeciğim çok memnun oldum ben de tankut. eee şey siz sikişeceksiniz galiba dur ben size müsaade edeyim. berke bak o dolapta benim kondomlardan var kullanabilirsin.
- ah çok teşekkür ederim modern abicim.

cık cık cık hiç oldu mu bu şimdi. yazarken bile midem bulandı lan.
cinsel hayata karışmak yanlış anlaşılmamalıdır. belki de anlatılmak istenen şudur:

-bak burak, cemre misyoner sever oğlum. öyle hardcore falan yok, tamam mı ?

+tamam cemal abi.

edit büdüt: belki de ben yanlış anlamışımdır. girilen entrylere bakılırsa.
evlenen kardeşinin elin adamı tarafından hunharca sikilmesinden rahatsız olmuş yobazdır.

evlendirmeseydin lan o zaman. *
Haci kiz kardesine talibim ama evlenmem bak. Ya da senle niye konusuyorsam.. sana ne degil mi?
kız kardeşinin cinsel hayatına karıştı diye yobaz mı oldu? her isteyene verip de gavat mı olsaydı?
bizim oralarda pek öyle şeyler olmaz, genelde ritüellerle eş seçtiği sırada kardeşini de elden çıkaran tanıdıklarımız vardır.
bknz.(#42874384)