bugün

bir tür sapık görüşüdür. Bu şekilde düşünenlerin beyinleri hiç gelişmeden pörsümüştür.
kızlarının bedenini insan değilde, meyve olarak gören* sübyancı yazarın görüşüdür.

ünlü bir şovmenden alıntı yapmak gerekirse, ''senin bulunduğun bir dünyada ben yaşamak istemiyorum biliyor musun?''
yanlis onermedir. 15 yasindaki bir kiz bedeni tam olgunlasmamistir. goguslerin daha buyume suresi vardir. vucudu sekilli degildir. kivrimlar ileride daha belirginlesir. hala gecis donemindedir, vucudu oturmus bir bayan vucudu degildir.
bu onermeyi sunan ise agir abazadir. annelerin cocuklarini sakindigi tiplerdir, aksam disari gondermeme sebepleridir.
üçüncü 15 yıllık kalkınma projesi özetidir.
kezbanlara has bir vakadır...
büluğ çağına girmiş bir kızla evlenilebilir. bunun sıbyancılıkla alakası yoktur. evlenip evlenmemek hoş karşılanıp karşılanmaması da kültürle alakalıdır. şahsi görüşüm 15 yaş erkendir. minimum 18 yaşında olmalıdır kadın. 15 yaşından sonra ise pörsümez aksine olgunlaşır ve bu güzel bir şeydir. genç kadın erkeğe heyecan verir fakat erkeğin istediklerini tam olarak veremez. erkek yeri geldiğinde karısından arkadaşlık yeri geldiğinde anne şeftkati bekler. genç yaşta henüz fikir yapısı bile oturmamış birinden bunu karşılamak çok zordur. Dinen Allah büluğ çağına girmiş kızla evlenilmesini helal kılmıştır fakat bu büluğ yaşı kız çocuğun kadınlığa adım attığı yıllar değildir tam olarak. bir kızda kanama 13 - 14 yaşlarda başlar fakat daha çocuktur. büluğ aklın ermesidir esasında. ev geçimi, aile idaresi, eşe karşı görevler gibi konuları bilmesi lazımdır yani.

neyse kadınlar olgunlaştıkça güzelleşir. fiziki olarak kendini salan damacanalar ayrı konu. Bir de peygamber efendimiz'in ilk eşi Hz. hatice anamızın peygamber efendimizden 15 yaş büyük olduğunu unutmamak lazım. 2. kez evlendiğinde resulullah hz. hatice'nin kabrine gidip göz yaşı dökmüştür ve ''Allah'ın emri olmasaydı senin üzerine evlenmezdim''^buyurmuştur. Resulullah hz aişe validemizin hz hatice'yi vefat edeli yıllar geçmiş olmasına rağmen kıskandığını ve ''Allah sana daha hayırlısını vermişken neden hala haticeyi anarsın'' diye söylediğinde ''Allah bana hatice'den daha hayırlısını vermemiştir'' buyurmuştur. Hz. hatice genç değildir fakat peygamberin kalbinde yeri büyüktür. ona her konuda destek olmuştur. Allah hz. hatice validemiz gibi eş nasip etsin.

Diğer bir konu da şu. islamın bir konu hakkında cevaz vermesi onun mutlak suretle o şekilde yapılması gerektiği anlamına gelmez. misal islam 4 kadına cevaz vermiştir belirli kurallar çerçevesinde fakat ''sizin için en hayırlınız tek eşli olmanızdır'' diye de Allah buyurmuştur.

Evlenilecek eş kesinlikle kişiye bir şeyler katacak birisi olmalıdır. bu yüzden olgun kadın veya akıllı kadın her zaman iyidir.
başarısız bir turolün s*çtığı yanlış tespittir.

kadın bedeni 20 den sonra olgun bir beden olur. eğer sağlıksız beslenmiyorsa veya hastalık vb. sorunları yoksa anca 40 dan sonra deformiteye uğrar.
Doğrusu 22sinden sonra pörsümeye başlamasıdır.
Ayrıca bir ateist olarak 13-14'e ağır sübyancı desem de 15-16 gayet makul bence.
katıksız sübyancı fikri ve zikridir; ayrıca bu konuda ülkemizde var olan bir yozlaşmışlığı da açıkça gösterendir. 15 yaşında bir kız henüz eş olma bilincine sahip olacak bir zihne ya da vücuda sahip değildir. artı 15 yaş, bir bayanın sosyo-ekonomik özgürlüğüne ulaşamayacağı bir yaştır. kadın, bir sex objesi değildir, aynen erkekler gibi kendi sosyo-ekonomik özgürlüğünü elde edebilen, kendi kararlarını özgürce verebilen bir varlıktır ve öyle olmalıdır.
aramızda sübyancıların olduğunu kanıtlayan iddiadır.
Annemin deyimi ile ;

'Sen onu halt etmişsin .'
bizde bu çocuk yaşta kızları kim karısı yapıyor diye merak ediyorduk. (bkz: mrb yobaz)
Bunu dusunen subyancidir, bi kere 15 yasindan itibaren kizin vucudu gelismeye basliyor. Başlangici o zaten, porsudugunu dusunmek biolojiye tip a aykiri!
Konuyu nereye getirecen acaba onu merak ediyorum! Dedirten zimbirti.
Böyle bi zihniyeti kimse dinle imanla aciklamaya kalkmasin arkadaş.
Harbi harbi cinsel açığın afrikasiyiz lan!
östrojendendir.
(bkz: pedofili)