bugün

gözlerine aşkından kepenk inmiş, nereye gittiğini bilmeyen şaşırmış insandır. yahu sen nasıl o güzelim kızı 1 liralı kır pidesi yedirmeye götürürsün haksız musibet? böyle sevgili sahiplerini bir araya toplayıp kıymalı pideye bulayacaksın, atamayacaklar o soğan kokusunu 50 yıl üzerinden. pizzacılar, nefis hamburgerciler, olmadı turkish kebapçılar dururken pide ne ya? soğan var oğlum onun içinde, kızın ağzı iğrenç kokacak, ıyk.
kız arkadaşı ile her mekanda her ortamda bir şeyler paylaşabilen ve kız arkadaşının da sevgilisinden rahasız olmaması durumunda gayet normal olan insandır. en azından her yerde pidecide bile mutlulardır takdir edilesi insanlardır. belki de canları pide istemiştir. her pideciye giden insan starbucks'a da gidebilir kendi tercihidir efendim.
ayrıca (bkz: sana ne)
dürümcü varken yanlış yapan insandır. çünkü her insan pide sevmez ama dürüme hayır diyebilen bir insan evladı tanımam.
kızın gözünde düşmeyelim ayaklarına kızı burger kingden çıkarmayan yurdum gencine bin basacak modeldir. siz ilişki yaşayan yetişkin iki insansanız canınız nereye gitmek istiyorsa oraya gidin dedirtesidir. zaten normal bir dişil kişisi 'ııyyy kıroya bak pideciye götürüyo beni ciddi ciddiieee' gibi serzenişlerde bulunmaz. bulunuyorsa, koşarken arkanıza bakmamanız rica olunur.
kızın canı pide çektiyse, kahveye mi götürseydi. özentilik diz boyu. pidenin nesi var sorması ayıp derler. o pidenin üzerine limonu da sıktın mı, pul biberini de ektin mi, var mı daha şahanesi.
ağzının tadını bilen insandır.
(bkz: klasik cool adam başlıkları)
mc ve burger da yemekten ve yedirmekten bıkmış insandır. pideci olur lahmancuncu olur. olağan şeyler bunlar.
kız arkadaşı ile muhtemelen küçük bir şehirde yaşayan ve uzun zamandır birlikte olan erkeğin şehirde ki bütün restorant ve lokanta bilumum yerlere gitmiş bulunup, gidecek başka yer kalmayıp birde burda akşamlayalım farklılık olsun dediği anda gittikleri yerdir. gayet hoş olur. ilerde düşünüldüğünde bunu da yapmıştık denilip yüzde tebessüme neden olacak bir anı olarak da kalır.
hele bir de ümraniye, poyraz sokağa götürdüyse, hem işini, hem de ağzının tadını biliyordur. her ne kadar erkeklerin kalbine giden yol midelerinden geçse de, bir kadını etkilemenin farklı bir yolu da, iyi bir damak tadına sahip olmak ve bunu paylaşabilmektir. kavurmalı kaşarlı pidenin yanına verilen yayık ayran da gayet etkileyici bir yöntemdir. helal olsundur, afiyet olsundur.
eğer bir de cebindeki son parayla götürüyorsa pideciye,
sevilecek adamdır.
cokta yadırganacak bir durum değildir eger daha once kız arkadasına gerekli onemi ve guzel yerlere goturulmusse degısıklık acısından guzel bir pideciye gıdılebilir onemli olan kızın bunları kaldırabılecek yapıda olmasıdır aslında kızın ne ıstedıgının anlasılmasında yardımcı olabilecek bir sınav turudur.
delikanlıdır, bağrımıza basarız. bara götürüp ona buna mı dürttürsün ulan! bak ulan diyorum.
allalla, biz kız arkadaşım (şimdiki eşimle) kır pidesi de yedik beraber, böf stragonof da. Ne var ki bunda? paso böf stragonof yeseydik şimdi sokakta yatıyorduk.

kokoreç de yedik hem, işkembe çorbası da içtik. nesi var lan kır pidesinin? elitist misiniz nesiniz, bi çay koyup gelin, earl grey olsun, aşağısı kesmez.
üniversite yemeğinden bıktığımızda aynı paraya dürüm+ayran+tatlı yediğimiz bir pis dürümcümüz vardı. mekan çok salaş olduğu için bu adı takmıştık. mütemadiyen kız arkadaşımla oraya giderdik. ne geyikler yapardık mekan üzerine, sonra geleceğimiz üzerine. yıllar sonra ayrıldık maalesef ama ondan şöyle bir mesaj gelmişti bir gün "o pis dürümcüyü özledim". görüldüğü üzere her zaman kötü değildir 1 tllik pideciler, pis dürümcüler; anılarda güzel izler de bırakırlar.
bir iki gün sonra öpüşme esnasında ağzına kıyma, domatez kabuğu gelmesi muhtemel insandır.
normal bir davranıştır.anormal görenlerin hayata bakış açısını tekrar incelemesi gerekir.evrim denilen olay at arabasını hor görmek değil arabaya geçiş için bir nebze dahi olsa maddi manevi katkıda bulunmaktır.ayrıca kız arkadaşının olması ve onunla bir yere beraber gitmenin tadı daha bir başkadır.gerisi blue screen.
kızın gönlünü en kısa yoldan fetheder.
neden inanılmaz olduğunu anlamadığım insandır. inanılmaz olduğunu düşünen varsa benimle tanışabilirler. belki peygamber ilan edilirim.
bir buçuk kuşkaşın yanına güzel bir yeşillik bir de büyük ayran söyleyerek kızın kalbini fetheder. ağzım sulandı amk.
Daha kötüsüde var ve bizzat ordaydım. 1.50 TL lik çorbadan az almak ne demek yahu! Sen en ucuz çorbanın hemde azının yanında parliament iç.Şaka gibiydi!
olsa da götürse denilen inanılmaz insandır. niye kasıcakmışız kendimizi pideci, cantıkçı, dönerci esas burada doyar karnın.
ben erkek arkadaşını pideciye götüren kızlar da gördüm. * bence sorun yok.
Aslında inanılabilen insandır. Sevgilisinin canı pide çekerse özsüt'e götüremez herhalde değil mi? Ha siz canı pide çekene de fakir diyorsanız bilemeyeceğim.

Herkes starbucksta, mado'da takılmak zorundaymış gibi davranan sözlük yazarları, canımsınız.
(bkz: canım çekti şenol)
(bkz: gençlerdeki burger king mc donalds özentiliği)