bugün

para
para
para
en lüksünden araba
para
en güzelinden bir ev
para
yakışıklılık
para
karizma
para
sevimlilik
para
eğitim-kültür-meslek
para
para
para

kızlar böyle istiyor napalım.
gerçek bir sevgi ve bunu ona hissettirmeyi bilmek. ve yıllarca içinde sakladığın bir abazanlık duygusunun olmaması.
(bkz: çene)
12 numarali bakis.
paranın satın alamayacağı şeyler listesinde kız arkadaş yoktur. bu durumda para para para.
nedir bu kız arkadaş,para mevzusu anlamadığım bir entry manyaklığı almış gidiyor.nasıl bir ortamda bulunuyorsunuz ki anlamıyorum. bir bayana adam gibi davranmayı bilmeyen,öküz gibi gelene geçene bakan, kızla oturup iki çift laf edemeyen insanların düşünceleridir bunlar.Normal bir kız arkadaş edinmek için gidip konuşıcaksın,vakit geçirmeye çalışıcaksın,ee baktın olmuyo zorla da güzellik olmuyo diyip bir sonraki maçına bakıcaksın.
Biraz tip, biraz giyim, biraz çene ve yüklü miktarda para*.
(bkz: #5933318)+hiçbirşey.
(bkz: boş vakit)
şu sıralar kan emmek yeterlidir.

(bkz: edward cullen)
çok da zor değildir aslında.

öncelikle tipten nezarete atılacak kadar çirkin olmamak gerekir. bu noktada aşağılama yaptığım söylenemez. fiziksel güzelik bir ilişkinin başlamasında büyük etkendir. çirkin adam da kız arkadaş edinebilir elbet. ancak buna sonra değineceğim.

fiziksellik barajını aştıysak genel bir bilgi birikimi. odun adam da kız edinebilir ama kız arkadaş edinebilir mi bilmiyorum. edinirse ne kadar sürer onu hiç bilmiyorum. bu bahsettiğim bilgi birikimine sahip olmazsa ilişkinin ilerleyen aşamalarında kız arkadaşınla fenerhabçe veya beşiktaş'ın transfer politikasını konuşacak duruma gelmişsindir. yadırgarlar. uyarayım.

zeka. belki de en önemlisi. kadını zekanla manyak edeceksin. onu düşündürteceksin. bak bu elma demeyeceksin kadına. ademle havva'nın yediği meyveden yiyelim mi diyeceksin. ha tabi bu level 1 hatunlar için. ilerleyen aşamalarda mona lisa'nın sergilendiği şehre uçalım mı dersin. kasar ya biraz. olsun aklında bulunsun.

kibarlık. öküz olmayacaksın hacım. kadın ruhu incedir çoğu zaman. sokağa tükürenleri de vardır ancak % 104'ü narindir ve en ufak bir kabalıkda bir yaprak gibi kopuverirler ilişkiden. düşünceli olacaksın ona karşı, incitmeyecek sev dediği vakit seveceksin. bir kanyon gibi seveceksin kadını.

hediye. hayır hayır tek taş pırlantalardan, boğaza karşı yalılardan, fransa'dan gelme son model ojelerden bahsetmiyorum. çiçek lan çicek. 5 tl'ye satıyorlar. bir paket sigara içme de çicek al kadınına. hayvan olma. neee? çok mu klasiksin diyorsun? ayı siksin seni o zaman. komplex değil bu kadınlar. anla biraz sadece. çiçeğe değer verirler. çiçek sevmeyen kadın görmedim. gördüysem de kadın değildi.

ruhlarına ineceksin. sevgi ve güven. başka da söz etmeyeceğim bu konuda.

para. ha ha para ha. evet. para için amını başını dağatacak çok kız var. ama bir kadının zerafetini taşıyor mudur o orospu? elbette hayır. sen ne anlarsın sevgisinden yüzlerce sayfalık şiir çıkacak kadınlardan. ha ha. gülüyorum sana.

bak unutuyordum nerdeyse. çirkin adama da değinecektim değil mi?. değimdim ya. farketmedin mi? bir üst paragraf.
bir grand cherokee ve 10'dan geriye sayma kabiliyeti.
ağzının uygun bir şekilde laf yapması bir....
kıro tavırların olmayacak iki...
kendine güvenin olacak üç.....
1 çorba kaşığı yağ
2 yumurta
1 su bardağı yoğurt
alabildiğince un
belirli yaş dönemlerinde olmak üzere 6 adet vesikalık fotoğraf
lüks bir semte ait ikametgah kağıdı
banka hipoteğine uygun bir ev
en az 2 gizli banka hesabı
adam olmak...
kürt olmamak.
kendine güvensiz kişilerin sorduğu sorudur. kendiniz gibi olmanız yeterli olacaktır.
kendine güven.
kafaya takmamak.
onun sizi bulmasini beklemek.
kızlar diyor ki. (bkz: üstüme düşme benim)
kızdır.

e kız olmadan zor tabi.
çok çalış, çok para kazan, pahalı hediyeler al, onu şımart, kısaca sağılacak mal ol.
(bkz: beyin)