bugün

hazırlıklarınız tam tekmil ise ne ala, mutlu olup, tebessüm edilebilir , değilse ilerisi vahamet.
Türklerin muhtemelen bulundukları yerde namaza duracakları , kıbleyi soracakları zaman olacaktır.

(bkz: Zebaniye nerelisin demek)
kıyamet kopmadan bir şekilde ölmeyi basarmak.
(bkz: aksama kadar vaktiniz var)
bilinemez. ölünce görürsünüz efendim.
kafayı hızlıca sağa sola sallayıp "baaaaaaaa" diye ses çıkarmak.

sizi deli sanmalarını sağlayıp cehennemden yırtabilirsiniz.

(bkz: denenmeden bilemeyecek bilgiler)
tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın mantığıyla yapılabilecek en iyi şey son bir kez sekstir.
sözlüğe kıyamet kopuyor yazıp hurriyet kelebek sayfasının linkini haber kaynağı olarak vermek.*
(bkz: fotoğrafları için tıklayınız)
(bkz: kendi derdine yanmak)
20 katlı bi binadan atlamak.*nasıl olsa ölmeyecekmiyiz.
oturup keyfini çıkarmaktır muhtemelen.
(bkz: son kez sevismek)
kişiden kişiye değişebilecek olan davranış çeşitleridir. şöyle ki;

ateist iseniz; tanrı karşısına çıkınca verilebilecek en iyi/ikna edici cevapları düşünmek,

deist iseniz; seçtiğiniz yola koşut, bir köşede "kendi başına" durup, sonrasında tanrıya kişisel akıl yürütmeyle ulaşmanın rahatlığı ile mahşer alanına doğru yavaşça yürümek,

müslüman iseniz; kuran'da yazanları hatırlayıp ona göre kendinizi hazırlamak,

hıristiyan iseniz; isa mesih'in kurtarıcılığında göksel tanrı ile karşılaşmanın heyecanıyla mahşere doğru hızla yürümek,

yahudi iseniz; dünyada iken gerçekleştirdiğiniz ibadetlerin karşılığını alacağınızdan emin olarak yehova'ya hızlı adımlarla yürümek..
(bkz: kelime i şehadet)
en nefret ettiğiniz kişiyi öldürmek. *
güneşin batışını izlemek. zira bu son batışı.
anadan doğma bir şekilde koşuşturup "ziki tutduuuk" diye bağırılabilir veyahut yatağın altına saklanılabilir ya da sahaya inip gol olunabilir.
her şeyi kameraya alma fikri doğdu şimdi içime. * istediğim, içimde kalan ne varsa yaparım. hiç kimseyi, hiçbir şeyi takmam. son güne sığdırabilecek ne kadar güzel şey varsa gerçekleştirmeye çalışırım. gün sonunda bir şişe pasiflorayı diker sevgilimin kollarına uzanırım. son anda uyanık kalmaya gerek yok, zira tahmin edebiliyorum başıma gelecekleri. *
(bkz: banyo)
tabiki seks yapmak.**

(bkz: ölene kadar mokoko)
(bkz: gusul abdesti) bu arada dikkat ettim de genel kanı seks yapılması hakkında. sevişin canlarım benim...
(bkz: tövbe etmek)
yolda görülen her güzelkızın poposuna bir şaplak atmak.
yazın güneşin batışındaki kızıllığa karşı elde içki, oturup manzaranın seyredilmesine uygun olarak bu sefer dünyanın alev alev yanmasındaki kızıllığı izleyip elde içki izlenmesi yapılacak en iyi şeydir.
kişiden kişiye değişen şeylerdir.
yaşlı abimiz kıyamet de yaklaştı artık namaza başlıyım derken üniversiteli hızlı kardeşimiz akşam nargileye mi gitsek yeaa diyebilir.
O günü bir bayram gibi kutlamaktır.

Bayramda insan güzel giyinir, gezmeye gider, sevdikleriyle görüşür, güzel şeyler yiyip içer, sevdiği şeyleri yapar. Kıyamet gününün de böyle gecmemesi icin bir neden yok.

Heveslendim şimdi. Keşke o gün hemen gelse.